ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 Widzę, że prześcieradła zrobią się brązowe w półfinale, o ile tam dotrą
0
@L4ngusta zaraza
1
@GeneralXavi na yt masz 40 min skrót
6
@Comentateiro wyłączaj kąkuter bo pierun spali
2
@kanver_ to on keszcze gra w piłke? :o
0
@Eklerek where Iga?
0
@Nazio_87 widziałem lepsze asysty w jego wykonaniu
1
@Kengo do góry!
3
@Faro tańczenie do tik toka to choroba psychiczna i rak XXI w
1
@Kengo jestem na etapie jej 30 roku życia
0
@Who_you_mam 390 :)
1
@DariaFCB titana w sobotę wrzucał to może to ta sobota. Też czekam, dwie części już znam na pamięć
1
@Filipem mi się podoba ten kocur. Mam nadzieję że zostanie
6
@Who_you_mam środowa noc
0
@Worny rozumiem że przegraliśmy. To mecz o coś czy tak se grali?
1
@TaughtMule poyebany. Widziałem jak ludzie lody jedzą z psami ale czegoś takiego chyba nie. I jeszcze to wrzuca do sieci. No debil
2
@FCBparasiempre pamiętam jak się cieszyłem że Henry przychodzi
0
@Kgorecki2500 czy macie w rodzinie tradycje wycinania napleta?
4
@DragonxNF gdybym miał dzieci to "Wilk i zając"
1
@macio_944 do przerwy rozumiem
1
@ranger3120 są jeszcze takie strony z grami? :o
1
@Encore on nie ma pojecia co robić
0
@Gacek5 w kosmosie był już o 8:35 a teraz 24h lecą do ISS
0
@mordini123 to już poleciał?
0
@MesQueUnClub_87 ja PS5 mam 3 lata i mam dokładnie odwrotnie :) z padami żadnego problemu nie miałem i oby tak dalej, a co do wyglądu to dlatego chciałem ją kupić mega mi się podoba. W gry na PS5 grałem tylko AstroBota bo mam swoje ulubione 4 gry i w nie gram.
0
@MesQueUnClub_87 a tam gadasz pad i czasy wczytywania robią robotę a gram w to co na PS4 :D
2
@kanver_ w AV sie odbudował... jak każdy wychodzi z MU
10
Oddałbym go za milion żeby tylo ta chora pensja się zwolniła
0
@Karol145 no własnie mógł grać tam już 2 lata temu a nie chciał bo wolał kase od psg tak czekał na transfer do realu
0
@MrPGG za darmo to uczciwa cena