7

@darek60 ale mowa jest o tym meczu a nie o wygraniu LM. Mamy grudzien a ten juz wie co bedzie w maju. Ah ci wszystko wiedzacy "kibice"

0

@Cobra303 przeciez od Atletico dostalismy bęcki w polfinale bodajze czy 1/4 nie pamietam juz. I juz byla strzelecka niemoc Suareza w LM

1

@Mroziu moze ma cieplych kolegow i sie boi

0

@pawelfcb2010 jaki tryplet ? Wszystkie puchary czyli SPE i SPN i zaraz dojdzie KMŚ zaraz sie zrobi sekstecik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@neeed to bylo jak FdJ do nas przychodzil ?

0

Ronaldo ma 750goli ? A nie bylo cos ostatnio ze zrownal sie z Pele ? Czy nawet juz ma bramke czy 2 bramki wievej od niego ? Wydawalo mi sie ze Messi tez ma wiecej goli a tu 712

0

@blaugrana98 no dobrze rozumiem cie, ale wiesz ze wszystkiego naraz nie mozna miec ? Tymbardziej w dobie pandemi gdzie klub jest w dupie... dopoki nowy prezydent nie sprzeda jakiegos zawodnika 1 zespolu za gruby hajs (a na to sie nie zanosi bo wybory pod koniec stycznia i nie bedzie mial czasu zeby to ogarnac) to nie ma na co liczyc. Na konkretna przebudowe bedziemy mogli liczyc az kasa sie do klubu posypie z kazdej strony i splaca zalegla kase zawodnikom (obnizki pensji) to wtedy dopiero bedzie mozna liczyc na przebudowe i kupieniu zawodnikow. Inaczej tego nie widze. To wszystko potrwa. Gdyby smiec Bartek zareagowal po blamazu z Live i wyczyscil klub ze swietych krow (czesciowo) tak jak to mialo miesjce teraz i zatrudnil trenera (np Koemana) oraz kupilby zawodnikow ktorych chcialby trener mysle ze to by troszeczke inaczej wygkadalo a tak to smiecBartek przespal cala swoje kadencje po to zeby Bayern wymieszal nas z gownem a on (smiecBartek) na samym koncu wylecial z hukiem przez wotum

1

@ksobi xd. Ok 70% zeby nie bylo. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzilo jak mialem na mysli wieksza polowe :D

1

@johny11 no i to mi sie podoba. Kibicem sie jest a nie bywa. Ci niecierpliwy i naczelni krytycy wkoncu schowaja sie w podziemiu

0

@Encore jak to nie ? Barca przeciez nie szczedzi grosza na pensje, oh wait... xd

1

@Pilka_jest_okragla tez po cichu na to licze ze oczka mu sie otworza i postara sie pograc innymi zawodnikami jak Alena czy Puig, nie bylem za Alena ale ostatnimi meczami pokazal sie z niezlej strony i tylko zyczyc takich meczy mam nadzieje ze wkoncu Koeman zacznie kombinowac cos ze srodkiem pola bo FdJ strasznie obnizyl loty a Busi to wiadomo. Ewentualnie jak juz sie tak upiera to moze czesciej by wystawil pare FdJ i Pjanic..

0

@SkN 2-3tyg podobno

0

@Pawelsky pomysl troszke o Dembele on i tak byl strasznie ostroznie wprowadzany po kontuzji a i tak sie polamal... wiec kogo na te skrzydla mial posylac od dechy do dechy ? Skoro Ansu ma kontuzje a jednonogi Trinaco za bardzo jeszcze nie ogarnia ze juz nie gra w lidze ogorkowej...

1

@blaugrana98 a kogo ma na skrzydlach wystawic ? Jednonogiego Trinaco? Zeby gral mecz od dechy do dechy ? A moze Fatiego z kontuzja ? Czy moze nigdy niepewnego Dembele ? Sam widzisz ze Koeman bardzo ostroznie dawal szanse Dembele ze malo wychodzil w 1 skladzie a i tak znowu sie polamal.. tto jak to ma byc ? Skoro Griezz gra na 10 to sila rzeczy na skrzydlach muei byc Cou i Messi skoro nie ma kogo tam wystawic...

8

@johny11 dziwisz sie jeszcze ? Wieksza polowa uzytkownikow tej strony kibicuje od zlotej ery Barcy albo od czaso Lucho takze zyja tylko i wylacznie sukcesami (sezonowcy tez sie tutaj znajda) znacznie mniej kibicow jest tutaj co pamieta kryzysy i fatalne sytuacje finansowe Barcy :). Takze nie ma sie tym co przejmowac.

0

@FanBarcy22 tak. Ale wiekszosc meczy jest o 21

0

@Kettger a ze sa zle przygotowani to moze znaczyc tez ze byla duza laba za czasow poprzednich trenerow a kontuzje to tez w duzej mierze przez to ze graja co 3 dni i nie ma czasu na regeneracje. Jak poki co tez nie mam duzych zarzutow do pracy Koemana zobaczymy co pokaza pozniej jak dojdzie jeszcze PK i faza pucharowa LM

2

@Kettger no ale jakby nie patrzec to ten kolega troche racji ma. Nasze porazki zawdzieczamy glownie dzieki bledom indywidualnym i tym druzyna pozniej ma problem z reakcja na wydarzenia boiskowe.

1

@Hanok to jak przeciwnik nie wygrywa, a my przegrywamy to kto wygrywa ? Xd

0

@Homeopata8989 oby nasz tartak dostal grupe smierci i moze wkoncu dojdzie do zmian bo z wują tylko sie na MŚ skompromitujemy

1

@AmigoBlancos według mnie oni notuja regres od 2016 roku tzn po tym sezonie ktorym wygrali tryplet

2

@Herbert spokojnie, doczekasz sie. Jeszcze 1-2 wpadki i sie zacznie

1

@MesQueUnClub_87 oj tam, ja tam wierze ze jeszcze powalcza zaraz kazdego beda brały zadyszki i moze Barca to wykorzysta (oczywiscie o ile sama takowej nie zaliczy hehe) moze nas zaskocza jeszcze. Pozdrawiam

3

@Barcaa12 no Real w obecnej gownianej formie zreszta jak Barca gdyby wygral LL to bylby to hit...

3

@lukas10 ty sie smiejesz z Realu a my w LL co mecz mamy finał jezeli oczywiscie pilkarze jeszcze mysla o misttzostwie

0

@Yoshi94 a wiec tez to jednak ludzie potrafia zauwazyc. W meczach LM ktorych nie gral czyli Dynamo i Ferncvaros bylo widac ciagłe atakowanie i agresywny pressing po stracie i przedewszystkim jakis pomysl na gre u zawodnikow. Az ciezko w to uwierzyc ze poki co Messi nam bardziej przezzkadza niz pomaga zreszta widac to po jego stratach i "probach" odebrania pilki po stracie..

0

@pluszek pokazywanie herbu to pikus najlepsze jest calowanie go, a pozniej przechodzi do innego klubu i tez herb caluje xd

0

Wlasnie nie ma komu pierd*lnac reka w stol... dramat. Jak pilkarze moga byc tak bezjajeczni przeciez walcza o puchary i zeby kolejny raz sie na tke swiata nie zblaznic...

0

@ferdas_rawa a w czym zawinil ? W tym ze Lenglet i Alba jak junior zgubili pilke i dali przeciwnikom strzelic gola ? Albo zawinil moze ze Braith nie strzelil czy Pjanic czy Griezz ? Chce zebys mi wytlumaczyl w czym zawinil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?