1

@FioletoweOczy raczej na 100% tak nie bedzie heheh. Dembele bedzie od 1 minut grac z Griezmannem. Zeby postarac sie zamknac mecz i rotowac tak mi sie wydaje

0

@MesQueUnClub_87 do tego miliona zarazen dodaj jeszcze tych ludzi ktorzy "mieli podejrzenie covida" a na koncu jednak go nie mieli ale statystyka to statystyka

0

@Rewolucja123 raczej Alena za Matheusa. Alena tez od poczatku sezonu tych minut nie uzbieral duzo takze raczej Alena. Atak tez taki obstawiam jak napisales co do obrony to wydaje mi sie Dest,Mingueza,FdJ i Firpo a przed nimi Busi/Alena i Pjanic

0

@catalanian09 bylo cos bodajze w tiki tace ze prowadzacym jego kariere jest ojciec a Raiola jest agentem czy jakos tak. Takze jak trzeba placic to klubowi ktory go sprzeda, pilkarzowi kontrakt plus prowizje do agenta i ojca

3

@kamil9040 jak ma zaspiewac 120-150 jak ma klazule 75 bodajze xd

4

@Bamboleo dupcia piecze ? Trzeba miec łeb na karku i wiedziec jak zarobic a sie nie narobic

6

@Kgorecki2500 dla mnie AS. Griezz po dobrym meczu z Osasuna niech gra od 1 i w drugiej niech go zmienia gdyby wynik byl korzystny

1

@Nikt_Ważny nobtez sie obawiam ale tak fajnie grajace gladbach w grupie jakby przegralo z Real to sami by sobie strzelili w kolano..

0

Jakie to bedzie przyjkre jak Real wygra z Gladbach a Szachtar z Interem i wtedy Gladbach bedzie w LE... a jako jedyna druzyna z tej grupy zasluguje na ten awans do fazy pucharowej

0

@czar007 oni graja defensywnie. Ofensywny zawodnik sie zmarnuje

0

@pluszek hmm. Obstawiam ze albo zostanie to samo albo obnizy

0

@pluszek kolego jezeli mowisz o takich sumach upewnij sie ile Haland jest na obecna chwile warty. Z tego co kojarze ma klauzule 75mln takze niewiem gedzie ty widzisz ze trzeba brac kredyt na 300 baniek

0

@Greenalley wiesz, powiem ci tak. Gdyby Barca byla na poziomie Sevilli czy Betisu np to bym sie mogl z twoja teza zgodzic. No ale kibicujemy Barcelonie ktora na poczatku kazdego sezonu ma na celu wygrywanie pucharow

2

@Pertezm raczej FdJ na ŚO. Watpie ze Koeman posle od 1 min faceta ktory 2 dni temu nabawil sienurazu

0

@Azi obrona bedzie fantastyczna. Czuje w kosciach Mingueze i FdJ na Śo a na pivotach Busi z Pjaniciem. Watpie zeby Koeman zdecydowal sie na Lengleta zwlaszcza ze mial ten uraz

0

@czar007 zastanow sie jeszcze raz czy wypisales te kluby ktore chcisles. Serio ? Getafe ? Przeciez tam rownie dobrze mozna wyswwic 10 obroncow w polu i pileczka leci. Gorszego klubu na wypozyczenie do mlodzika nie mogles wybrac

0

@Cobra303 no jak w 18min bylo 4-0 to sorki. Kolego w 18min byl 1 razacy blad Minguezy i tylko nieudolnosc bodajze Budimira sprawila ze nadal bylo 0-0 bo pilka zle mu sie odbila od sęka

0

@kamilop napewno tak jak zawsze czyli od 1 do 31 czyli zqrzad bedzie mial tydzien zeby ogarnac jakis transfer

0

@4Fabregas4 tylko ze to wyniki przynosza mistrzostwa czy puchary a nie styl. Styl jest dopelnieniem do wynikow, ale to nadal w glownej mierze wynik na koncu sie liczy

1

@Pertezm ok, pod warunkiem ze bedzie to jakis mniej znaczacy rywal (czyt. Taki ktory raczej nam pkt nie zabierze)

0

@Yoshi94 wielu sie nie zgodzi (bo to akurat norma) ale jak to sie ma do legendy Tottiego np ktory cale zycie siedzial w Romie. Dla mnie pilkarz legenda to taki ktory spedzil w danym klubie praktycznie cala kariere i wiele wniosl w sukcesy klubu. Gdy mowimy o legendach klubowych zestawiamy ze soba na rowni pilkarzy takich jak Xavi Iniesta Puyol Messi czy Suarez tylko ze ten ostatni gral tu od 2014 czyli jakby nie patrzec jego staz w tym klubie na tle ww pilkarzy jest marny. Oczywiscie nie umniejszajac mu w tym co zrobil dla klubu w tym okresie i do tego top3 strzelcow w historii klubu. Ja jakos nie umie go zaakceptowac jako legende majac na uwadze zawodnikow ktorzy tu grali swoje cale zycie (czyt. Ci ktorych np wynienilem wyzej)

1

@budel17 gdyby tak Inter dzis wygral a Real przegral to w tej grupie jeszcze kazdy bedzie mogl awansowac do fazy pucharowej LM. Fajna by to byla grupa hehe

1

@4Fabregas4 co ty gadasz ? Valverde nawazyl piwa to racja ale majstry czy pk wygrywal Setien za to przegral wszystko

0

@adukla no tylko gdybybte 2 razace straty Osasuna wyjorzystala i wpakowala 2 gole ? To by bylo cieplo w tym meczu, tak uwazam

0

@13th jujutsu kaisen robie na biezaco. No ale wiesz czekac na jeden odc tydzirn to w tym czasie zrobie jakas seryjke

0

@Coutinho007 jak mam byc szczery to do DB przymierzalem sie 3x i za kazdym razem nie dalem rady. Wiem ze to tak jakby klasyka ale jak chodzi o przeciaganie odcinkow (zwlaszcza walk) to bije na pysk One Piece oczywiscie w moim odczuciu

0

@clyde ah to juz zobaczylem.. moze masz jakies info czy bedzie kontynuacja ?

2

@tadzik447 widac ze nauczyciele dostali dodatkowa kase za zdalne nauczanie xd

0

Drodzy koledzy ogladajcy anime, potrzebne mi sa tytuly (bo juz niewiem co mam ogladac) moje typy to cos takiego ze MC jest zaje magiem ktory zostal wciagniety w jakas intryge (mimo niewinnosci) i musial odbudowac swoj szacunek. Cos w tym kierunku poprosze.

0

@mr_robot lepiej zaoszczedzic 3mln niz byc ok 170mln w dupie (bo jakos o tyle musieli obnizyc wynagrodzenia czy jakos tak ) takze wiesz. Smiejesz sie z 3mln na plusie a tak naprawde to zobacz ile zyskali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?