ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sardynkę zaznaczyli kibice prześcieradeł. Widać w procentach ilu ich tu jest :D
36
@Faro Nie wiem, co gorsze Pedri w koszulce Realu czy te pajace w koszulce Barcelony
7
Uwielbiam go za tę karierę, super że grał w Barcelonie, ale nie możemy grać w dziesięciu, jeśli chcemy coś wygrać w Europie
0
@AmigoBlancos w ustawieniach telefonu możesz wyłączyć spam polecam
2
Dobrze grał z Realem i z nami, ale chyba to nie ten kaliber
5
Dobrze, że się lubią. Jest szansa, że Flick zostanie tu jeszcze 5 lat.
0
@Xxxbarca4ever go akurat nie szkoda
0
@Chimera zobaczymy
0
@Chimera jeszcze jak!
4
Pedri, Yamal, Eric, Fermín, Joan, Maldini, Cubarsí, Bernal, and Herr Flick piękne czasy przed nami. A wcześniej oglądaliśmy Leo. Pięknie jest być kibicem Barcelony
2
@Pawlak1992 pique może będzie
1
@LAMC_10 w tym tęczu?
0
@Rastafarnianin co tam jest? Nie mam x i nie mogę zobaczyć
0
Po czwartym golu Szpakowski powie to samo
2
Lubię oglądać Real gdy jest szansa, że przegrają
1
@PIWOSZ89 na pewno lepiej się poczujesz jak real manite dostanie
0
@Kubajnos345 nasz też tak wygląda :/ W tym roku nie, bo w 9 LM wygrać się nie da, ale jak będziemy mieć napastnika, to już tak
0
@Faro nie dostałeś kolanem po głowie? Cały jesteś?
0
Nie wiem, czy jeszcze kogoś to dziwi. Wypad z klubu w lecie, panie pielgrzym.
0
@BezglutenowyPedri tak
0
@esem91 no jak widzisz
0
Ja po 30 minutach zobaczyłem, że tu Casado gra
0
Podanie do sardynki to oddanie piłki za darmo
5
@Kgorecki2500 nasz rekin nie trafiłby do tego kosza
1
Wszystkiego Najlepszego w nowym klubie :)
1
@Popitek12 z deszczu pod rynnę¯\_(ツ)_/¯
0
Ciężko się to ogląda odpaliłbym już pleja, ale chcę zobaczyć minę męczennika, jak Celta coś wciśnie
0
Ufff hahahahahaha
1
Wszędzie po równo, na każdym stadionie nikt nie lubi męczennika
0
Celta gra słabo, na szczęście Real też. Może jeszcze coś Celta wciśnie