ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubix93 vpn i tvp sport
0
@Gibbon_FCB z czego 20 w barcelonie...
1
@Gibbon_FCB oddałbyś Leo do Realu za LM? Nie pij już więcej bo jutro do pracy
0
@PatrychoO Pirlo to był pan piłkarz❤️
0
To milik jeszcze gra w piłke? :o
0
@Filipem to obowiązek te placki przejść
0
Rafałek ostatnio nie grał najlepiej. Stać go na więcej. Oby rash pokazał, na co go stać
2
@Kapitan hawk piłkarki Madrytu czekają na ten mecz jak na ścięcie. Domyślam się, że nie chcą wychodzić na boisko
0
@Kgorecki2500 zjadłbym pizze
2
Odejdź i zabierz ze sobą De Jonga i Ter Stegena
0
On nie ma głowy żeby grać w takim klubie jak Barca
7
Ósma Liga Mistrzów czyli B klasa
https://zapodaj.net/plik-IWEtmCev4w
Piękne klimaty i piękne dziewczyny
5
Jadę zaraz na mecz B klasy:) tu nie ma przerw na reprezentacje :D
0
@LionelM95 poczekaj chwile zaraz remake wychodzi :)
0
@barcelonaLM kinder bueno
1
@July_6_BcN najgorsze są przerwy reprezentacyjne, a później wiatr
3
@kubix05 trener reprezentqcji polski
41
Araujo już trenuje zdobycie czerwonej kartki w półfinale LM
0
@Faro Dlatego jeżdżę coupe ;)
0
@ViscaelBarca2007 oddać go byle gdzie
0
@mmaciass nie posiadam i nie znam nikogo kto posiada
4
Chłopakom z pola niech też da odpocząć
0
@Sulimo z mlekiem
32
Zostawcie uszatka w spokoju
1
@krzak90 @moderacja wyślę Cię w daleką podróż
0
Można gdzieś to zobaczyć? Jestem tak załatwiony że wszystko mi jedno baby czy chłopy(w sensie mecz) a jak jeszcze real wpierdol dostanie to lepiej
6
Dobre wieści będą wtedy, jak odejdzie z klubu
0
@Herato rekin gdy wychodzi na real madryt
0
@tbas volksrakieten
0
@draxidox nie zdziwiłbym się, jakby Stanowski zapłacił za to pytanie. Wojewódzki na wszystko pójdzie