0

@APTAPT w co grają?

0

Jest lekki stresik pierwszy raz w tym sezonie ale damy radę. Po finał!

0

W drugim zwiastunie GTA VI w 2:10 min widać PS6. Zapamiętajcie :D

1

@Messi1992 pamiętam że wtedy zapłakany wyłączyłem TV. Po chwili wlączam znowu a tam się cieszą z gola Iniesty :)

0

Dzisiaj Lamin coś wyczaruje coś co będziemy ogladać przez następne 20 lat

0

A co to dla niego podwójne krycie? :D

1

To teraz jeszcze bardziej będę się cieszył z wygranej

6

Damy radę. Po finał!

1

No tak... popadało i nie pojadą...:|

0

Kotletiko to cioty

3

@Pablozeusz ale szkoda że mu te dwie bramy nie siadły.

69

kurevsko nedobre novinky

0

E tam. Chuja się znają w tej hiszpanii

0

Zobaczyłem Leo w reklamie i mi łezka poleciała

0

Dawać już ten mecz dla mnie

1

@Faro przegrał puchar w klasyku, co miał się cieszyć? A i jeszcze czerwo dostał XD

0

Jest już to całe konklawe? Bo w trakcie konklawe Barca zawsze wygrywa 4:0. Dzisiaj taki wynik to byłoby coś

3

Tylko wtedy, gdy liga będzie wygrana, nie ma co patrzeć na sentymenty

10

Przepraszam Mareczku mam Wojtka na Twoje miejsce

0

@Patry10 i jeszcze panie wygrają

3

Czyli finał taki jak w męskiej piłce

1

@szyper w środę z Barceloną

3

Roma już 3 powinna mieć

28

Uwielbiam zapach pokonanego Realu o poranku.

0

@xvcWinterSoldier na spokojnie wygramy

0

@Sulimo getafe nie jest z madrytu?

1

Ta Maja fajna nawet:)

1

@barcanawieki zwyczajnie srają w gacie przed jutrem ;)

1

@kejdzi miałem o to samo pytać

2

Ale bym se zobaczył taki klasyk w finale PK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?