2

@ranger3120 nie trzeba sprzętu. Zainstaluj sobie apkę Sky Map i na pewno znajdziesz te planety. Tam wystarczy wpisać nazwę, np. Jowisz, i pokaże ci, gdzie masz patrzeć. Godzina 17:30 - 18:30 to chyba jeszcze w trakcie meczu będzie ale warto wyjsć

4

To superkomputer się zdziwi

6

Po meczu Barcelony polecam wyjść na dwór i spojrzeć w niebo. Planety będą w jednej linii. Następny taki układ w 2040

0

@ranger3120 raczej satysfakcję i stówke mniej

1

@Lionel_Messi10 własnie odpalam Maske z Jimem

1

@Popitek12 gdzie Ty w sosnowcu galerie widziałeś?

0

@Azazel_Pazuzu życzę im żeby tak było

18

Zostań z nami jak najdłużej!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@macio_944 do 10x sztuka... za długo na to czekamy. Ale jestem pewien że z Flickiem się uda

0

@Kacper1432 to wina benfici że z nimi wygrała

0

@AmigoBlancos tego wam życzę :)

3

@lajcior mam zapisane jak coś ;)

0

@FCB24 miały. Czytałem że tranzystor próbował wejść do damskiej toalety, ale zanim to zrobił, ojciec dziewczynki która tam była, wybił mu zęby

0

@mint Lewy 6-7 kontaktów żeby piłke opanować

0

@BorzyKrzys nigdy nie widziałem tego serialu, a mam tydzień wolny. Ile to ma sezonów? Może zobaczę, jak nie zapomnę.

6

Z jednej strony chciałbym, żeby został, bo chyba nigdy już nie zobaczymy Polaka rodaka z 9 w Barcelonie, ale w tej chwili nie mamy napastnika. Czy z Lewym, czy z Rekinem gramy w 10.

1

@Messibestplayerintheworld mam nadzieję że będzie trenował Barcelone jak najdłużej. Świetny trener.

1

@Dieselzor nie mam pojęcia, ale strzelam, że może być szybszy.

0

@draxidox średnio zadowolona

1

@tbas fajnie. Szkoda że mam S25 i telefon będę zmieniać za kilka lat

2

Sezon w którym zacząłem kibicować Barcelonie. Nie ma wyjścia, trzeba kupić.

0

@RanDiFCB no własnie odciąga uwagę

1

@BulaKG to ten słynny koń z valony?

1

@macio_944 ...i nie skończy jak Juve

0

Myślałem że ten łysy z benfici to robben

1

@clyde najłatwiej zarobione pieniądze ;)

0

@Adasmos połknie w całości

0

@A4ron ja wierzę że to odrobimy z kotletiko

1

@misiek0318 dlaczego nie realny? Mają 1 bramke przewagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?