4

@RoberDzik ja wczoraj przewidywałem 6:0 dla Hiszpanii, to może dzisiaj nie będę się odzywać :)

0

@Faro rash + 30 mln i zgoda

1

@Hosh u mnie ścierwojady go zjadły

1

@Laminedependencia przypadek? Nie sądzę.

0

Ja obstawiałem 6-0 :)

8

@MessiForeverTheBest Wybrzeże Klatki Schodowej też zawsze groźne

0

O widzę że Leo gra o 3:00... to se nie zobaczę:/

2

Brawo łysy betonie. Ustawiaj drużynę tak dalej, to chłopaki sobie dłużej odpoczną przed sezonem...

0

Ahh tęskniłem za tymi podaniami Yamala

0

Mieć takiego czarodzieja jak Pedri i w ogóle tego nie wykorzystać to grzech

3

To mój pierwszy mecz, jaki oglądam na tym mundialu. Obraz już tak zostanie na trenerze, czy pokażą też mecz?
Edit. O chuj ja widok ławki włączyłem XD

1

@DonCarletto wtedy jakoś bronił. Zobacz sobie staty z ostatniego sezonu

0

Łysy beton przejedzie się na Simonie. Takie koty na ławce, a on dalej przy nim

0

@Batys wygląda mi na pedała

2

@fart pan borek to nalepka na kibel

1

@Faro śmiechłem

1

@FcPortoFan1999 jak patrzyłem było 1-1 :)

0

Cocodżambo ciśnie niemców i git

3

@NeroTFP1 Leo na tym mundialu wskakuje na pierwsze miejsce

2

@Roobo skoro według przepisów nie mógł nim zostać, to o czym tu w ogóle gadać? I czy kogoś to jeszcze dziwi...

2

Haha ale jaja. Jeszcze niech ANT wyprzedzi RUS

0

@kejdzi to grande strategia. Nie zrozumiesz

0

@Laminedependencia ja dwie w pracy, jak mam wolne to nie pije

3

Kto tęskni za grid girls w F1? Kiedyś to było przed startem teraz to nie ma

0

@LAMC_10 jakieś 3500. Podobno śpiewała na otwarciu piramid

0

@Nazio_87 goticzka i melise przyda Ci się na początku :)

0

@JBgomeS mam podobnie

1

@Arden przecież Perez złożył tą ofertę żeby zrobić pod górkę Barcelonie. W dupie ma alvareza

1

@Eklerek 41-1 :)

0

@matirix20 araujo? Głowa Cię boli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?