3

@esem91 lekarze odradzali mu ten występ bo miał problemy z gardłem. Wyszło takie cos

1

@DanielPlainview prawie wpadłem do beczki 30 000 l z zacierem jak pracowałem na gorzelni. Gdybym nie zaczepił ręką to już by mnie nie było

2

@Fog_W_1899 oczywiście że dalej słucham

0

@Ojciec_Dyrektor i beniaminek jest na pierwszym miejscu w tabeli. Jak to wyjaśnić?

0

@SelloutCrowd oglądasz TVP? musisz mieć silną psychikę. Albo nie masz kasy na narkotyki

0

@Wojcio dostaniesz raz i się nauczysz żeby tego nie robić dzięki temu dłużej pożyjesz

1

Hydraulikaaaaaa szambo wybiło

2

Widzę działo się w meczu Realu a ja wylączyłem po pierwszej połowie :/

7

@Krzywy95 penalti tiwi

5

Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami CF Talavera. Vamos!

0

Czy jakaś dobra dusza mogłaby poratować linkiem na PW?

0

@tadzik447 tadzik no co ty

1

@majkiii będzie śmiesznie jak Real odpadnie :D

0

@tomek8756 zadbaj o bilet bo mandacik będzie

0

Ten klub co Real z nimi gra która to liga?

6

@misterio jak dla mnie tak. To był najlepszy finał. Tym bardziej że Leo wygrał. Do dziś pamiętam ten strach jak Francja miała akcję w 120 minucie przy 3-3 czas się zatrzymał na sekundę

0

@Kgorecki2500 świąt nie obchodzę już z 10 lat.

0

@Barceloniarz987 pedri też wszedł to ja wiem czy się zmniejsza

0

@Who_you_mam oglądaj będzie śmiesznie jak wpuści dwa babole i trzeba będzie gonic wynik

1

@Filipem Dani by nie pomógł bo pewnie byłby w szpitalu

1

@Comentateiro w Lpoolu też tak myśleli

0

Matko ale dymy...

1

Mi się takie coś podoba. Alavés też ostatnio spoko grafikę zrobiło. Szkoda tylko że nic z tego nie wyszło

0

@Zoker wymienić za pielgrzyma

1

@mordini123 kapitanie?

2

@Lipak może zejść tylko 50% z tego co pamiętam

1

@FcPortoFan1999 hahaha to tylko u nas takie rzeczy XD

0

@FcPortoFan1999 serio beniaminek jest liderem ekstraklasy?

0

@beter2 nasz kapitan

4

Jak się nazywa syn diabła i motopompy?
https://m.jbzd.com.pl/obr/4332908/tranaformers

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?