1

@Recha_0684 zapomniales o Firpo, dla mnie kiepski mecz w jego wykonaniu.

1

@blaugrana1980 podejrzewam ze nawet gdyby byli zdrowi to polowa by nawet na mecz nie wyszla chyba zeby wynik ratowac

0

@nadciongajoncy jezeli wygramy z Ferncvarosi a Juve z Kijowem to jak przegramy z Juve to i tak mamy 1 miejsce bo 3pkt wiecej beda

0

@Prezes_sycylijczyk stac nas bylo na wiecej i kazdy kto oglada Barce wiecej niz 10lat zdaje sobie z tego sprawe. Ja wiem ze kibice innych klubow chcieliby aby 1 LM, ale Barca majac Messiego Ney i Suareza jeszcze jak dolozysz Xaviego i Inieste to mogla spokojnie wygrac jeszcze 1 czy nawet wiecej LM... trudno ale nadal bede przy swoim ze stac ich bylo na wiecej. Krecidlo dzisiaj walnal fajnym tekstem "Brait zdobyl wiecej goli na wyjezdzie w ostatnich 5 latach niz Suarez" no niby prawda i poronal malucha do mercedsa ale jednak brakowalo nam tych goli Pistolero nie ma co... szkoda ze ciotBartek tak pozno zajarzyl ze trzeba przebudowe robic i szkoda ze nie wyszla do konca ta przebudowa.. ale za jego rzadow malo co wychodzilo

0

@Huberc1kk no niemozna bo tez mecz byl przesadzony jak on wszedl.

0

@PatrykBarca slabo to ty mecze ogladasz. Mial duzo podan do przecienikow. Napisalem "najlepiej nie zagral" ale to nie znaczy ze tragicznie moge powiedziec ze poprawnieni nic wiecej

0

@kiper09 napisalem "moge sie mylic" dlatego napisalem tak jak minsienwydawalo

0

@Prezes_sycylijczyk tylko 4 tak. I nie, nie rozpieszczony tylko wkur**ony bo za Guardioli spokojnie moglismy wiecej wygrac no.i oczywiscie nasze slynne blamaze niewiadomo jakby sie skonczyly.... moglismy spokojnie dolozyc z 2 tytuly

8

"Braitwhite strzelil na wyjezdzie w LM wiecej goli (2) w ostatnich 5 latach niz Lusi Suarez"
Kręcidlo xd

2

@PatrykBarca tylko to, Cou wedlug mnie najlepiej nie zagral.

0

@puyol_presidend5 chyba 10 Messiego. (Moge sie mylic jak cos to sorki)

0

@IronSanHybrid nie tylko on... bo Geri tez w najlepszej formie nie byl

2

@Mati90fcb uwazam ze Messi wkoncu musi sie zastanowic i podjac decyzje czy chce tu zostac i grac czy chce isc gdzies indziej i przedewszystkim musi zaufac kolegom

0

@BarcaInfo eh 17 sezonow a tylko 4 LM...

0

@ObiektywnyKibic121 mam nadzieje ze w LL Koeman nie cofnie FdJ na ŚO tylko posle w bój Mingueze poki mlody dzis cos pogral i zasluzyl na bardzo wysoka ocene dlatego mam nadzieje ze 2 piwotow stworza Pjanic i FdJ a na ŚO Mingueza i Lenglet.

0

@Huberc1kk starty sa to racja, ale bardzo dobre zawody w ofensywie i byly udane dryblingi, gdyby straty jego mialy konsekwencje to spoko mozna sie zastanowic, ale jednak nic sie nie stalo

0

@Bart0sz dalem Mingueze dlatego ze debiutowal i w jakim stylu. Dest tez bardzo dobre zawody nie mowie ze zle to samo Brait, ale wedlug mnie Mingueza bardzo zasluzyl. Zasluzyl rowniez na debiut w LL i napewno niebawem go zobaczymy i moze Koeman nie bedzie cofac FDJ lub Busiego jak wroci

0

@Joe_Pesci jak tam grzybki i rybki ? Mi sie meczyk podobal jezeli byles na grzybkach i rybkach albo poszedles spac to jednak cie kawalek fajnego meczu ominales, ale w sumie czego tu oczekiwac po "kibicu" liczacego TYLKO sukcesy

0

@mientusek1407 Douglas 2.0

1

@Fake69 no bo sie bardzo dobrze ustawil czego ty chcesz. Gdyby sie zle ustawil i nie trafil to znowu bys wylewal swoj jad na niego

7

Dla mnie Mingueza MoTM uwazam ze bardzo dobre spotkanie mnostwo odbiorow i przechwytow jak dla mnie wystep bardzo dobry na tle doswiadczonego kolegi z srodka obrony. Wiem ze Brait jednak 2 gole i przypadkowa asysta i raczej on bedzie wyzej niz obronca ale jednak dla mnie mlody obronca

0

Moglby jeszcze Konrada wpuscic

0

@/R sport365.sx

0

@Murazor teraz znowu wtopy nie maja.

5

Mingueza z asysta ? Jakby nie patrzec przedluzyl podanie

0

Jest i on toz to szok

0

@ObiektywnyKibic121 raczej kwestia motywacji i checi pooazania sie z dobrej strony. Przypomnij sobie mecz bramkarza dynama z ostatniego meczu co wyciagal, a tez wtedy debiutowal

0

@Murazor tak ? No to dobrze. Poczytaj sobie historie ile tez Barca dostala od nich goli. To ze wygrali rezerwami z Dynamem to nie znaczy ze caly czas z nimi beda wygrywac

0

@Joe_Pesci no jasne ze bede ogladac. Obowiazek kibica ktory kibicuje na dobre i na zle a nie takiego kibica takiego jak ty ktory tylko zyje sukcesami i niczym wiecej

0

@Joe_Pesci to wypier spać a nie pisz jakies dyrdymaly. Ta ekipa w tym skladzie gra 1 raz niewiem czego ty sie spodziewales, ze 5-0 ? Przeciez graja w pilke tylko nie ma tego odtatniego podania+strzal na bramke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?