ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 nie trzeba sprzętu. Zainstaluj sobie apkę Sky Map i na pewno znajdziesz te planety. Tam wystarczy wpisać nazwę, np. Jowisz, i pokaże ci, gdzie masz patrzeć. Godzina 17:30 - 18:30 to chyba jeszcze w trakcie meczu będzie ale warto wyjsć
4
To superkomputer się zdziwi
6
Po meczu Barcelony polecam wyjść na dwór i spojrzeć w niebo. Planety będą w jednej linii. Następny taki układ w 2040
0
@ranger3120 raczej satysfakcję i stówke mniej
1
@Lionel_Messi10 własnie odpalam Maske z Jimem
1
@Popitek12 gdzie Ty w sosnowcu galerie widziałeś?
0
@Azazel_Pazuzu życzę im żeby tak było
18
Zostań z nami jak najdłużej!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@macio_944 do 10x sztuka... za długo na to czekamy. Ale jestem pewien że z Flickiem się uda
0
@Kacper1432 to wina benfici że z nimi wygrała
0
@AmigoBlancos tego wam życzę :)
3
@lajcior mam zapisane jak coś ;)
0
@FCB24 miały. Czytałem że tranzystor próbował wejść do damskiej toalety, ale zanim to zrobił, ojciec dziewczynki która tam była, wybił mu zęby
0
@mint Lewy 6-7 kontaktów żeby piłke opanować
0
@BorzyKrzys nigdy nie widziałem tego serialu, a mam tydzień wolny. Ile to ma sezonów? Może zobaczę, jak nie zapomnę.
6
Z jednej strony chciałbym, żeby został, bo chyba nigdy już nie zobaczymy Polaka rodaka z 9 w Barcelonie, ale w tej chwili nie mamy napastnika. Czy z Lewym, czy z Rekinem gramy w 10.
1
@Messibestplayerintheworld mam nadzieję że będzie trenował Barcelone jak najdłużej. Świetny trener.
1
@Dieselzor nie mam pojęcia, ale strzelam, że może być szybszy.
0
@draxidox średnio zadowolona
1
@tbas fajnie. Szkoda że mam S25 i telefon będę zmieniać za kilka lat
2
Sezon w którym zacząłem kibicować Barcelonie. Nie ma wyjścia, trzeba kupić.
0
@RanDiFCB no własnie odciąga uwagę
1
@BulaKG to ten słynny koń z valony?
1
@macio_944 ...i nie skończy jak Juve
0
Myślałem że ten łysy z benfici to robben
1
@clyde najłatwiej zarobione pieniądze ;)
0
@Adasmos połknie w całości
0
@A4ron ja wierzę że to odrobimy z kotletiko
1
@misiek0318 dlaczego nie realny? Mają 1 bramke przewagi