10

Nelson sieniedo

3

I Ty też z nami zostań:)

0

Szkoda mialem nadzieje ze bedzie bronił dlugie lata lubie g9

18

Juz od dawna na to zasługuje. Jest najlepszy

6

Redakcjo popawimy sie w gre? Jutro cały dzien nie piszemy słowa "Neymar"

3

Serio???? Przed chwilą podobno chciał wrocić a teraz do sądu? Masakra. Błagam nie piszcie juz o Neyu chociaż ze dwa dni

0

To wspolczuje Neyowi tego roku... co mecz u siebie slyszec wyzwiska

0

On tak powiedział? Dobrze to przetłumaczyliście?

0

Czyli Neymar u nas

1

@Overmars_ zapomiałes dodac ze za 300 zł pakiet :p

2

Jest dobry ale czy tak potrzebny skoro jest Grizman?

0

@krystus48 on nie jest od setek tylko od bieganie w te i nazat po prawej stronie :) i wiem ze do alvesa mu brakuje troche

0

@MikifanBarcy ale ja nie mowie o naszej grupie :D chcialbym zeby real taką mial

0

Juve Real Lyon :D

1

@Tomo1989 co Ty chcesz od semedo?

2

To juz nie jest smieszne

9

@Martino100 pomyśl gdyby powiedzial to publicznie i zostalby w psg to co by miał z trubun i w szatni?

0

@RKS1979 zobaczymy jak bedzie grał w Bayernie

6

Stracilismy takiego grajka... Mam nadzieje ze za rok zarzad bedzie go na kolanach prosic zeby wrocil. W Bayernie beda mieli z niego pozytek...

1

Atletico dało mu za tą wypowiedz 10 mln ojro czytałem na pudelku

7

@Bogan Bo tam szybciej jest przegląd prasy :)

0

Jak zostanie to bedzie mial jak w piekle kazdy go tam nienawidzi

0

Dla mnie to najlepszy bramkarz na swiecie. Dobrze ze gra u nas

4

@kaamil1910 mam nadzieje ze news "Neymar w Realu"

3

Dlaczego robią taki szum wokól niego? Zostawcie go w spokoju dajcie do pomocy jeszcze pokaze co potrafi

0

@Kamiloza91 nie wiem czy tak spokojnie sie wygrywa LM :)

4

I dobrze!!! Zostawcie go w spokoju

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I niech tak zostanie!

0

Kazdy wie co dla nas zrobił zawsze w cieniu robił robotę, moze nie jest xavi ale duzo wnosil do druzyny. Teraz czasz na niego, moim zdaniem powinie byc rezerwą. Moje marzenie zobaczyc Cou de jonga i artura w pomocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?