ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trwa finał PNA a goście się biją o ręcznik w polu karnym... Haha
0
Graliśmy dobrze tylko za chuja nie chciało dzisiaj wpaść
4
Zaczarowany mecz.
0
To jakieś pierdolone czary
6
To jest niemożliwe. Tego nie da się wygrać po prostu.
0
@Roobo wczoraj w meczu juve było jeszcze lepiej
0
@clyde to samo pomyślałem
0
Ja pierdole tego meczu nie da się wygrać
1
@DragonxNF kto to widział
3
@Sinirsey borek to nalepka na kibel czy jakoś tak
0
Ktoś wie co to za numery na koszulce Lewego z SPH?
https://zapodaj.net/plik-NZUZH7twE9
0
@Zoker zostawiam Flicka
2
@Messibestplayerintheworld to wydaje się takie proste :)
1
@misterio pamiętam jak zapłakany wyłączyłem TV w 90 minucie, bo myślałem, że to koniec. Gdy później go włączyłem, było już po meczu i tak przegapiłem jednego z najważniejszych goli w historii FC Barcelony
1
Villarreal przegrywa z Betisem. Za tydzień Real zapłaci rachunek
1
@Kapitan hawk 0:4
1
@Popitek12 polecam kraj w Afryce zachodniej Wybrzeże Klatki Schodowej
0
@LukaszFan lololololololo
0
@LeszekFCB po pierwszej połowie były nadzieje
1
Levante strasznie słabe, ale mam nadzieję, że to wystarczy na taki Real
0
@kamiVeB jeszcze jak!
0
W Barcelonie też była taka akcja, że kibice gwizdali tak mocno na jednego piłkarza, jak kibice Realu na Viniego?
0
Mapet nie dogra tego meczu do końca
1
@PiotrR daj Boziu
5
Levante w naszych barwach madrycioki już pełne gacie
8
Dzisiaj jesteśmy kibicami Levante. Niech madryt płonie
0
Kotletiko 1%... nie nazywajcie tego superkomputerem
2
@GeneralXavi jutro miałem oglądać derby manchesteru ale wolę jednak zobaczyć porażke realu
2
@kubix05 zawsze lubiłem gościa
0
@Kubsoleon olmo dzisiaj jest a jutro miesiąc w szpitalu