1

@Adran360 Widzę, że prześcieradła zrobią się brązowe w półfinale, o ile tam dotrą

0

@L4ngusta zaraza

1

@GeneralXavi na yt masz 40 min skrót

6

@Comentateiro wyłączaj kąkuter bo pierun spali

2

@kanver_ to on keszcze gra w piłke? :o

0

@Eklerek where Iga?

0

@Nazio_87 widziałem lepsze asysty w jego wykonaniu

1

@Kengo do góry!

3

@Faro tańczenie do tik toka to choroba psychiczna i rak XXI w

1

@Kengo jestem na etapie jej 30 roku życia

0

@Who_you_mam 390 :)

1

@DariaFCB titana w sobotę wrzucał to może to ta sobota. Też czekam, dwie części już znam na pamięć

1

@Filipem mi się podoba ten kocur. Mam nadzieję że zostanie

6

@Who_you_mam środowa noc

0

@Worny rozumiem że przegraliśmy. To mecz o coś czy tak se grali?

1

@TaughtMule poyebany. Widziałem jak ludzie lody jedzą z psami ale czegoś takiego chyba nie. I jeszcze to wrzuca do sieci. No debil

2

@FCBparasiempre pamiętam jak się cieszyłem że Henry przychodzi

0

@Kgorecki2500 czy macie w rodzinie tradycje wycinania napleta?

4

@DragonxNF gdybym miał dzieci to "Wilk i zając"

1

@macio_944 do przerwy rozumiem

1

@ranger3120 są jeszcze takie strony z grami? :o

1

@Encore on nie ma pojecia co robić

0

@Gacek5 w kosmosie był już o 8:35 a teraz 24h lecą do ISS

0

@mordini123 to już poleciał?

0

@MesQueUnClub_87 ja PS5 mam 3 lata i mam dokładnie odwrotnie :) z padami żadnego problemu nie miałem i oby tak dalej, a co do wyglądu to dlatego chciałem ją kupić mega mi się podoba. W gry na PS5 grałem tylko AstroBota bo mam swoje ulubione 4 gry i w nie gram.

0

@MesQueUnClub_87 a tam gadasz pad i czasy wczytywania robią robotę a gram w to co na PS4 :D

2

@kanver_ w AV sie odbudował... jak każdy wychodzi z MU

10

Oddałbym go za milion żeby tylo ta chora pensja się zwolniła

0

@Karol145 no własnie mógł grać tam już 2 lata temu a nie chciał bo wolał kase od psg tak czekał na transfer do realu

0

@MrPGG za darmo to uczciwa cena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?