0

@BulaKG w taką pogodę tylko kubek z lodem 200 koloru i jakiś soczek i masz zajebistego zimnego drina

8

@Kessie prosze cię

0

@Pomimo27 był..

1

@Sulimo astrobot

0

@Walker GTA VC.

5

I co im to da? 3 miejsce w lidze

1

@partymaker za rok alvarez do nas :)

0

@Rastafarnianin lubie dzieci ale tylko z musztardą

1

@blakkudium w meczu z borussią na notatniku dawali mu ZP :D

0

@kuz rozbiło się coś?

0

@RosjaninBut zastrzelić

0

@Lucyffffer1922 wszystko masz u Tomka Ćwiąkały

0

@Goralkov chyba w Juve

0

Czy Iga już wygrała wszystko, co się da? Czy jeszcze coś zostało?

0

@ZuczekFCB1899 ps ok wszysyko wiem

0

Sprawdzam w google że jest 6:0 6:0 czy to już koniec? Wygrała?

1

@fejkenq nocny moderator śpi

1

@TaughtMule Mareczku, odejdź, zanim obrócisz kibiców przeciwko sobie

3

TZ to tygodnik zamojski?

0

@Batys ja też ja też

3

@blakkudium ale bym go chciał na lewej w Barcelonie

0

@Herato Profesor Pirlo

13

Lucho to spoko gość. Wszystkiego najlepszego! Choć nie podoba mi się takie mocne PSG

0

@Foton ja dostałem na 5 lat :D

53

Uwielbiam zapach wpierdolu Realu o poranku

0

@Aragorn33 może go wypierdolą w końcu

2

@olejtm trzeci bramkarz z takimi zarobkami? To nie arabia saudyjska

0

@Consigliere i tak lepiej się zna na tenisie niż na F1 ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB Wojtek by tak nie powiedział bo nie jest bucem jak MATS

0

@bart_azz mieszkam 30 km od tomaszowa i mi drzewo połamało na podwórku ale już po wszystkim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?