ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG to wyjasnia dlaczego mi mówią że nigdy nie dorosnę
4
@Laminedependencia ale te koszulki były piękne
0
@Pedri16Future myśle że jakbyśmy grali z nimi dzisiaj to 3 pkt byłyby nasze
2
Turku kończ ten mecz
1
Prześcieradła przegrywają? Trzeba zobaczyć drugą połowę, może to ten dzień, jak dostaną na łeb
0
@mekston szkoda tej austrii
0
ANT puścił NOR masakra... to 2 pkt więcej dla NOR. Oby to nie pomogło brytolowi
0
@kiper09 daj Boziu
1
@LeszekFCB na razie dobrze się układa dla VER
0
@RosjaninBut co znowu ktoś w tłum ludzi wjechał?
2
Mam nadzieję, że Norris szybko skończy ściganie dzisiaj.
0
@RoberDzik @Czyhrynski
3
Joan ufam dla Ciebie
0
Dobrze że lewy nie trafił w pilkę :D
6
@Sinirsey ty zwolnij z pisaniem głupot
0
@takisobiektos koniowalez gonzalez
0
@Faro są kebaby na grubym?
0
@626 RDR2 zaczyna się od 2-3 aktu. Pierwszy jest mega nudny bo to samouczek. Wracaj chłopie do Arthura. Kozacka gra mam w niej 440 godzin. I chętnie bym jeszcze pograł ale znam już całą gre
1
@Cyzix pograłem godzinę i usunąłem.
2
God of War mi nie siadło, to może Cyberpunk 2077? Od roku się do tego zabieram, ale już za 5 min będzie. Mam nadzieję, że to taki Wiedźmin, tylko w innej oprawie.
1
@NeroTFP1 myśle że nie trzeba pisać kto to :)
0
@Starrk no chyba że zamykają żabkę za 2 minuty
0
@Michall99 nie trafił do realu :D
0
@Bernard777 dalej puszczają te tasiemce? Który tam już odcinek 3000+?
2
@Pawlak1992 flick jest lepszy niż arteta.
0
Hansi ogarnie, zobaczycie.
0
Zaczynamy nową przygodę
Ps. Mam wolne do wtorku
https://zapodaj.net/plik-TzOO67Xjcc
2
@Popitek12 jesteś hardkorem popitek
4
Łapy precz od flicka
0
@Gibbon_FCB ament