0

@rozsadny aż mi łeska poleciała

4

Jest najlepszy na swiecie

1

Bedzie na eleven?

0

Te koszulki byly piękne

0

Lepiej niech nie ryzykuje i zostanie w domu :D

0

@gregorio66 wynik jak w fife z ziomkami po kilku browarkach

1

@lukas10 bo zmienili trenera na ficka :D

0

Szkoda ten grubas i tak nic by nie zrobił

0

Ten drewniak umie w dobre mecze jeszcze

2

Barca bedzie pierwszym klubem z niebieską kartą

2

@Shvedu to nie legia. Tu kibic ma szacunek do innego czlowieka

0

Zawsze byl dobry ale nie na lewym ataku

3

@Krukuuu mysle ze Leo wezmie te słowa do serca

1

@Pawel1980 no nie wiem

0

Nie rozsmieszaj mnie

0

@LuisSalvano opowiedz co sie stało nie chce mi sie szukać

13

Co on odpierdala?

1

Jakie paskudne. Mam nadzieje ze to zart

7

Jak dobrze ze to nie brazylijczyk

0

Ja bym chcial laporte

1

Po co mają już jednego grubasa w składzie

4

@PatrychoO nie wiem

0

@4drian0 udzielił wywiadu argenrynskiej telewizji

1

Potwierdzil ze odchodzi szkoda najbardziej ze w takim stylu

0

Z instagrama Aguero znikneła 10... chyba wiadomo o co chodzi

0

Se queda........

0

Nie porozmawia. Messi wyjechał z miasta

1

@catalanian09 puknij sie w łeb

7

@neeed no co bramke strzelił zawijając boatenga :D

0

No to papa Luis. To moja ulubiona 9 Barcy alez taką nadwagą to do ekstraklasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?