ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 wszyscy zginiemy
1
@Marusek ja pracuje na zewnątrz
1
Batman? Nie. Superman? Nie. Ze wszystkich superbohaterów najbardziej lubię Leo Messiego
0
@Zoker żona z lubelskiego? :)
1
@Zoker i śmietaną? Do obiadu
0
@LOPEZ16 czyli dzień przerwy od piłeczki
1
@Bykunn jakoś nigdy ich nie lubiłem
0
Człowiek się budzi, patrzy a Anglia nie wygrała meczu i jakoś od razu lepiej się czuje.
0
@Popitek12 no i w czym problem? :))
0
Rolando tu jeszcze 4 strzeli
0
Byłoby śmiesznie jakby ten mecz skończył się remisem
0
Super! Jeszcze Araujo Balde De Jong i Ter stegen
0
@bartekvisca kiedy on ostatniego gola strzelił?
0
@Roobo już go nie chcemy
0
Po tych dwóch bramkach trochę szkoda tego karnego. Ale 2 mecze 5 goli to nie jest źle :)
0
Co ten szpakowski
1
I teraz z wolnego błagam Leo
0
I teraz szkoda tego karnego
1
To jest król Leo Messi a alvarez to pizda
2
Mieli sprawdzać rożne na var
0
Siekiera siekiera
2
Z karnego słabiaki strzelają. Leo woli z akcji
0
Zapisze w zeszycie dwie bramki dla Leo
0
Spokojnie zajebie dzisiaj dwie
2
Wiedziałem że nie trafi serio
0
Dawać penalti 15 znaków
0
@Herato kto to jest Bartosz Bosacki?
0
Messi wkręci dzisiaj Alabe w boisko
0
@Faro jak pójdzie za stówę to będzie super
0
@panczo albo araujo