ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Faro w katarze? To chyba w grudniu te KMŚ
0
@messiiiiik jak policja to tylko drogówka albo jakieś CBA czy inne
0
@Sapos93 pustkę i cieprnienie
1
@Kapitan hawk jeszcze jak
8
@Frimpong to sie nunez wystrzelał na cały sezon :D
0
@rafal314 było. Zamykam temat
0
@brains tego placka nikt nie chce
2
@michal26 noc jest kurde
0
Jule Brand w półfinale
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JanneAhonen no myślałem że bez dogrywki
3
Co wy z tym boksem? Zaraz karne w ćwierćfinale Euro.
0
@Lewangoalski oni już ponad 200 wydali
0
@Frimpong mi kiedyś drzewo na drogę wyskoczyło
2
@Encore Nico Wiliams? Kto to?
0
@Filipem nic się chłop nie zmienił
5
Hahahahahahaha XD
4
@VegetaPolska mam nadzieję że kombajn też będzie
1
Komentarz usunięty
3
@Colon pamiętam jak kolega przyniósł fife 2005 do mnie a ja nie interesowałem się piłką. Mówi bierz Barcelone tam gra R10 to będziesz miał łatwiej i strzeliłem nim identycznego gola tak zostałem kibicem Barcelony.
Ps. Pozniej kazdy wolny R10 wchodził w samo okienko
0
@pt9 musisz ich bardzo nie lubić
0
@Encore wygląda jakby chciał mi sprzedać moje sekstaśmy
0
Komentarz usunięty
4
Wrzuciłem zapieksy do piekarnika. Biegnę głodny bo już czas - nie ustawiłem temperatury.
5
@Ciuus i mówi to kibic Realu który przypomnij mi jak potraktował Casillasa?
2
@marcin62 469 zł za fife? Hahahaha kto to kupi?
0
@Colon to był magik
2
Mareczku jeszcze możesz odejsc jako legenda. Nie świruj pawiana
0
@Encore to jest piłkarz? XD
0
@doc bo fati z 10 nie istniał na boisku