ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000 jak zejdzie z pensji ile się da to niech zostanie
3
@wojopancer elegancko oby do 16. Pozniej weekend i mam zamiar grać do niedzieli na konsoli i wszystko w dupie mieć.
0
@kejdzi wpadłem się upewnić że nie ma tej okładki :)
1
Wy zawsze czekacie na jakąś okładkę. Dlatego gazety czytam na notatniku.
1
I tak będą mieć 3 miejsce w lidze.
4
@Kapitan hawk do czwartku
4
@jotyn niech on już nie zakłada koszulki Barcelony
0
@draxidox bał się wyłamać rogatki bo za to mandat 1000 czy tam ileś. To teraz zobaczy ile kosztuje serwis pociągu. No debil
0
@Faro co oni mają z tym herbem ma środku
0
@Faro Ty widziałeś kiedyś pedriego? XD
4
Wywiozą go z Barcelony na taczkach. Co za menda!
0
@Aragorn33 a jak przegrają tą wojne to kto odda?
11
@macio_944 100 razy bardziej wolałbym alvareza
4
Inter widział kurwa
1
@Azi grande strategia
18
Haha dobre. Szczególnie przy Hansim Flicku
2
@mientusek1407 nie warto. Za 5 min dostaniesz bana na 5 lat
0
@Mlodypro101 ja bym zostawił. Nic tak nie cieszy jak 4-0 z prześcieradłami
0
@tadzik447 wychodzi na to że do lecha nam brakuje jeszcze
0
@ViscaelBarca2007 bardzo dobrze. Solindy gość
3
@DonCarletto haha sandu jest dobry. Nie wiedziałem że tiger śpiewał
0
Mam wolne do poniedziałku, to ogram sobie dodatki do Wiedźmina 3 :)
1
„Wytatuuję sobie więcej niż jeden tytuł” chyba na dupie XD 3 miejsce w lidzę. Tam wasze miejsce
7
@JordiAlbion jestem taki stary że miałem to wszystko. Wiem co mówie
6
Nie ma nic gorszego dla faceta jak zakochać sie w nie tej dziewczynie
0
@marcin62 podziękuj araujo. mnie też boli ten dwumecz
5
Weź Ty już Mareczku spierdalaj do arabów. Co za dzban
2
@Adik10 tombstone, bez przebaczenia, gran torino coś wybierz
1
@Gronek tak. Flick to zrobi
1
@Ojciec5tkidzieci biedne dzieci :D