8

@Popitek12 wyślij siurka

0

@Ignareks wolski to ten co komentował 6-1 z psg?

1

Araujo ter stegen casado balde de jong won z klubu

0

@ricardo0705 tego mu życzę. Pedri i Yamal mają jeszcze czas :)

0

@BORO_12 ma 21 lat... za stary ;)

0

@kubix05 po polsku stanisław dziwisz

0

Widzę, że kibice prześcieradeł cieszą się że Mou wraca. Przecież to będzie jeszcze większy cyrk. Nie mogę się doczekać

0

@AmigoBlancos ciekawe czy w szatni realu jest pewna nalepka na ubikacje

0

@sebasarna zapomniałeś o kotletiko

1

@macio_944 w Eleven tylko F1 zostało

0

@4drian0 haha dobre

0

@Encore pewnie odejdzie z Barcelony

0

@AmigoBlancos dobry kanał

1

@wosiek91 wystarczy zwolnić się z pracy i przestać trenować¯\_(ツ)_/¯

1

@esem91 wczoraj jakieś 6 godzin spałem ale dzisiaj to odbije :) 22 grzecznie do spania

0

@kubix05 chyba mój ulubiony film do dziś kocham myśliwce wojskowe

0

@QQL5 maldini już ją zaklepał podobno :)

0

Panie i Panowie coś mi mówi że dzis ruszy machina GTA VI

3

@Karol145 to już wolę rekina od vlahovicia

1

@macio_944 ja może zobacze finał jak będzie w nim Argentyna albo Hiszpania

37

Tęsknimy za Tobą

2

@Kazragore żyje?

5

@Aequlibre i Lewego

3

W Valverde by trafił

0

Śqięty mówił że R10 będzie na meczu ale nie wiedziałem że będzie wolne kopał ;)

1

Jakaś babka czai się na Święcickiego

0

@jeonek Courtois; Trent, Rüdiger, Huijsen, Fran García; Tchouaméni, Camavinga, Bellingham; Brahim, Vinícius i Gonzalo. Gdzie tu widzisz mekame?

6

A co ma się męczyć kontrakt na 10 lat podpisany.

0

@Dajnatace ja słyszałem że dostaniemy puchar

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?