0

@MaTt_BarcaFan Suarez zwlaszcza w LM od 5 lat na wyjezdzie xd

0

@messi564 ja rozumiem. Ale widzisz gdyby Umtiti byl zdrowy to zrobilby konkurencje, a tych 2 lordow wiedzac ze i Umtiti i Araju kontuzje to gfaja jak placki

0

@MaTt_BarcaFan a nie bolaly jak Messi marnowal albo Suarez w tamtym seonie ?

0

@Tasde podobno 12' 2 kontakty

0

@neeed i mogl miec gola tylko nie dolecial na wslizgu, a w drugiej akcji to Pedri zamykal i zdobyl gola

0

@cules100pro moze to placek ?

0

@messi564 obrona do poprawy na juz ? A kim chcesz nia poprawic ? Xd. Szaman niewiadomo co bedzie grać, Araujo kontuzja. Myslisz ze ten Garcia z City to bedzie zbawienie ? Watpie

1

@MaTt_BarcaFan boli cie gol i asysta Griezza ? Xd

3

@Jakchcesz i szkoda jeszcze ze Griezzowi nie siedzialo w 1 polowie. Bo mogl miec hattricka i asyste

0

@fortunate_son lepiej nie. Xd

0

@koziar messiego ? Nie. Pokazali przed chwila z liniami i nie bylo

2

xd. Crack i joker w jednym wchodzi

0

@Allbi nie tylko go. Lenglet tez duoy nie urywa

0

@blazej99 sport365.sx

0

@FcBarcaCules ale ten wyzej pisze "dzieki Antoine" z nawiazaniem do tego ze to przez niego stracilismy gola xd. Messi tez na potege partaczył akcje za akcja od poczatku sesonu ale tu wszyscy caluje go po jajach. Wy "kibice" musiscie miec kozła ofiarnego. Przed wypozyczeniem do Bayernu to Cou byl kozlem, Gomes, Roberto, Busi, Griezz, Rakitic i tak kazdy po kolei. A jak strzelili gole albo dali druzynie cos czego wczesniej nie dawali to juz hejtu nie bylo xd. "Kibice" Barcelony xd. zreszta z Alvesem bylonto samo a teraz płacz bo nikt go nie potrafi zastapic, "Kibice"

0

@kamilo0066 za to ze byl wylew w obronie i obrona zawalila gola ?

1

@FCB24 a to on zawalil przy stracie gola ? Xd

0

@MrCules 1 mecz nie wyjasni nic

0

@Leooo to nie jego wina ze dzban Bartek dla Atleti tyle kasy

0

@masa11 jeszcze po 18stce go trzyma

0

@Uukasz_93 moze nie 5 ale 3 powinne byc

2

@JK8 po zgrupowaniu

0

@Rust_Cohle nie. Mi jakos szkoda kazdrgo pilkarza tego klubu.

1

@Salchent a skad wiesz ze niechodzi ?

0

Ten facet sie spalił psychicznie

0

Grizz zrob to... nie zrob glupoty

0

@arkasath z Messiego tez sie tak smiales ? Jak partolil akcje z dynamem albo strata za strata ?

1

@MrCules po 1 meczu ? Serio ? Xd

0

@masa11 wyloguj sie inwylacz tv mega wkur...

0

@goldenboy sport365.sx

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?