ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Arden cieszę się że gra u nas
0
@Sysia11 za 5 minut
2
@Safrani aż mnie ciary przeszły
1
@masik86 nawet dwóch takich kupili Roony też daje radę... o ile gra
0
@LAMC_10 patrycja natalia
1
@Kgorecki2500 przechodziłem to niedawno pierwszy raz. Ogólnie gra naprawdę spoko, ale nie lubię gier z bobslejowymi mapami. Niby miasto, a musisz iść po sznurku.
0
Kapitan Rekin na ratunek
0
Oglądam sobie jak to Real odpadł z Alcorcon i tam dudek bronił xd
0
@4drian0 czerwo w 30 minucie :o
0
@gumaz albo do pracy
2
@kubix05 pamiętam jak byłem mały, wpadłem na pomysł, żeby go podgrzać zapalniczką... Oczywiście wybuchł, ale głupi ma szczęście i nic mi się nie stało.
0
@Toretto powiedz dokładniej co to za mecz zobacze sobie
2
@Silencee09 ktoś Ćwiąkałe oglądał
0
@Herato a ile był Julen?
0
W CdR są dogrywki czy karne od razu?
2
@Czajka90 Zostań na chwilę i posłuchaj
3
@kubix05 chyba pierwszy raz to widzę na oczy ale wydaje mi się że to "łyżwy"
0
@Starrk where nasz papież?
0
@Zelazny_Mike mam od marca zero problemów. Bierz
2
@Lionel_Messi10 ciekawe czy w madrycie też będzie to nosił. Jeszcze zdjęcie po golu Leo w ostatniej minucie na 3:2 w klasyku
6
@Arden 75? chyba za jego buty
14
Klop uczy się hiszpańskiego, żeby osobiście odmówić Realowi.
0
@urbipl on nam jeszcze coś zawali w tym sezonie
0
Nico wyzdrowiał jak nie musi grać z Barceloną
1
@europejczyk Lapcio też mówił że mekambe rozwali szatnie
0
@Danny Gaucho co by było gdyby rekin i lewy wykorzystali połowe z tego co yamal im wykreował
35
Klop uczy się hiszpańskiego, żeby osobiście odmówić Realowi.
2
@blakkudium przyjdzie do nas do Flicka
0
@mikke raczej siedzą na klopie ze strachu co dalej
8
Szkoda chłopa. Mam nadzieję, że udowodni, że jest dobrym trenerem w Liverpoolu.