- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
9
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
2
Czy niektórzy zawodnicy zawodzą? Absolutnie. Czy cała wina leży po stronie Koeman? Absolutnie nie. Czy jednak Koeman popełnia powtarzające się błędy? Absolutnie tak i to jest problem. Wygląda na to, że w niektórych kwestiach jest uparty i na siłę stara się wymyślić na nowo koło. Grał nie raz zawodnikami, którzy biegają w tym samym niemal miejscu na boisku, przeszkadzają sobie i wyniki tego zabiegu były fatalne, a mimo nadal idzie tą drogą. Zespół ze skrzydłami i innym zestawieniem w środku pola niż Busi i de Jong pokazał się z bardzo dobrej strony, a mimo to, uparcie nie stawia na taki skład, pomijając uporczywie choćby Puiqa, który za każdym razem wykorzystuje swoje krótkie szanse. Nie byłem zwolennikiem Koemana, ale oczywiście życzę mu sukcesów, jednak powinien swoją dumę, upartość czy cokolwiek to jest schować do kieszeni i zagrać tymi zawodnikami, którzy naprawdę zasługują na minuty i pokazują swe zaangażowanie we meczach. Nie może być ślepy na to, że pewne schematy po prostu nie działają mimo jego dobrych chęci. Mam nadzieję, że po ostatniej porażce w lidze to zrozumiał.
1
@Pilka_jest_okragla Jeżeli tak dalej pójdzie i dalej z upartością maniaka tak robił to będziemy walczyć o awans do CL pod koniec. Niestety na to wygląda, że Koeman ma taki charakter, że nie zmieni tego i dalej będą kwiatki pokroju Busiego i De Jonga na 2x Pivot...
1
@Pilka_jest_okragla tez po cichu na to licze ze oczka mu sie otworza i postara sie pograc innymi zawodnikami jak Alena czy Puig, nie bylem za Alena ale ostatnimi meczami pokazal sie z niezlej strony i tylko zyczyc takich meczy mam nadzieje ze wkoncu Koeman zacznie kombinowac cos ze srodkiem pola bo FdJ strasznie obnizyl loty a Busi to wiadomo. Ewentualnie jak juz sie tak upiera to moze czesciej by wystawil pare FdJ i Pjanic..