Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Prezes_sycylijczyk Ibra nigdy ? Zobacz co wyprawia w taki Milanie xd. Lewandowski by tam byl przecietniakiem
0
@Ratamahatta nie piszbtakich rzeczy. Hieny tylko czekaja aby zaatakowac najlepszego napastnika (whg ich opini)
1
@don'T.R.I.P.e oby ktos zza granicy... ilez mozna walkowac non stop polskich trenerow
2
@Freek_Tom no tylko ze gdyby zamiast wlochow gralaby hiszpania z polakami to mogloby sie skonczyc dwucyfrowka
2
Jakbys mecz ogladal to bys powiedzial ze praktycznie przy kazdej bramce Neuer bez szans
5
@mikokarla MaTS klasowy bramkarz a wpuscil 8 goli z Bayernem
0
@mr_robot wiesz, lepiej degradowac Getafe niz Barce czy Real ktore rok w rok reprezentuja LL w LM w fazie pucharowej.
1
@mr_robot uwazam ze gdyby to bylo jakies Getafe czybte inne kluby to odrazu degradacja. A jak mowa o Realu Barcy czy Atleti to kasa. Te zespoly za duzo kasy generuja to ligi. Dlatego tak pieprzy
2
@Tridente2015 chlopie a gdzie maja ten mecz upchnac ? Jak Euro ma byc i musza szybko sesony pokonczyc, oni juz graja co 3-4 dni wliczajac lige, LM i repki a jeszcze puchary krajowe musza gdzie upchnac i SPH xd. To jest nierealne. Gdyby polowa skladu wyleciala to tak ale nie ze 1 zawodnik. Gdyby mial kontuzje to tez bys piszczal o przelozenie meczu ? Xd
0
@Lukjav ile mam lat ? Wystarczajaco duzo zeby pamietac tamte czasy. Ja sie poki co bede upierac przy swoim bo w obecnym czasie Barca ma bardzo kiepskie zarobki przez wirusa, Bartek dolozyl swoja cegielke transferami za 100mln+ i wysokimi kontraktami ze zaden klub niechcial zawodnikow kupic przez wysokie kontrakty przez co oddawali za frytki zawodnikow. Wracajac do Laporty on jako jedyny z tej niby mocnej dwojki (Font-Laporta) nie przedstawil jeszcze swojego programu (moge sie mylic, jak tak to przepraszam i prosze o poprawke). Na niekorzysc Fonta dziala tylko to ze tylko chce Xaviegoni nie ma planu B wrazie gdyby nie wypalilo i trzeba by bylo sie z Xavim pozegnac inkogos innego nim zastapic. Jeden i drugi wedlug wielu to tylko te opcje na prezydenta zobaczymy czy wrazie gdyby Laporta wygral czy da rade wyprowadzic ten klub, wedlug mnienkazdy z nich bedzie mial bardzo ciezko i niewidomo jak to bedzie wygkadac
0
@chroma93 no ale gdyby ktos machal w twoja strone po czym okazaloby sie ze on macha do kogos stojacego za toba to bys nie poszedl ? Zakladajac ze niewiesz ze ktos za toba stoi
1
@kamyk_23 pewnie na 9
0
@Pawlak1992 wiem w jakiej sytuacji byl klub. My mowimy o clakiem innych czasach. Wtedy Gaspard nie planowal miliardowych dochodow za sezon i nad Barca nie wisialo widmo bankructwa tak jak teraz, wygorowane kontrakty robia swoje na dobicie pandemia. Druzyna byla gorsza to prawda, ale nie miala na tamte czasy zabojczych kontraktow, a teraz ? Ktory klub poza Barca piszczy tylko obnizkach wynagrodzen ? A dotego dochodza wybory ktore dopiero sa tak pozno a pilkarze musza jak najszybciej dogadac sie z klubem w sprawie obnizki wynagrodzen. Uwazam ze teraz jest gorzej ale moge sie mylic. Aha i pamietaj do tego ze wtedy klub mial dlugi ale kibice chodzili na stadiony i kasa sie krecila a teraz jest lipa.
2
@Lukjav rozumiem ze wyciagnal z takiego bagna jak teraz ? Ze wyciagnal klub spod topora zeby nie zbankrutowal ? Czy odbudowal klub ktory wszedl na zwycieska sciezke ? Bo to roznica. Pojawil sie Pep ktoremu zaufal reszta juz poszla sama. Pilkarze ktorzy juz grali w 1 zespole majacy swoj prime do tego przemyslane transfery Pepa (pilkarzy ktorych chcial i dostal) i nie przemyslane transfery Laporty takie jak Keirrisony czy Chygrynskie xd. Niewiem Laporta swoje mial ale czy to on zbudowal ten klub na taka potege czy poprostu bylo zlote pokolenie ? Dodam ze w tym czasie repka Hiszpani wygrala 2x Euro i MŚ a repka niebrzadzil Laporta i ta repka skladalansie glownie z pilkarzy Barcy i Realu
0
@Lukjav odbudowal ? W jakim sensie bo chyba cos mi umknelo. Prosze oswiec mnie
6
@pluszek messi ma 33
0
@Avatarr on i jego Laporta. Laporta ktory tez mial swoje za uszami. Wedlug mnie nie nadaje sie (Laporta) do odbudowy klubu
1
@Bobski talent, a 3 trener go widzi na trybunach xd
1
@Catalanian1991 ale jakies 3 pietra nizej xd
1
@IronSanHybrid ale to juz jest praktykowane od x czasu. A na koniec meczu wiadro zimnej wody na pysk xd
2
@Nerazzurro co ? Xd. Polska to dno i metr mułu. Dopoki w PZPN nie beda pracowac madrzejsi ludzie to tak to caly czas bedzie wygladac. Ogolnie zastanawiam sie dlaczego tylko trenerow z Polski zatrudniaja...
0
@kazbychu no ale byla gadka ze takich mieli nie powolywac
1
@jaras121 najpierw by musial rudy odejsc i madrzejszych ludzi tam zatrudnic a dopiero pozniej trenera
0
@Firestone kazdy spojrzy na statystyke i wystarczy.
0
A gdzie karny ?
0
@tobiasson92 narazie tylko 1 strzal na bramke 0 celnego takze duza szansa xd
2
Polska 1 strzal na bramke 0 celnych. Co za fajna repka taka nie za mocna.
0
@Barcelonamojaitylkomoja @skubi99 mozecie cos wiecej opowiedziec ? Co sie stalo z Big Mama, czy ta duza zaloga Luffyego przyplynela pomoc itd.
2
@TheMefju tym im tez wierzysz jak ślepy zlodziejowi
0
@Barcelonamojaitylkomoja dopiero poczatek ? Japitole... czyli walki glownej jeszcze nie ma ?