3

@MessiForeverTheBest kounde umiał wtedy podać

0

@Eklerek wyścig zaraz

1

@LAMC_10 po wczorajszym powiem że nie

1

@tomek8756 dalej każdy może zostać mistrzem i spaść? Jedyna taka liga na świecie

0

4

Jutro Atletico - Arsenal nie ma co oglądać. Tam w dwumeczu padnie mniej bramek niż w jednej połowie PSG Bayern

5

Napiszecie taką samą historię jak zawsze, czyli nic nie wygracie.

1

@Arden marciniak ty.... Idź se poćwicz pokazywanie kartek w lustrze

0

O to to. Pełna zgoda. Szkoda że dzisiaj mecz tak późno:(

0

@Kazragore oglądałem ostatnio film o tym, jak zdobyli Ligę Mistrzów 3 razy z rzędu. Dzisiaj nie do zrobienia :)

1

@Bykunn żyjemy w takich czasach, że możesz to zrobić. Powodzenia!

0

@Cochise jabym słyszał koty za oknem na wsi

1

@ViscaelBarca2007 o co chodzi z tymi butelkami?

1

@Luciano99 obelix wpadł do kociołka i stał się silny Luciano wypił 6 harnasi

1

@Ilka mam nadzieję że dojdą do finału i też przegrają

0

Mam nadzieje że kotletiko przegra też w finale LM

7

Całym sercem za Realem :D

0

Z City Valverde miał mecz życia, a teraz kebab

4

Nie wiem jak Wy ale ja mam takiego kaca po wczoraj.... już wolałbym z bodo odpaść niż z tymi (nie powiem bo będzie ban). Jak to wkurwia że wiesz że powinieneś być dalej..

6

Odpaść z Atletico w PK i LM to jakiś kurwa koszmar. Ale mam kaca dzisiaj

0

@Encore druga połowa to jakiś koszmar. Po bramce kotletiko wszystko się zjebało

0

Już wiem po co ten VAR wprowadzili żeby ustawiać mecze. Cyrk to, co się dzieje ostatnio...

0

@gumaz garnitur? Tylko jak Real przegrywa

1

@kryhaa w pierwszej połlwie :)

0

@RoberDzik w nich trzeba wjechać jak dzik w żołędzie

0

@Piotrek1993 co bierzesz? Podziel się

1

@tadzik447 piątek o 16 jest spoko

0

@Krzyniu w najlepszej wersji to messi sam pakuje trzy gole w pierwszej połowie

2

@Ricardinio14 raczej to drugie, ale przynajmniej nie bolało, bo na tych meczach wszyscy są najebani

1

Nie lubię poniedziałków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?