ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To ja na zdjęciu w piątek po pracy gdy perła export rzuci na mnie sieć
3
Dawać mnie już ten finał PK
0
@MirusAmisz a mecz z celtą widziałeś?
0
@Limaker czemu? Lamin 2 asysty w pierwszej połowie i do zmiany. Później sparing 45 min i gotowe
0
Dajcie temu Yamalowi odpocząć przed finałem. Ja też go chce oglądać ale to się źle skończy
0
Dlaczego mecze w tygodniu są tak późno? Masakra, chciałbym zobaczyć, ale rano do roboty, a tu jeszcze godzina do meczu :| jak żyć
11
Każdy zna tę historię. I dobrze się stało. Dzieki R10 zacząłem oglądać piłke i dlatego tu jestem od 20 lat:)
0
Dzisiaj Real 2-3 Athletic. Po wyścigu oglądamy
5
Wyścig za godzinę, to może odpalę połowę tego meczu :D
1
Ostatnie mecze Lewego słabe może lepiej że będzie grał megalodon jest w formie
9
Jutro Real traci punkty z Atletic i na następny mecz można rezerwami wyjść żeby odpocząć przed finałem
1
Co ten flick.. lepiej rafe sciągnąć jak rekina
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bayern nie da rady. Z interem będzie ciężko ale można ich ograć tylko trzeba odpocząć
0
Uefa naprawdę chcę ich zajechać
0
@scorpion93 Bayern nie zagra w półfinale
13
Złą wiadomością dla Borussii było wylosowanie Barcelony :)
0
@MessiSuarezNeymar żartujesz? XD
0
Wiadomo ile Mapet zawieszenia dostał?
3
To co zrobił mapet to kryminał
7
To obrzydliwe. Ma ktoś filmik?
2
Dla Yamalka oglądam każdy mecz Barcy ale chyba powinien odpocząć on gra wszystko
0
@Lukasz999 najpierw trzeba je zbudować co średnio idzie
1
@MesQueUnClub_87 no jest na swoim miejscu ale LM też by się przydało po 10 latach
2
Ale ja się cieszę że Flick tu jest. Spodziewałem się poprawy ale nie aż takiej :)
0
Cieszy mnie to bardzo
8
Flick to prawdziwy fachowiec. Mam nadzieję że ogarnie Raphinie i zmęczenie w zespole. Po tryplet!
0
Oby się nie mylił:)
3
@secret_fcb influencer? Straszna choroba.
1
@Kismeth ale bramke Realowi strzelił w klasyku:)