0

@Faro taki sam jak w FC 25 i 24

1

@BulaKG to ameryka. Czasami B2 latają przed jakimś finałem

2

0

@mekston to już było? Myślałem że o 23 :/

1

Real kontrami nas zniszczy

0

@Bernard777 to kara za to że nas zmasakrowali

0

@LukaszFan sory taki mamy klimat

0

Nie wszyscy wielcy już przestali grać - piosenka nie aktualna w 2025

21

@BorzyKrzys dobrze rozumiem że ktoś bedzie pracował krócej za tyle samo a poństwo za to zapłaci?

0

@pluszek oni mu jeszcze brawo biją XD

0

@Zoker araujo placek

0

@mmaciass polak polakowi polakiem

1

@Popitek12 o Dyniskach Nowych kiedyś wspomnisz?

12

No to teraz forma poleci w dół

0

@Eklerek co ona z siebie zrobiła...

0

@Czyhrynski to się w pale nie mieści

0

@marcin62 do premiery GTA VI

0

Piątek, piąteczek, piątunio

2

Uśmiechnijcie się brygada

0

@MichuZ44 ten co kosztował 90 mln?

0

@MYTO myśle że odda tą kase na jakieś dziecko a teraz chce zobaczyć jaki kwik będzie w internecie

2

@KamQiX zajebista gierka. Bardzo przyjemnie się grało. Jeszcze do niej wrócę na pewno

1

Po Ghost of Tsushima zaczynam przygodę z The Last of Us. Nie lubię tematyki zombie, ale podobno spoko gierka. Obym się nie odbił po godzinie

5

@esem91 naprawdę są tacy? Hansi to najlepszy trener dla nas ogarnie to lekko

1

Sprzedać wszystkich

2

Matko Bosko nie mogę na to patrzeć

0

Co się z Hamiltonem stało? Miał gonić Mercedesa, a prawie Alonso go wyprzedził

0

@bayo42 przecież zmienili go w meczu z psg.

0

@LionelM95 no nie wiem... goticzek lepszy

0

@LionelM95 RDR2 ma cudowną mape

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?