0

@X37 de Lighta nie znam. De Ligta juz tak (oczywiscie zartuje zebys nie myslal ze cie atakuje bonsie pomyliles). Wtedy gdy de Ligt byl do wyjecia wystarczylo zeby prezydent czy trener pierd*lnal reka w stol i wypier*olił tych co juz nie powinno tu byc (wtedy byla kasa byli kibice i nie bylo pandemi) i Bartek mogl zrobic rewolucje a ze jest smieciem i frajerem co klub zniszczyl to juz nie nasza wina. I tak trzeba poswiecic kilka lat na przebudowe teraz chyba ze sprzedadza zawodnikow za dobry hajs w co watpie. Wracajac do przebudowy to zanim kasa zacznie splywac do klubowych kas to najpierw beda musieli pracownikom i piljarzom wyplacac zaleglosci i pozniej dopiero bedzie mozna myslec co dalej. Poki sie sytuacja na swiecie nie ogarnie to nie ma na co.liczyc. gdyby Bartek byl konsekwentny i wypierdzielil Valdka po Live i zatrudnil Koemana mysle ze inaczej by to wygladalo (wtedy kasa byla )

0

@Herato najlepiej to niech komus innemu opaske kapitanska oddadza i bedzie spokoj. Bo nie moge na to patrzec jak marnym kapitanem ten zawodnik jest na boisku...

1

@Shvedu Martineza ? Kolejny Janusz za 100 baniek co nic nie gra... Eric Garcia ? Jak ty uwazasz ze on bedzie zbawca naszej obrony to powodzenia.. a tak wogole to nie mamy kasy

3

@X37 smiecBartek mogl o tym myslec po Romie czy Liverpoolu ze trzeba rewolucji. Byl donwyciagniecia de Ligt.. a tak gramy Lengletem grajacy w kratke bez formy Pique, Umtitim ktory leczy sie w szamanskich kambodzach i mlodego Araujo. To jest wlasnie olewactwo Bartka... zamiast robic rewolucje w kazdej formacji to nakupil 20 zawodnikow na jedna pozycje... dramat. Szkoda mi Koemana... bo te gubienie punktow to nie jego wina tylko tych Januszy ktorzy graja na boisku i dawaja sie ogrywac na boisku jak juniorzy juz o kardynalnych bledach tych zawodnikow nie wspomne dramat... takie bledy jakie oni pop3lniaja to to nie jest wina Koemana tylko tego smieciowego okularnika ktory roz*jebal Barce od srodka i wydawal seetki milionow na zawodnika a sprzedawal za frytki... zamiast kazda formacje budowac....

0

@caminero czyli wydane pieniadze na Bombelka Cou Griezza to to sa transfery na miare Eibaru czy getafe ? Bo jak dla mnie kasa wydana na Desta poki co zle wydana nie jest, gorzej z Trincao

0

@Crema Catalunya poprostu Bartek zamiast rzucic siłe (kase) na obroncow majac w pamieci kontuzje Umtitiego i to ze Pique mlodszy juz nie bedzie i kupic de Ligta jak byl do wyciagniecia w pakiecie z FdJ a nie kupowac 20stu zawodnikow na 1 pozycje...

0

@Crema Catalunya ok, zgadzam sie. Musisz tez wziasc pod uwage to ze nie kazdy trener bedzie stal przy lini i klaskał jak Zidane czy darł ryja jak Klopp czy kopał rzucal skrzynkami z piciem jak Mourinho kazdy ma swoj styl ze tak powiem. Popatrz sobie np na Oscara Tabareza (wiem, facet juz starszy i pod kosturkiem) ale tez wiekszosc meczu siedzi. Taki maja ze tak powiem swoj styl. Koeman tez w trakcie meczu przekaze swoje wskazowki, ale na bledy indywidualne nic nie poradzi. Mi akurat to nie przeszkadza jak on sie zachowuje w trakcie meczu. Najwazniejsze jest to co robia zawodnicy. Zawodnicy grajacy w takim klubie, wlaczacy o wszystkie puchary w sezonie powinni w trakcie meczu sami wyciagac wnioski swoim doswiadczeniem. Ja juz pisalem gdzies dzisiaj ze druzyna miala wczoraj ponad 20 strzalow na bramke i z tego 8-10 celnych i zobacz ile wczoraj bramkarz Cadiz wyjal chociazby strzaly Braitha Pjanicia czy Griezza. Koeman nienporadzi na to nic ze ci panowie nie wykorzystali tego a Lenglet na 2-1 z Alba zachowali sie jak juniorzy. Nie ma sie co oszukiwac. Sytuacje byly ? Byly. Wszystko bylo. Zawiodla skutecznosc (nie 1 raz) i oczywiscie obrona. Wczorajszy przegrany mecz w 100% na konto zawodnikow przez bledy

0

@mat32 a wiesz co jest nie tak skoro co chwile przegrywamy ? Bledy indywidualne zawodnikow. 1 porazka bodajze z Realem 1 gol dla Realu bledy, karndy dla Realu blad Lengleta. 2 porazka z Atleti gol na 1-0 blad Pique i MaTSa wczoraj bledy. Koeman nie ma na to wplywu ze zawodnicy grajacy w takim klubie popelniaja takie babole

1

@adi89rg a byl taki mlody holender w Ajaxie na ŚO donwyciagniecia... to nie... szkoda

