ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 nie wiem czy tak spokojnie sie wygrywa LM :)
4
I dobrze!!! Zostawcie go w spokoju
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I niech tak zostanie!
0
Kazdy wie co dla nas zrobił zawsze w cieniu robił robotę, moze nie jest xavi ale duzo wnosil do druzyny. Teraz czasz na niego, moim zdaniem powinie byc rezerwą. Moje marzenie zobaczyc Cou de jonga i artura w pomocy
0
@monsterrize nic sie nie stalo ochrona go wyprowadziła
0
Słyszeliscie o tym ze jakis gość sapał do Leo na Ibizie?
4
Troche ma racje... 17 mln€ netto za sezon gry to duzo jakby nie patrzec
9
Piekne koszulki!
3
Zostawcie Cou w spokoju zobaczycie ze jeszcze pokaże na co go stac!
24
Mam madzieje ze Busi bedzie juz jako zmiennik. Chce zobaczyc De Jonga Coutinho i artura w pomocy
22
Odkad mamy Grizmana dla mnie moze zostac w psg
1
@batoon widzialem jak gra w Ajaxie a tutaj moze byc tylko lepiej.
5
To najlepszy transfer od kilku dobrych lat. Ten chlopak sie urodził żeby grać w Barcelonie
2
@SinMistico masz u mnie browarka:)
0
@lmdrejko w Barcelonie Messi jest playmaker i Greizmann raczej o tym wie
0
Cou i de jong w pomocy Greizmann Ney Messi i na szpicy Suazgryz
0
@Bielik12345 nie mowie ze przyjdzie do Barcy ale w PSG nie zostanie tam mają juz go dość
0
De jong to najlepszy tfansfer od kilku lat! Dlugo bedzie rzadzil w pomocy
0
Zółte piekne! Ale lepsze byly w 2009
2
@Terminatorexi12 tez nie chcialbym go zobaczyc w koszulce Barcelony
0
Ale sie ciesze 100 razy baedziej chcialem jego niz de lihta... busi se posiedzi:)
1
@NKing Racja kolego
1
Zostan Cou i bierzemy Neya a Grizmana mozna oddac do PSG :))
12
Niech sie dzieje co chce juz nie chce mi sie czytac o tym chlopaku
5
Brać go tylko Coutinho zostawic za plecami Neya grałby duzo lepiej.
6
Cieszylem sie na jego przyjscie i chcialbym zeby zoatal to dobry grajek. Chcialbym go zobaczyc za neyem a obok de jonga i artura
0
Wez Panie skoncz ten kabaret
0
@pszemko87 mi juz sie skonczyly :)
0
Juz mnie nudzi ten gosc