6

@Arden cieszę się że gra u nas

0

@Sysia11 za 5 minut

2

@Safrani aż mnie ciary przeszły

1

@masik86 nawet dwóch takich kupili Roony też daje radę... o ile gra

0

@LAMC_10 patrycja natalia

1

@Kgorecki2500 przechodziłem to niedawno pierwszy raz. Ogólnie gra naprawdę spoko, ale nie lubię gier z bobslejowymi mapami. Niby miasto, a musisz iść po sznurku.

0

Kapitan Rekin na ratunek

0

Oglądam sobie jak to Real odpadł z Alcorcon i tam dudek bronił xd

0

@4drian0 czerwo w 30 minucie :o

0

@gumaz albo do pracy

2

@kubix05 pamiętam jak byłem mały, wpadłem na pomysł, żeby go podgrzać zapalniczką... Oczywiście wybuchł, ale głupi ma szczęście i nic mi się nie stało.

0

@Toretto powiedz dokładniej co to za mecz zobacze sobie

2

@Silencee09 ktoś Ćwiąkałe oglądał

0

@Herato a ile był Julen?

0

W CdR są dogrywki czy karne od razu?

2

@Czajka90 Zostań na chwilę i posłuchaj

3

@kubix05 chyba pierwszy raz to widzę na oczy ale wydaje mi się że to "łyżwy"

0

@Starrk where nasz papież?

0

@Zelazny_Mike mam od marca zero problemów. Bierz

2

@Lionel_Messi10 ciekawe czy w madrycie też będzie to nosił. Jeszcze zdjęcie po golu Leo w ostatniej minucie na 3:2 w klasyku

6

@Arden 75? chyba za jego buty

14

Klop uczy się hiszpańskiego, żeby osobiście odmówić Realowi.

0

@urbipl on nam jeszcze coś zawali w tym sezonie

0

Nico wyzdrowiał jak nie musi grać z Barceloną

1

@europejczyk Lapcio też mówił że mekambe rozwali szatnie

0

@Danny Gaucho co by było gdyby rekin i lewy wykorzystali połowe z tego co yamal im wykreował

35

Klop uczy się hiszpańskiego, żeby osobiście odmówić Realowi.

2

@blakkudium przyjdzie do nas do Flicka

0

@mikke raczej siedzą na klopie ze strachu co dalej

8

Szkoda chłopa. Mam nadzieję, że udowodni, że jest dobrym trenerem w Liverpoolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?