ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nelson sieniedo
3
I Ty też z nami zostań:)
0
Szkoda mialem nadzieje ze bedzie bronił dlugie lata lubie g9
18
Juz od dawna na to zasługuje. Jest najlepszy
6
Redakcjo popawimy sie w gre? Jutro cały dzien nie piszemy słowa "Neymar"
3
Serio???? Przed chwilą podobno chciał wrocić a teraz do sądu? Masakra. Błagam nie piszcie juz o Neyu chociaż ze dwa dni
0
To wspolczuje Neyowi tego roku... co mecz u siebie slyszec wyzwiska
0
On tak powiedział? Dobrze to przetłumaczyliście?
0
Czyli Neymar u nas
1
@Overmars_ zapomiałes dodac ze za 300 zł pakiet :p
2
Jest dobry ale czy tak potrzebny skoro jest Grizman?
0
@krystus48 on nie jest od setek tylko od bieganie w te i nazat po prawej stronie :) i wiem ze do alvesa mu brakuje troche
0
@MikifanBarcy ale ja nie mowie o naszej grupie :D chcialbym zeby real taką mial
0
Juve Real Lyon :D
1
@Tomo1989 co Ty chcesz od semedo?
2
To juz nie jest smieszne
9
@Martino100 pomyśl gdyby powiedzial to publicznie i zostalby w psg to co by miał z trubun i w szatni?
0
@RKS1979 zobaczymy jak bedzie grał w Bayernie
6
Stracilismy takiego grajka... Mam nadzieje ze za rok zarzad bedzie go na kolanach prosic zeby wrocil. W Bayernie beda mieli z niego pozytek...
1
Atletico dało mu za tą wypowiedz 10 mln ojro czytałem na pudelku
7
@Bogan Bo tam szybciej jest przegląd prasy :)
0
Jak zostanie to bedzie mial jak w piekle kazdy go tam nienawidzi
0
Dla mnie to najlepszy bramkarz na swiecie. Dobrze ze gra u nas
4
@kaamil1910 mam nadzieje ze news "Neymar w Realu"
3
Dlaczego robią taki szum wokól niego? Zostawcie go w spokoju dajcie do pomocy jeszcze pokaze co potrafi
0
@Kamiloza91 nie wiem czy tak spokojnie sie wygrywa LM :)
4
I dobrze!!! Zostawcie go w spokoju
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I niech tak zostanie!
0
Kazdy wie co dla nas zrobił zawsze w cieniu robił robotę, moze nie jest xavi ale duzo wnosil do druzyny. Teraz czasz na niego, moim zdaniem powinie byc rezerwą. Moje marzenie zobaczyc Cou de jonga i artura w pomocy