0

@LAMC_10 wszyscy zginiemy

1

@Marusek ja pracuje na zewnątrz

1

Batman? Nie. Superman? Nie. Ze wszystkich superbohaterów najbardziej lubię Leo Messiego

0

@Zoker żona z lubelskiego? :)

1

@Zoker i śmietaną? Do obiadu

0

@LOPEZ16 czyli dzień przerwy od piłeczki

1

@Bykunn jakoś nigdy ich nie lubiłem

0

Człowiek się budzi, patrzy a Anglia nie wygrała meczu i jakoś od razu lepiej się czuje.

0

@Popitek12 no i w czym problem? :))

0

Rolando tu jeszcze 4 strzeli

0

Byłoby śmiesznie jakby ten mecz skończył się remisem

0

Super! Jeszcze Araujo Balde De Jong i Ter stegen

0

@bartekvisca kiedy on ostatniego gola strzelił?

0

@Roobo już go nie chcemy

0

Po tych dwóch bramkach trochę szkoda tego karnego. Ale 2 mecze 5 goli to nie jest źle :)

0

Co ten szpakowski

1

I teraz z wolnego błagam Leo

0

I teraz szkoda tego karnego

1

To jest król Leo Messi a alvarez to pizda

2

Mieli sprawdzać rożne na var

0

Siekiera siekiera

2

Z karnego słabiaki strzelają. Leo woli z akcji

0

Zapisze w zeszycie dwie bramki dla Leo

0

Spokojnie zajebie dzisiaj dwie

2

Wiedziałem że nie trafi serio

0

Dawać penalti 15 znaków

0

@Herato kto to jest Bartosz Bosacki?

0

Messi wkręci dzisiaj Alabe w boisko

0

@Faro jak pójdzie za stówę to będzie super

0

@panczo albo araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?