1

Tęsknimy za Tobą:(

5

Gdyby nie luuk de jong bylibyśmy poza 10

0

@mejsinio a oni dzisiaj z nas się pośmieją

1

A smialem sie z realu wczoraj

7

@Pawel1985 naprawde nie wiesz że to ironia

1

Koszulki, trener i messi odszedł

0

I bardzo dobrze. Fati to najlepszy wybór.

1

@Tatazolwinia w 2 lata strzelil 9 goli w LaLiga

0

Kogoś to obchodzi?

0

@Maker0 a Mbappe w Barcelonie :)

2

Coutinho jak nie bedzie w szpitalu

1

Poogląda mecze z trybun weźmie 12 mln

1

Wczoraj go wygwizdali na prezentacji tak jak umtitiego i coutinho

10

@catalanian09 myśle że wie więcej niż dziecko z LaRambli

22

Pedri powinien sobie odpocząć po 72 meczach w sezonie

2

Tym dwów ostatnim zapraszam wypierdalać

61

Chyba wolę tą super ligę niż Messiego w PSG

0

Wierzę że coś jeszcze da się zrobić

0

A jesli czysto teoretycznie zawodnicy obniżyliby pensje to mogłby zoatać?

0

@Kibel Ty wiesz wogóle jaki tam był skład? :D

0

@NiemoralnyAdam wygląda na to że bardziej niż Barce

1

Kurwa aż mi się słabo zrobiło jak to przeczytałem

0

Po co skoro mamy najlepszego bramkarza na świecie

15

Wszyscy sie cieszymy Leo
A teraz szybciutko wracaj kontrakt podpisać :)

23

Oby Messi. Rozgrywa świetny turniej.

6

Trzymam kciuki za Argentyne i Leo niech wygrają CA

1

Bartomeu powinien płacić odszkodowanie za ten transfer

1

@HubertMlody a tam gadasz były fajne koszulki przez 20 lat

0

Na wakacjach to Ty byłeś cały sezon

0

Naszczeście już nie bedziesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?