ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@RoberDzik ja wczoraj przewidywałem 6:0 dla Hiszpanii, to może dzisiaj nie będę się odzywać :)
0
@Faro rash + 30 mln i zgoda
1
@Hosh u mnie ścierwojady go zjadły
1
@Laminedependencia przypadek? Nie sądzę.
0
Ja obstawiałem 6-0 :)
8
@MessiForeverTheBest Wybrzeże Klatki Schodowej też zawsze groźne
0
O widzę że Leo gra o 3:00... to se nie zobaczę:/
2
Brawo łysy betonie. Ustawiaj drużynę tak dalej, to chłopaki sobie dłużej odpoczną przed sezonem...
0
Ahh tęskniłem za tymi podaniami Yamala
0
Mieć takiego czarodzieja jak Pedri i w ogóle tego nie wykorzystać to grzech
3
To mój pierwszy mecz, jaki oglądam na tym mundialu. Obraz już tak zostanie na trenerze, czy pokażą też mecz?
Edit. O chuj ja widok ławki włączyłem XD
1
@DonCarletto wtedy jakoś bronił. Zobacz sobie staty z ostatniego sezonu
0
Łysy beton przejedzie się na Simonie. Takie koty na ławce, a on dalej przy nim
0
@Batys wygląda mi na pedała
2
@fart pan borek to nalepka na kibel
1
@Faro śmiechłem
1
@FcPortoFan1999 jak patrzyłem było 1-1 :)
0
Cocodżambo ciśnie niemców i git
3
@NeroTFP1 Leo na tym mundialu wskakuje na pierwsze miejsce
2
@Roobo skoro według przepisów nie mógł nim zostać, to o czym tu w ogóle gadać? I czy kogoś to jeszcze dziwi...
2
Haha ale jaja. Jeszcze niech ANT wyprzedzi RUS
0
@kejdzi to grande strategia. Nie zrozumiesz
0
@Laminedependencia ja dwie w pracy, jak mam wolne to nie pije
3
Kto tęskni za grid girls w F1? Kiedyś to było przed startem teraz to nie ma
0
@LAMC_10 jakieś 3500. Podobno śpiewała na otwarciu piramid
0
@Nazio_87 goticzka i melise przyda Ci się na początku :)
0
@JBgomeS mam podobnie
1
@Arden przecież Perez złożył tą ofertę żeby zrobić pod górkę Barcelonie. W dupie ma alvareza
1
@Eklerek 41-1 :)
0
@matirix20 araujo? Głowa Cię boli?