ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT w co grają?
0
Jest lekki stresik pierwszy raz w tym sezonie ale damy radę. Po finał!
0
W drugim zwiastunie GTA VI w 2:10 min widać PS6. Zapamiętajcie :D
1
@Messi1992 pamiętam że wtedy zapłakany wyłączyłem TV. Po chwili wlączam znowu a tam się cieszą z gola Iniesty :)
0
Dzisiaj Lamin coś wyczaruje coś co będziemy ogladać przez następne 20 lat
0
A co to dla niego podwójne krycie? :D
1
To teraz jeszcze bardziej będę się cieszył z wygranej
6
Damy radę. Po finał!
1
No tak... popadało i nie pojadą...:|
0
Kotletiko to cioty
3
@Pablozeusz ale szkoda że mu te dwie bramy nie siadły.
69
kurevsko nedobre novinky
0
E tam. Chuja się znają w tej hiszpanii
0
Zobaczyłem Leo w reklamie i mi łezka poleciała
0
Dawać już ten mecz dla mnie
1
@Faro przegrał puchar w klasyku, co miał się cieszyć? A i jeszcze czerwo dostał XD
0
Jest już to całe konklawe? Bo w trakcie konklawe Barca zawsze wygrywa 4:0. Dzisiaj taki wynik to byłoby coś
3
Tylko wtedy, gdy liga będzie wygrana, nie ma co patrzeć na sentymenty
10
Przepraszam Mareczku mam Wojtka na Twoje miejsce
0
@Patry10 i jeszcze panie wygrają
3
Czyli finał taki jak w męskiej piłce
1
@szyper w środę z Barceloną
3
Roma już 3 powinna mieć
28
Uwielbiam zapach pokonanego Realu o poranku.
0
@xvcWinterSoldier na spokojnie wygramy
0
@Sulimo getafe nie jest z madrytu?
1
Ta Maja fajna nawet:)
1
@barcanawieki zwyczajnie srają w gacie przed jutrem ;)
1
@kejdzi miałem o to samo pytać
2
Ale bym se zobaczył taki klasyk w finale PK