0

@MessiForeverTheBest zelnik powiedział, że GTA jest gotowe. W lecie rusza promocja

0

@Kgorecki2500 do GTA VI pozostało 273 dni!

1

@Vegeta88 niskorosłą

0

@Bzyczekk pluton to nie planeta od 20 lat

1

@VamoSBarca88 ja słyszałem że El Mleko w proszku jest faworytem

1

@MarshallLAW na pewno nie zagrałby gorzej od nich... Już dawno mówiłem żeby dać rasha na 9 ale flick nie chce słuchać

0

@czlowiektyczka karuzelski

3

Niestety czy gra Lewy czy Ferran, to gramy w dziesięciu. 9 potrzebna na już

5

@esem91 to brat Kessiego. Kessie w tym czasie przecina kłódkę od roweru pastora.

1

@Eklerek polać jej

0

@Lewy952468xx który?

2

To se Real poliderował. Spokojny mecz 3 pkt. Git

1

@Laminedependencia głodny nie jest sobą

0

Ciekawe, jakby podsunąć Yamalowi pierogi ruskie ze śmietaną czy wytrzymałaby do wieczora żeby zjeść. Ja na pewno nie

1

@NeroTFP1 a tego nie widziałem :)

0

@NeroTFP1 to w LM dał mu opaskę kapitana

3

Oglądam powtórkę Juventusu, ale oni mają paskudne koszulki

0

@Filipem oóż za przypadek

1

Skoro Osasuna strzeliła im 2, to Benfica może 4

0

Brawo Osasuna Pampeluna!

2

Betis Rayo +14 doliczone. Grają dopóki Real nie strzeli

0

@szela1899 wierzę że to odrobimy z tymi plackami

0

Zobaczę dzisiaj jak gra drużyna Fabregasa. Nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałem Serie A

3

@kundee będziesz go zjadł?

2

Na viniego wszędzie gwiżdżą, nawet na Bernabéu¯\_(ツ)_/¯

1

Jaki to pajac ten winicjusz

1

@Edoss ja zawsze działam na samsungu i nigdy nie miałem żadnych problemów z telefonem

0

@Kubajnos345 good news

0

@July_6_BcN Wypuść go już z piwnicy, jest nam potrzebny

1

@Giwera jak to już 3 zdobył? Skubany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?