0

@patrykzmc2000 jak zejdzie z pensji ile się da to niech zostanie

3

@wojopancer elegancko oby do 16. Pozniej weekend i mam zamiar grać do niedzieli na konsoli i wszystko w dupie mieć.

0

@kejdzi wpadłem się upewnić że nie ma tej okładki :)

1

Wy zawsze czekacie na jakąś okładkę. Dlatego gazety czytam na notatniku.

1

I tak będą mieć 3 miejsce w lidze.

4

@Kapitan hawk do czwartku

4

@jotyn niech on już nie zakłada koszulki Barcelony

0

@draxidox bał się wyłamać rogatki bo za to mandat 1000 czy tam ileś. To teraz zobaczy ile kosztuje serwis pociągu. No debil

0

@Faro co oni mają z tym herbem ma środku

0

@Faro Ty widziałeś kiedyś pedriego? XD

4

Wywiozą go z Barcelony na taczkach. Co za menda!

0

@Aragorn33 a jak przegrają tą wojne to kto odda?

11

@macio_944 100 razy bardziej wolałbym alvareza

4

Inter widział kurwa

1

@Azi grande strategia

18

Haha dobre. Szczególnie przy Hansim Flicku

2

@mientusek1407 nie warto. Za 5 min dostaniesz bana na 5 lat

0

@Mlodypro101 ja bym zostawił. Nic tak nie cieszy jak 4-0 z prześcieradłami

0

@tadzik447 wychodzi na to że do lecha nam brakuje jeszcze

0

@ViscaelBarca2007 bardzo dobrze. Solindy gość

3

@DonCarletto haha sandu jest dobry. Nie wiedziałem że tiger śpiewał

0

Mam wolne do poniedziałku, to ogram sobie dodatki do Wiedźmina 3 :)

1

„Wytatuuję sobie więcej niż jeden tytuł” chyba na dupie XD 3 miejsce w lidzę. Tam wasze miejsce

7

@JordiAlbion jestem taki stary że miałem to wszystko. Wiem co mówie

6

Nie ma nic gorszego dla faceta jak zakochać sie w nie tej dziewczynie

0

@marcin62 podziękuj araujo. mnie też boli ten dwumecz

5

Weź Ty już Mareczku spierdalaj do arabów. Co za dzban

2

@Adik10 tombstone, bez przebaczenia, gran torino coś wybierz

1

@Gronek tak. Flick to zrobi

1

@Ojciec5tkidzieci biedne dzieci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?