0

@Kubix93 vpn i tvp sport

0

@Gibbon_FCB z czego 20 w barcelonie...

1

@Gibbon_FCB oddałbyś Leo do Realu za LM? Nie pij już więcej bo jutro do pracy

0

@PatrychoO Pirlo to był pan piłkarz❤️

0

To milik jeszcze gra w piłke? :o

0

@Filipem to obowiązek te placki przejść

0

Rafałek ostatnio nie grał najlepiej. Stać go na więcej. Oby rash pokazał, na co go stać

2

@Kapitan hawk piłkarki Madrytu czekają na ten mecz jak na ścięcie. Domyślam się, że nie chcą wychodzić na boisko

0

@Kgorecki2500 zjadłbym pizze

2

Odejdź i zabierz ze sobą De Jonga i Ter Stegena

0

On nie ma głowy żeby grać w takim klubie jak Barca

7

Ósma Liga Mistrzów czyli B klasa
https://zapodaj.net/plik-IWEtmCev4w
Piękne klimaty i piękne dziewczyny

5

Jadę zaraz na mecz B klasy:) tu nie ma przerw na reprezentacje :D

0

@LionelM95 poczekaj chwile zaraz remake wychodzi :)

0

@barcelonaLM kinder bueno

1

@July_6_BcN najgorsze są przerwy reprezentacyjne, a później wiatr

3

@kubix05 trener reprezentqcji polski

41

Araujo już trenuje zdobycie czerwonej kartki w półfinale LM

0

@Faro Dlatego jeżdżę coupe ;)

0

@ViscaelBarca2007 oddać go byle gdzie

0

@mmaciass nie posiadam i nie znam nikogo kto posiada

4

Chłopakom z pola niech też da odpocząć

0

@Sulimo z mlekiem

32

Zostawcie uszatka w spokoju

1

@krzak90 @moderacja wyślę Cię w daleką podróż

0

Można gdzieś to zobaczyć? Jestem tak załatwiony że wszystko mi jedno baby czy chłopy(w sensie mecz) a jak jeszcze real wpierdol dostanie to lepiej

6

Dobre wieści będą wtedy, jak odejdzie z klubu

0

@Herato rekin gdy wychodzi na real madryt

0

@tbas volksrakieten

0

@draxidox nie zdziwiłbym się, jakby Stanowski zapłacił za to pytanie. Wojewódzki na wszystko pójdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?