6

@Faro w katarze? To chyba w grudniu te KMŚ

0

@messiiiiik jak policja to tylko drogówka albo jakieś CBA czy inne

0

@Sapos93 pustkę i cieprnienie

1

@Kapitan hawk jeszcze jak

8

@Frimpong to sie nunez wystrzelał na cały sezon :D

0

@rafal314 było. Zamykam temat

0

@brains tego placka nikt nie chce

2

@michal26 noc jest kurde

0

Jule Brand w półfinale

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JanneAhonen no myślałem że bez dogrywki

3

Co wy z tym boksem? Zaraz karne w ćwierćfinale Euro.

0

@Lewangoalski oni już ponad 200 wydali

0

@Frimpong mi kiedyś drzewo na drogę wyskoczyło

2

@Encore Nico Wiliams? Kto to?

0

@Filipem nic się chłop nie zmienił

5

Hahahahahahaha XD

4

@VegetaPolska mam nadzieję że kombajn też będzie

1

Komentarz usunięty

3

@Colon pamiętam jak kolega przyniósł fife 2005 do mnie a ja nie interesowałem się piłką. Mówi bierz Barcelone tam gra R10 to będziesz miał łatwiej i strzeliłem nim identycznego gola tak zostałem kibicem Barcelony.
Ps. Pozniej kazdy wolny R10 wchodził w samo okienko

0

@pt9 musisz ich bardzo nie lubić

0

@Encore wygląda jakby chciał mi sprzedać moje sekstaśmy

0

Komentarz usunięty

4

Wrzuciłem zapieksy do piekarnika. Biegnę głodny bo już czas - nie ustawiłem temperatury.

5

@Ciuus i mówi to kibic Realu który przypomnij mi jak potraktował Casillasa?

2

@marcin62 469 zł za fife? Hahahaha kto to kupi?

0

@Colon to był magik

2

Mareczku jeszcze możesz odejsc jako legenda. Nie świruj pawiana

0

@Encore to jest piłkarz? XD

0

@doc bo fati z 10 nie istniał na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?