ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okaż troche honoru i odejdz
0
@Avada Kedavra robisz heheszki o seksie a jedyne co masz z tym wspólnego to avatar. Dobranoc
0
@Avada Kedavra Naprawde musze Ci to tłumaczyc?
0
@Avada Kedavra no i co Panie cwaniak?
1
@Avada Kedavra śmiechłem
0
Będzie w dupe dzisiaj
1
@Chwytliwy i jeszcze z komentarzem Ćwiąkały xd
7
Jak mnie ten gość wkurwia!
0
Brawo Barcelono! Wstyd
0
Zanetti wielki pilkarz i czlowiek
0
Najbardziej chcialbym Enriqe
2
Prawda jest taka że w chwili obecnej nie ma mocnego na Lpool. Ale mam nadzieje że LaLiga wróci tam gdzie jej miejsce
5
Wiadomo było że to przez Raiole do nas nie trafił
5
Łapy precz od Mattsa
0
Dlaczego usuneliscie moj komentarz? Zabierając mi szanse na bluze?
0
@Messibestplayerintheworld i Neymar ;)
0
Ramos jakiego wąsa ma XD
0
Ja bym brał raahforda z united
2
Ogladalem ostatnio skroty meczow z 2015 roku jak on wymiatał na boisku
15
91 bramek jest nie do pobicia
4
A Twoje trenowanie nie sprawi ze w gablocie bedzie mniej miejsca
8
Tego sie ogladać wczoraj nie dało.
0
Dlaczego Valverde jeszcze pracuje? Przeciez tego sie ogladac nie da. Tracimy tylko czas
0
Oby do 20 i oby były 3 punkty
0
A może Waldek da mu odpocząc
0
Dawać mu 10 na plecy i orień xd
0
@Andi18 powiedział że Real to najlepszy klub na świecie xd
1
Oglądam sobie derby Manchesteru i tak mysle że Rashrord na lewej stronie to byloby coś
0
Masakracja... Szkoda chlopa
1
Brać go za gryzonia i zwolnic trenera.. musze przestać tyle pić