ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Popitek12 wyślij siurka
0
@Ignareks wolski to ten co komentował 6-1 z psg?
1
Araujo ter stegen casado balde de jong won z klubu
0
@ricardo0705 tego mu życzę. Pedri i Yamal mają jeszcze czas :)
0
@BORO_12 ma 21 lat... za stary ;)
0
@kubix05 po polsku stanisław dziwisz
0
Widzę, że kibice prześcieradeł cieszą się że Mou wraca. Przecież to będzie jeszcze większy cyrk. Nie mogę się doczekać
0
@AmigoBlancos ciekawe czy w szatni realu jest pewna nalepka na ubikacje
0
@sebasarna zapomniałeś o kotletiko
1
@macio_944 w Eleven tylko F1 zostało
0
@4drian0 haha dobre
0
@Encore pewnie odejdzie z Barcelony
0
@AmigoBlancos dobry kanał
1
@wosiek91 wystarczy zwolnić się z pracy i przestać trenować¯\_(ツ)_/¯
1
@esem91 wczoraj jakieś 6 godzin spałem ale dzisiaj to odbije :) 22 grzecznie do spania
0
@kubix05 chyba mój ulubiony film do dziś kocham myśliwce wojskowe
0
@QQL5 maldini już ją zaklepał podobno :)
0
Panie i Panowie coś mi mówi że dzis ruszy machina GTA VI
3
@Karol145 to już wolę rekina od vlahovicia
1
@macio_944 ja może zobacze finał jak będzie w nim Argentyna albo Hiszpania
37
Tęsknimy za Tobą
2
@Kazragore żyje?
5
@Aequlibre i Lewego
3
W Valverde by trafił
0
Śqięty mówił że R10 będzie na meczu ale nie wiedziałem że będzie wolne kopał ;)
1
Jakaś babka czai się na Święcickiego
0
@jeonek Courtois; Trent, Rüdiger, Huijsen, Fran García; Tchouaméni, Camavinga, Bellingham; Brahim, Vinícius i Gonzalo. Gdzie tu widzisz mekame?
6
A co ma się męczyć kontrakt na 10 lat podpisany.
0
@Dajnatace ja słyszałem że dostaniemy puchar
0
Komentarz usunięty