1

Sardynkę zaznaczyli kibice prześcieradeł. Widać w procentach ilu ich tu jest :D

36

@Faro Nie wiem, co gorsze Pedri w koszulce Realu czy te pajace w koszulce Barcelony

7

Uwielbiam go za tę karierę, super że grał w Barcelonie, ale nie możemy grać w dziesięciu, jeśli chcemy coś wygrać w Europie

0

@AmigoBlancos w ustawieniach telefonu możesz wyłączyć spam polecam

2

Dobrze grał z Realem i z nami, ale chyba to nie ten kaliber

5

Dobrze, że się lubią. Jest szansa, że Flick zostanie tu jeszcze 5 lat.

0

@Xxxbarca4ever go akurat nie szkoda

0

@Chimera zobaczymy

0

@Chimera jeszcze jak!

4

Pedri, Yamal, Eric, Fermín, Joan, Maldini, Cubarsí, Bernal, and Herr Flick piękne czasy przed nami. A wcześniej oglądaliśmy Leo. Pięknie jest być kibicem Barcelony

2

@Pawlak1992 pique może będzie

1

@LAMC_10 w tym tęczu?

0

@Rastafarnianin co tam jest? Nie mam x i nie mogę zobaczyć

0

Po czwartym golu Szpakowski powie to samo

2

Lubię oglądać Real gdy jest szansa, że przegrają

1

@PIWOSZ89 na pewno lepiej się poczujesz jak real manite dostanie

0

@Kubajnos345 nasz też tak wygląda :/ W tym roku nie, bo w 9 LM wygrać się nie da, ale jak będziemy mieć napastnika, to już tak

0

@Faro nie dostałeś kolanem po głowie? Cały jesteś?

0

Nie wiem, czy jeszcze kogoś to dziwi. Wypad z klubu w lecie, panie pielgrzym.

0

0

@esem91 no jak widzisz

0

Ja po 30 minutach zobaczyłem, że tu Casado gra

0

Podanie do sardynki to oddanie piłki za darmo

5

@Kgorecki2500 nasz rekin nie trafiłby do tego kosza

1

Wszystkiego Najlepszego w nowym klubie :)

1

@Popitek12 z deszczu pod rynnę¯\_(ツ)_/¯

0

Ciężko się to ogląda odpaliłbym już pleja, ale chcę zobaczyć minę męczennika, jak Celta coś wciśnie

0

Ufff hahahahahaha

1

Wszędzie po równo, na każdym stadionie nikt nie lubi męczennika

0

Celta gra słabo, na szczęście Real też. Może jeszcze coś Celta wciśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?