ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej chciałbym Chwicze ale jest nie do wyjęcia. Druga opcja to Nico ale też nie pyknie XD
0
To niech se siedzi w kotletiko jak Kane w totkach bez pucharów
0
@stool mam nadzieję :)
0
... takiej samej jak przed kontuzją, czyli złej
0
@Prorokk stronka z memami
0
Działa wam jeb z dzidy?
0
Legancko tego :))
0
@F3DO życzę Realowi pół finału albo finału i oczyeiście porażke w finale. Oby jak najwięcej przebiegli
0
Nie ma się co dziwić po takim sezonie
4
Ansu w pakiecie nie chcecie?
0
@Pomimo27 dzień dobry Panie Rafale
3
To co robi jest niesamowite on ma 17 lat :o dla niego oglądam każdy mecz Barcy. Oby tylko miał zdrowie
0
Zawsze się zastanawiałem co będzie jak awansują do LaLiga? Mogą?
0
@Rupert_Haubica myśle że brytole też nie lubią Realu
0
@Eklerek właczyłem na końcówke q3. Co sie stało z Ferrari?
0
@Eklerek pośmiać się jak przegrają mecz :D oczywiście wszystko z kulturką:)
0
@xvcWinterSoldier PS5 albo quada
0
Dostałem bana na notatniku. Napisałem przed meczem Realu, żeby wygrali, bo wolałem, żeby Barca świętowała mistrzostwo po wygranej z Espanyolem, i dali bana XD
https://zapodaj.net/plik-cidmPC8HGn
0
@PaPo o 18. Pewnie na kanale Barcy na yt
4
Kounde wygląda jak czarny hulk
9
Sędzia ma więcej kontaktów z piłką niż Lewy
2
Ale Wojtek Lewemu dupę uratował
2
Ciekawe, czy Espanyol zrobi szpaler po meczu?
4
@Rarenzio 4 w pierwszej połowie
8
Lewy dzisiaj 4 bramki trzeba mekambe gonić
1
Dlaczego ten mecz jest tak późno:/ Już bym sobie zobaczył, jak Yamal kręci obrońcami
0
@Kengo ciekawe ile to będzie zajmować :D chyba trzeba się rozglądać za dyskiem do PS5
0
@mmaciass na co?
0
@mekston Real stracił tyle w 4 meczach z nami :)
0
Dzisiaj kibicuję Realowi. Lepiej świętować jutro