1

@Eklerek 41-1 :)

0

@matirix20 araujo? Głowa Cię boli?

0

@ranger3120 gram na PS5 tu takich czarów chyba nie ma

0

@clyde o nie, nie... Mam tylko jeden eliksir i walczyłem z nim godzinę, nie będę się więcej denerwować. Mam zdjęcie, tyle mi wystarczy :)

0

Zabiłem ostatniego bossa w Gothic Remake po godzinie męczarni, ale spadł za mapę i nie mogę przebić mu serca¯\_(ツ)_/¯ no nic. Nie będzie pucharku za skończenie gry

4

Tak tak... fajnie jest nic nie wygrywać :)

2

@Lionel_Messi10 właśnie pobrałem aktualizację, naprawili celownik w kuszy. Szkoda że teraz, jak jestem w ostatnim akcie, ale może od nowa zacznę, nigdy magiem nie grałem.

0

Miałem za słaby pancerz w Gothicu. Wilk wziął płytki pełzaczy i zniknął, więc wybiłem cały Stary Obóz, żeby dobrać się do Gomeza i jego pancerza już nikt nie pocałuje go w dupe. Za to zawsze lubiłem Gothica.

0

@Batys u mnie na podwórku od dwóch dni przychodzi mama jeż z dwoma małymi i wyjadają karmę moim kotom.

0

Od godziny biegam po obozie na bagnach, żeby spotkać węża błotnego i nie ma. Zaczynam się martwić, że to jakiś bug. Przegrałem już 40 godzin i jeszcze ich nie widziałem... celownika w kuszy też nie ma :D Uśmiechnijcie się, brygada!

0

@szymonekk a ja bym deportował

0

@Drozdu7 ja się w to nie bawie. Czytaj La bambe w końcu trafisz

0

@Kgorecki2500 tak. Xbox pójdzie z dymem

0

@TheKlucha w drugiej lidzę też bedzie fajnie :)

0

@Drozdu7 jest na pewno

0

@Roobo nie ważne z kim. Ważne żeby wygrali

1

@Kgorecki2500 Chodzisz po obozie i szukasz kamienic. Uważaj, bo ci nos urośnie. Ja znalazłem Xardasa, jutro robię Ulu Mulu

0

@Spider_Man no jeszcze jakbyś powiedział co to może sam bym się pośmiał

2

@Faro Europo obudź się. Dla Francji czy Niemiec jest już za późno, ale mam nadzieję, że inne kraje wezmą z nich przykład

0

@Kgorecki2500 ja dzisiaj ogarne bandytów i idę szukać Xardasa

1

@Marusek z jakim Kubą?

1

@Lionel_Messi10 kolejny dzień w biurze kozy

0

@Witekk10 mi działa

0

@Kazragore gram na PS5. Wywala czasem gre dzisiaj 3 razy. Wcześniej był problem z dzwiękiem ale już to naprawili (były już 4 aktualizacje) a ten celownik to chyba przez ilość bełtów bo miałem ponad 300 wyrzuciłem połowę i wszyatko działa :D co do FPSów to nie mam problemu. Czasami cienie dziwnie wyglądają ale to rzadko a tak to śmiga

0

@Kazragore zmieniłem na łuk i celownik się naprawił jakby ktoś miał taki problem na PS5

0

@Kazragore haha dobre

0

Krew mnie zaleje. Włożyłem 40 PN w zręczność, żeby mieć dobrą kuszę w Gothicu, a celownik postanowił zniknąć :) Reset gry nic nie daje... Jak mogli wypuścić grę z takimi błędami? Chuj z tym że już 4 razy mi wywaliło gre dzisiaj.. chociaż dzwięki naprawili...

0

@clyde przed chwilą go znalazłem jak szukałem cavalorna :)

0

@clyde gdzie go znalazłaś?

5

A ja mam obsesje żeby go już nie było w klubie. On, araujo i de jong czekam na dzień w którym naszych "kapitanów" już nie będzie. Amen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?