0

Juz dawno powinien u nas grac

0

Dobre zdjecie do tematu

2

Mowcie co chcecie ale Ronaldo do dobry gosc. Miec go na lewej stronie byloby fajnie

0

No no gdyby mi sie chciało to scigałbym sie jak Hamilton ale mi sie nie chce

0

@kuba458barca predzej do espanyolu pojdzie niz do Barcy

1

Christo jak żyć?

0

Rakietić chyba odleci w zimie

7

Pique powinien isc spac a nie na mecz

2

Grizman nie może zagrać na 9 za gryzonia?

0

@ArcziArtt w fife kiedś tak grałem xd

1

Enrique mi sie marzy

1

Szok ze Barca moze nie wyjsc z grupy :O

1

Kiedyś na myśl gry z Barcą każdy sie bał a teraz naprawde wpadają na CampNou jak do sredniaka... zle sie dzieje

0

Wygralismy wtedy LM

2

Ale zajebiste zdjecie xd

0

Ale mi wczoraj strzały w fifu bronił

3

Nacieszysz sie grą jak Alena xd

1

Jak w meczu z takim rywalem najlepszy moze byc bramkarz i to Barcy :O

1

Chlopaki zostawili całe serducho na boisku żeby Barcę pokonać

2

Z tych wszystkisz szkoda mi turana zawsze chcialem zeby przyszedl do Barcy w Atletico byl kozak a tu taka klapa

1

@CatalanVeBFCB a mi sie własnie podobają

13

De Jong to najlepszy transfer od kilku lat

0

@kezmanball to był sarkazm kolego, czy Ty tez myslisz ze to najlepszy okres w historii?

1

Low kocha Nojera jak Perez Karima

0

2008/2009
Wyjazd
Już 10 lat tęsknię za tym wzorem w tym roku wrócił. Dla mnie to najlepsze koszulki wyjazdowe, do tego zdobyliśmy w nich 6 pucharów. VeB

7

Przeczytałem tylko tytuł i posikałem sie w majty

1

De Jong to najlepszy prezent dla Barcy zostaie tu na wiele lat

4

Chlopak miał talent tylko glowa nie wytrzymała w Barcelonie

0

@mesulete a widziałes moze co Cou robi w Bayernie?

0

Suarez to juz raczej na ławe a grizmana na szpice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?