0

Można sobie pograć do meczu. W wyścigu nic się już nie wydarzy

0

@TheBigShow jeszcze jak! Wiadomo kiedy będzie?

2

0

@BorzyKrzys a co to prezydent nie może isć na kebsa?

0

Czy wam też wyskakuje taki komunikat na PlayStation? Gram w singlu.

"Obecnie prowadzimy prace konserwacyjne w sieci PlayStation Network. Spróbuj ponownie później."

0

@BorzyKrzys pedro z asystą

3

@Sulimo grałem. Polecam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Konradowskyy kubusia se kup

0

@macio_944 już dawno przestałem go oglądać

1

@Misiusessi jak waga podobna to xl

1

@Comentateiro a flick?

0

@clyde ja dopiero pierwszą część ogrywam od poniedziałku

0

@AduŚ07 i rekin drugą

1

@kazbychu przez 20 min było spoko

0

Koniec mistrzostw, do widzenia.

0

Tu powinno być 3-1

4

Musi być 6-0, żeby być na pierwszym miejscu w tabeli. Do ogarnięcia.

2

@JanZagloba wróci i zajebie Ci jeszcze rower

1

@FcPortoFan1999 o to akurat lubie

0

@FcPortoFan1999 nie wiem o czym mówisz

0

@FcPortoFan1999 dlatego wylączyłem radio w pracy

2

Ja dopiero wracam po weekendzie. Ale Real wpierdol dostał xd aż bedzie się lepiej spało

2



Ostatnie i ide spać

1

@Kgorecki2500 za to szacun choć to oznaczało wojne

0

@Ptasior ja do tej pory chciałbym być jak Maverick

0

@spiderman1899 tyle się do tego zabierałem że zdąrzyli drugą część wydać

1

@Popitek12 zatrzymałem się na brotherhood ale mam już zainstalowane revelations

2

Deszczyk pada dzisiaj wopne można ogrywać ghost of tsushima

0

@paweldunajecfcb sam się zastanawiam. Instaluje własnie Ghost of Tsushima może zajmie mi głowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?