0

Najbardziej chciałbym Chwicze ale jest nie do wyjęcia. Druga opcja to Nico ale też nie pyknie XD

0

To niech se siedzi w kotletiko jak Kane w totkach bez pucharów

0

@stool mam nadzieję :)

0

... takiej samej jak przed kontuzją, czyli złej

0

@Prorokk stronka z memami

0

Działa wam jeb z dzidy?

0

Legancko tego :))

0

@F3DO życzę Realowi pół finału albo finału i oczyeiście porażke w finale. Oby jak najwięcej przebiegli

0

Nie ma się co dziwić po takim sezonie

4

Ansu w pakiecie nie chcecie?

0

@Pomimo27 dzień dobry Panie Rafale

3

To co robi jest niesamowite on ma 17 lat :o dla niego oglądam każdy mecz Barcy. Oby tylko miał zdrowie

0

Zawsze się zastanawiałem co będzie jak awansują do LaLiga? Mogą?

0

@Rupert_Haubica myśle że brytole też nie lubią Realu

0

@Eklerek właczyłem na końcówke q3. Co sie stało z Ferrari?

0

@Eklerek pośmiać się jak przegrają mecz :D oczywiście wszystko z kulturką:)

0

@xvcWinterSoldier PS5 albo quada

0

Dostałem bana na notatniku. Napisałem przed meczem Realu, żeby wygrali, bo wolałem, żeby Barca świętowała mistrzostwo po wygranej z Espanyolem, i dali bana XD

https://zapodaj.net/plik-cidmPC8HGn

0

@PaPo o 18. Pewnie na kanale Barcy na yt

4

Kounde wygląda jak czarny hulk

9

Sędzia ma więcej kontaktów z piłką niż Lewy

2

Ale Wojtek Lewemu dupę uratował

2

Ciekawe, czy Espanyol zrobi szpaler po meczu?

4

@Rarenzio 4 w pierwszej połowie

8

Lewy dzisiaj 4 bramki trzeba mekambe gonić

1

Dlaczego ten mecz jest tak późno:/ Już bym sobie zobaczył, jak Yamal kręci obrońcami

0

@Kengo ciekawe ile to będzie zajmować :D chyba trzeba się rozglądać za dyskiem do PS5

0

@mmaciass na co?

0

@mekston Real stracił tyle w 4 meczach z nami :)

0

Dzisiaj kibicuję Realowi. Lepiej świętować jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?