ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest zelnik powiedział, że GTA jest gotowe. W lecie rusza promocja
0
@Kgorecki2500 do GTA VI pozostało 273 dni!
1
@Vegeta88 niskorosłą
0
@Bzyczekk pluton to nie planeta od 20 lat
1
@VamoSBarca88 ja słyszałem że El Mleko w proszku jest faworytem
1
@MarshallLAW na pewno nie zagrałby gorzej od nich... Już dawno mówiłem żeby dać rasha na 9 ale flick nie chce słuchać
0
@czlowiektyczka karuzelski
3
Niestety czy gra Lewy czy Ferran, to gramy w dziesięciu. 9 potrzebna na już
5
@esem91 to brat Kessiego. Kessie w tym czasie przecina kłódkę od roweru pastora.
1
@Eklerek polać jej
0
@Lewy952468xx który?
2
To se Real poliderował. Spokojny mecz 3 pkt. Git
1
@Laminedependencia głodny nie jest sobą
0
Ciekawe, jakby podsunąć Yamalowi pierogi ruskie ze śmietaną czy wytrzymałaby do wieczora żeby zjeść. Ja na pewno nie
1
@NeroTFP1 a tego nie widziałem :)
0
@NeroTFP1 to w LM dał mu opaskę kapitana
3
Oglądam powtórkę Juventusu, ale oni mają paskudne koszulki
0
@Filipem oóż za przypadek
1
Skoro Osasuna strzeliła im 2, to Benfica może 4
0
Brawo Osasuna Pampeluna!
2
Betis Rayo +14 doliczone. Grają dopóki Real nie strzeli
0
@szela1899 wierzę że to odrobimy z tymi plackami
0
Zobaczę dzisiaj jak gra drużyna Fabregasa. Nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałem Serie A
3
@kundee będziesz go zjadł?
2
Na viniego wszędzie gwiżdżą, nawet na Bernabéu¯\_(ツ)_/¯
1
Jaki to pajac ten winicjusz
1
@Edoss ja zawsze działam na samsungu i nigdy nie miałem żadnych problemów z telefonem
0
@Kubajnos345 good news
0
@July_6_BcN Wypuść go już z piwnicy, jest nam potrzebny
1
@Giwera jak to już 3 zdobył? Skubany