ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz dawno powinien u nas grac
0
Dobre zdjecie do tematu
2
Mowcie co chcecie ale Ronaldo do dobry gosc. Miec go na lewej stronie byloby fajnie
0
No no gdyby mi sie chciało to scigałbym sie jak Hamilton ale mi sie nie chce
0
@kuba458barca predzej do espanyolu pojdzie niz do Barcy
1
Christo jak żyć?
0
Rakietić chyba odleci w zimie
7
Pique powinien isc spac a nie na mecz
2
Grizman nie może zagrać na 9 za gryzonia?
0
@ArcziArtt w fife kiedś tak grałem xd
1
Enrique mi sie marzy
1
Szok ze Barca moze nie wyjsc z grupy :O
1
Kiedyś na myśl gry z Barcą każdy sie bał a teraz naprawde wpadają na CampNou jak do sredniaka... zle sie dzieje
0
Wygralismy wtedy LM
2
Ale zajebiste zdjecie xd
0
Ale mi wczoraj strzały w fifu bronił
3
Nacieszysz sie grą jak Alena xd
1
Jak w meczu z takim rywalem najlepszy moze byc bramkarz i to Barcy :O
1
Chlopaki zostawili całe serducho na boisku żeby Barcę pokonać
2
Z tych wszystkisz szkoda mi turana zawsze chcialem zeby przyszedl do Barcy w Atletico byl kozak a tu taka klapa
1
@CatalanVeBFCB a mi sie własnie podobają
13
De Jong to najlepszy transfer od kilku lat
0
@kezmanball to był sarkazm kolego, czy Ty tez myslisz ze to najlepszy okres w historii?
1
Low kocha Nojera jak Perez Karima
0
2008/2009
Wyjazd
Już 10 lat tęsknię za tym wzorem w tym roku wrócił. Dla mnie to najlepsze koszulki wyjazdowe, do tego zdobyliśmy w nich 6 pucharów. VeB
7
Przeczytałem tylko tytuł i posikałem sie w majty
1
De Jong to najlepszy prezent dla Barcy zostaie tu na wiele lat
4
Chlopak miał talent tylko glowa nie wytrzymała w Barcelonie
0
@mesulete a widziałes moze co Cou robi w Bayernie?
0
Suarez to juz raczej na ławe a grizmana na szpice