0

Okaż troche honoru i odejdz

0

@Avada Kedavra robisz heheszki o seksie a jedyne co masz z tym wspólnego to avatar. Dobranoc

0

@Avada Kedavra Naprawde musze Ci to tłumaczyc?

0

@Avada Kedavra no i co Panie cwaniak?

1

@Avada Kedavra śmiechłem

0

Będzie w dupe dzisiaj

1

@Chwytliwy i jeszcze z komentarzem Ćwiąkały xd

7

Jak mnie ten gość wkurwia!

0

Brawo Barcelono! Wstyd

0

Zanetti wielki pilkarz i czlowiek

0

Najbardziej chcialbym Enriqe

2

Prawda jest taka że w chwili obecnej nie ma mocnego na Lpool. Ale mam nadzieje że LaLiga wróci tam gdzie jej miejsce

5

Wiadomo było że to przez Raiole do nas nie trafił

5

Łapy precz od Mattsa

0

Dlaczego usuneliscie moj komentarz? Zabierając mi szanse na bluze?

0

0

Ramos jakiego wąsa ma XD

0

Ja bym brał raahforda z united

2

Ogladalem ostatnio skroty meczow z 2015 roku jak on wymiatał na boisku

15

91 bramek jest nie do pobicia

4

A Twoje trenowanie nie sprawi ze w gablocie bedzie mniej miejsca

8

Tego sie ogladać wczoraj nie dało.

0

Dlaczego Valverde jeszcze pracuje? Przeciez tego sie ogladac nie da. Tracimy tylko czas

0

Oby do 20 i oby były 3 punkty

0

A może Waldek da mu odpocząc

0

Dawać mu 10 na plecy i orień xd

0

@Andi18 powiedział że Real to najlepszy klub na świecie xd

1

Oglądam sobie derby Manchesteru i tak mysle że Rashrord na lewej stronie to byloby coś

0

Masakracja... Szkoda chlopa

1

Brać go za gryzonia i zwolnic trenera.. musze przestać tyle pić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?