2

@Crema Catalunya jest beznadziejny start to racja zgadzam sie z toba ale czy to wina Koemana ze obroncy popelniaja takie bledy ? Sam dobrze wiesz ze na starcie sezonu Koeman mial Pique (bez formy) Lenglet (gra w kratke) Umtiti (szamani i te sprawy plus kontuzja) mlody Araujo (ktory jako jedyny trzymal rowna forme ale pozniej kontuzja), do tego dochodzi januszostwo Bartka i pandemia czyli brak kasy na zawodnikow. Uwazam ze Koeman zle druzyny nie poukladal a to jak tracimy gole to to tylko przez indywidualne bledy zawodnikow tak jak wczoraj 1 blad Mingueza drugi blad Alba z Lengletem no na to napewno Koeman nie mial nie ma i nie bedzie mial wplywu bo to ze zawodnik popelnia indywidualne bledy nie jest wina Koemana a gra tym czym po sobie zostawil zarzad czyli ta smieszna rewolucja skladu bo smiecBartek zapowoedzial wielka rewolucje w dobie pandemi i problemow finansowych i myslal ze wyda kolejne 100-200baniek na solidnych grajkow oddawszy Vidala Suareza i Rakiticia aha i Rafinhe za FRYTKI. Do Koemana nie mam rzadnych zarzutow bo dostal klub w rozsypce ktory dostal 3x z rzedu wpier w LM i robi co moze tym co zostawil/kupil smiecBartek

1

@Jamiro dokladnie. Jestem tego samego zdania. Tylko ze de Ligt nie chcial grzac ławy a do Valdka liczyl sie tylko Pique i Lenglet/Umtiti. Dramat kurła...

0

@ObiektywnyKibic121 mieli ponad 20 strzalow na bramke i bodajze 8-10 celnych, takze cos sie dzialo nie mozna mowic ze nie probowali i tez nie mozemy zapomniec ile razy bramkarz rywala wyjał pilek...

0

@GeneralXavi no najwyrazniej Pjanic jest gorszy od Busiego skoro to on caly czas gra w parze z de Jongiem. Uwazam ze na wczorajszego rywala potrzebowalismy jeszcze jednego zawodnika grajacego do przodu. Uwazam ze ktos z dwojki FdJ Busi powinien wczoraj nie grac i powininen zagrac Alena lub Puig zeby wiecej sie dzialo z przodu. Ogolnie wczoraj ofensywa nie miala ognia za malo ruchu no ale nie ma czego sie spodziewac skoro przecienicy grali w 10 na 16m... nienawidze takich zespolow co tak skrupulatnie sie bronia takie 2 getafe.. a najgorsze jest to ze taki futbol potrafi byc cholernie skuteczny bo wystarvzy jakis glupi blad przy stalym fragmencie gry czy wylew taki jak wczoraj i murarze zdobywaja gola, po czym zespol przechodzi na autobus totalny

2

2 wylewy i 2 gole do tego autobus na calego... nienawidze takich meczy... nienawidze jak druzyna ma ponad 20 strzalow na bramke i tylko 1 gola... szkoda.

1

@GeneralXavi jako jedyny gral za plecy i posylal prostopadle podania jak np te do Desta ktory strzelal lewa noga obok slupka. Na tle wszystkich pomocnikow Busi byl wczoraj najlepszy

10

@kaamil1910 a kogo mial dac na ŚO ? swiezo po kontuzji Araujo ?

6

@Avatarr ok. Pusc sobie mecze Bayernu i Live i zobacz ile razy gral na LS

4

@masik86 chyba Valladolid bo sam sie zastanawiam xd

0

@ObiektywnyKibic121 tylko ze taki Futbol jest najgorszy do ogladania, a najgorsze jest to ze ten futbol czasem jest cholernie skuteczny...

1

@Rewolucja123 sie uwzieli na tego Busiego. Rakiticia juz nie ma Roberto kontuzja to zostal Busi hehe

0

@Bartek22 ja bym jeszcze Griezza potrzymal. Mial za dobre mecze wiec moze cos ukłuje. Oni graja bez skrzydlowych. Mam nadzieje ze Koeman posadzi np Cou i wpusci Bombla oraz postawi bardziej na ofensywe jeszcze zeby oskrzydlac

0

@Avatarr taki jaki Koeman wystawil tylko Busiego bym posadzil (patrzac oczywiscie na to ze sa kontuzje itd czyli w obronie nie mam wyboru) no i Dembele staralbym sie gdzies upchnac

1

@Avatarr gdyby bylo tak jak mowisz ze boi sie usadzic swiete krowy to by ich nie zdejmowal w polowie meczow

0

@polokola sport365.sx (transmisji pojawia sie krotko przed meczem)

0

@pafcioxxx watpie zeby teraz na Barce to wystarczylo. Przeciwnikow wybitnych nie mieli ale gra sie lepiej kleiła. Ciekawy jak zagraja z lepszym przecienikiem

0

@endriuuu2 albo poprostu mu nie siedzi. Ale wkoncu trafi i znowu bedzie mial jakas seryjke gdzie bedzie ladowal z wolnych

0

@MaŁolat po 1 u nich na stadionie nie gral CR bo watpie zeby on byl 3x na spalonym jak Morata. Gdyby CR bylbw miejscu Moraty pewnir z tych 3 spalonych jakie mial Morata, Ronaldo by na spokojnie zdobyl gola. A teraz na CN przyjedzie CR wiec to roznie moze byc.

0

@Nocturno teraz jest tak ze kazdy na start chcialby cieplutkie krzeselko na dobrej posadzie i zarobki 5tys+ na start xd

0

@sintesox jak sobie cos wybierzesz z tej listy co ci podalem to mozesz dac znaka i mozemy podyskutowac hehe

0

@MaŁolat niewiem. Obrona od poczatku sezonu za solidna nie jest. A to ze teraz bylo na 0 z tylu to nieznaczy ze zaraz obrona jest lepsza bo jakosc przeciwnika tez nie byla za wysoka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?