ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MessiForeverTheBest kounde umiał wtedy podać
0
@Eklerek wyścig zaraz
1
@LAMC_10 po wczorajszym powiem że nie
1
@tomek8756 dalej każdy może zostać mistrzem i spaść? Jedyna taka liga na świecie
0
@draxidox @maroon też
4
Jutro Atletico - Arsenal nie ma co oglądać. Tam w dwumeczu padnie mniej bramek niż w jednej połowie PSG Bayern
5
Napiszecie taką samą historię jak zawsze, czyli nic nie wygracie.
1
@Arden marciniak ty.... Idź se poćwicz pokazywanie kartek w lustrze
0
O to to. Pełna zgoda. Szkoda że dzisiaj mecz tak późno:(
0
@Kazragore oglądałem ostatnio film o tym, jak zdobyli Ligę Mistrzów 3 razy z rzędu. Dzisiaj nie do zrobienia :)
1
@Bykunn żyjemy w takich czasach, że możesz to zrobić. Powodzenia!
0
@Cochise jabym słyszał koty za oknem na wsi
1
@ViscaelBarca2007 o co chodzi z tymi butelkami?
1
@Luciano99 obelix wpadł do kociołka i stał się silny Luciano wypił 6 harnasi
1
@Ilka mam nadzieję że dojdą do finału i też przegrają
0
Mam nadzieje że kotletiko przegra też w finale LM
7
Całym sercem za Realem :D
0
Z City Valverde miał mecz życia, a teraz kebab
4
Nie wiem jak Wy ale ja mam takiego kaca po wczoraj.... już wolałbym z bodo odpaść niż z tymi (nie powiem bo będzie ban). Jak to wkurwia że wiesz że powinieneś być dalej..
6
Odpaść z Atletico w PK i LM to jakiś kurwa koszmar. Ale mam kaca dzisiaj
0
@Encore druga połowa to jakiś koszmar. Po bramce kotletiko wszystko się zjebało
0
Już wiem po co ten VAR wprowadzili żeby ustawiać mecze. Cyrk to, co się dzieje ostatnio...
0
@gumaz garnitur? Tylko jak Real przegrywa
1
@kryhaa w pierwszej połlwie :)
0
@RoberDzik w nich trzeba wjechać jak dzik w żołędzie
0
@Piotrek1993 co bierzesz? Podziel się
1
@tadzik447 piątek o 16 jest spoko
0
@Krzyniu w najlepszej wersji to messi sam pakuje trzy gole w pierwszej połowie
2
@Ricardinio14 raczej to drugie, ale przynajmniej nie bolało, bo na tych meczach wszyscy są najebani
1
Nie lubię poniedziałków