0

@BulaKG to wyjasnia dlaczego mi mówią że nigdy nie dorosnę

4

@Laminedependencia ale te koszulki były piękne

0

@Pedri16Future myśle że jakbyśmy grali z nimi dzisiaj to 3 pkt byłyby nasze

2

Turku kończ ten mecz

1

Prześcieradła przegrywają? Trzeba zobaczyć drugą połowę, może to ten dzień, jak dostaną na łeb

0

@mekston szkoda tej austrii

0

ANT puścił NOR masakra... to 2 pkt więcej dla NOR. Oby to nie pomogło brytolowi

0

@kiper09 daj Boziu

1

@LeszekFCB na razie dobrze się układa dla VER

0

@RosjaninBut co znowu ktoś w tłum ludzi wjechał?

2

Mam nadzieję, że Norris szybko skończy ściganie dzisiaj.

0

3

Joan ufam dla Ciebie

0

Dobrze że lewy nie trafił w pilkę :D

6

@Sinirsey ty zwolnij z pisaniem głupot

0

@takisobiektos koniowalez gonzalez

0

@Faro są kebaby na grubym?

0

@626 RDR2 zaczyna się od 2-3 aktu. Pierwszy jest mega nudny bo to samouczek. Wracaj chłopie do Arthura. Kozacka gra mam w niej 440 godzin. I chętnie bym jeszcze pograł ale znam już całą gre

1

@Cyzix pograłem godzinę i usunąłem.

2

God of War mi nie siadło, to może Cyberpunk 2077? Od roku się do tego zabieram, ale już za 5 min będzie. Mam nadzieję, że to taki Wiedźmin, tylko w innej oprawie.

1

@NeroTFP1 myśle że nie trzeba pisać kto to :)

0

@Starrk no chyba że zamykają żabkę za 2 minuty

0

@Michall99 nie trafił do realu :D

0

@Bernard777 dalej puszczają te tasiemce? Który tam już odcinek 3000+?

2

@Pawlak1992 flick jest lepszy niż arteta.

0

Hansi ogarnie, zobaczycie.

0

Zaczynamy nową przygodę
Ps. Mam wolne do wtorku
https://zapodaj.net/plik-TzOO67Xjcc

2

@Popitek12 jesteś hardkorem popitek

4

Łapy precz od flicka

0

@Gibbon_FCB ament

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?