1

To ja na zdjęciu w piątek po pracy gdy perła export rzuci na mnie sieć

3

Dawać mnie już ten finał PK

0

@MirusAmisz a mecz z celtą widziałeś?

0

@Limaker czemu? Lamin 2 asysty w pierwszej połowie i do zmiany. Później sparing 45 min i gotowe

0

Dajcie temu Yamalowi odpocząć przed finałem. Ja też go chce oglądać ale to się źle skończy

0

Dlaczego mecze w tygodniu są tak późno? Masakra, chciałbym zobaczyć, ale rano do roboty, a tu jeszcze godzina do meczu :| jak żyć

11

Każdy zna tę historię. I dobrze się stało. Dzieki R10 zacząłem oglądać piłke i dlatego tu jestem od 20 lat:)

0

Dzisiaj Real 2-3 Athletic. Po wyścigu oglądamy

5

Wyścig za godzinę, to może odpalę połowę tego meczu :D

1

Ostatnie mecze Lewego słabe może lepiej że będzie grał megalodon jest w formie

9

Jutro Real traci punkty z Atletic i na następny mecz można rezerwami wyjść żeby odpocząć przed finałem

1

Co ten flick.. lepiej rafe sciągnąć jak rekina

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bayern nie da rady. Z interem będzie ciężko ale można ich ograć tylko trzeba odpocząć

0

Uefa naprawdę chcę ich zajechać

0

@scorpion93 Bayern nie zagra w półfinale

13

Złą wiadomością dla Borussii było wylosowanie Barcelony :)

0

@MessiSuarezNeymar żartujesz? XD

0

Wiadomo ile Mapet zawieszenia dostał?

3

To co zrobił mapet to kryminał

7

To obrzydliwe. Ma ktoś filmik?

2

Dla Yamalka oglądam każdy mecz Barcy ale chyba powinien odpocząć on gra wszystko

0

@Lukasz999 najpierw trzeba je zbudować co średnio idzie

1

@MesQueUnClub_87 no jest na swoim miejscu ale LM też by się przydało po 10 latach

2

Ale ja się cieszę że Flick tu jest. Spodziewałem się poprawy ale nie aż takiej :)

0

Cieszy mnie to bardzo

8

Flick to prawdziwy fachowiec. Mam nadzieję że ogarnie Raphinie i zmęczenie w zespole. Po tryplet!

0

Oby się nie mylił:)

3

@secret_fcb influencer? Straszna choroba.

1

@Kismeth ale bramke Realowi strzelił w klasyku:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?