0

@BarcaInfo dla kogo byla minuta ciszy ? Bo dopiero zalaczylem i sie konczyla melodia, a z info nie jestem na biezaco

1

@tomaszek40 porazak czy nie. Ale zobaczymy jak pograja bez Messiego

0

@FioletoweOczy jakby nie mial Cojones tak jak Valdek czy Setien to Businby gral od dechy do dechy no ale jednak jest zmieniany albo wejdzie z lawki

0

@Herbert no to jak to jest ze klub (do czasu pandemii) z roku na rok zarabial coraz wiecej i chcial osiagnac zarobki na poziomie milarda euro a nadal wahal sie na granicy FFP ?

0

@Greenalley no w ten sposob mozna to zalatwic, ale sam widzisz ze niektorzy kibice wprost wymagaja aby dany pilkarz najlepiej gral za darmo przez pol roku

0

@OliverQueen no ja nawiazalem glowniendo akcji z poprzeczka bo uwazam ze ta akurat powinna wpasc

0

jak to jest ze Kondogbia przeszedl teraz do Atleti ?

0

@L e o ja o tym wiem. Tylko tlumacze typowi ze nie ma czegos takiego jak "MILOSC" do klubu, bo ci zyja jakimus bajkami i baßniami jeszcze

0

@pluszek nie. Ale kto kazal Bartkowi takie kontrakty dawac ? Przypomne tylko ze juz w tamtym roku bylo łatanie budzetu transferowego i Cillesen poszedl za Neto zeby dopiac budzet, w tym roku to samo Arhur-Pjanic. Oni zeby mogli wybrac sie na zakupy transferowe najpierw musieli łatać budzet xd. Klub niby x roku na rok coraz wiecej zarabial a jednak z kasa ciagle problemy

0

@pluszek ponawiam jeszcze raz to co powiedzialem. "Zyjesz w luksusie, a luksus kosztuje" tak krotko zwiezle i taka jest prawda

0

@pluszek ty chyba nie rozumiesz tego jaka instytucja jest Barca a jaka twoje firmy xd. Przeciez takie cos jak bankructwo w Barsie to bedzie łatka na kilkadziesiat dlugich lat tak jak Juve ktore bylo zdegradowane czy blamaze ktore Barca miala w Rzymie, Liverpoolu czy Lizbonie. Tu chodzi o to ze tam kasa liczy sie w milionach a nie w tysiacach. Pilkarze zarabiaja krocie i zyja za te krocie kupujac sobie kolejne rezydencje, samochody czy inne luksusy. Oni graja dla prestizu jakim jest reprezentowanie danych barw i wygrywanie dla nich pucharow ktore beda wspominane dekadami, tak jak wygrane 3LM z rzedu Realu czy w latach 60 gdy Real Puchar ten wygrywal 6krotnie z rzedu czy jak Barca zdobywala sekstet w latach 08/09. To co oni prezentuja i zdobywaja dla tego klubu przechodzi na kilkadziesiat pieknych lat do historii. A to jak ty porownales to z twoja firma gdzie byla regulacja zarobkow to za 5 lat o tym nikt nienwspomni

1

Recznik mu sie wlaczyl xd

6

@DJ1992 @pluszek co wy pieprzycie ? Jaka milosc ? Wy tez obnizycie zarobki w robocie z mlosci ? Ludzie zejdzcie na ziemie. Oni (pilkarze) zyja w innym swiecie niz my oni maja na utrzymaniu po ileś tam swoich rezydencji gdzie jedna warta jest kilka miloionow, dziesiatki samochodow, i samoloty prywatne. Wy myslicie ze oni to za darmo utrzymuja ? Idziesz do roboty podpisujesz umowe z takim i takim wynagrodzeniem i twoj pracodawca ma obowiazek wywiazywac sie z danej umowy ktora wam zaproponowal. Czego wy nie rozumiecie ? Tak jak wy macie samochod, dom na utrzymaniu tak ini maja kilka, kilkadziesiat samochodow, kilka rezydencji i jakies samoloty czy cos tam jeszcze. Oni z milosci do klubu juz sie na pewne obnizki raz zgodzili. Za darmo maja grac ? Zejdzcie na ziemie bo szkoda mi takich jak wy. Zreszta pojdziecie kiedys donroboty i spotka was podobna sytuacja tonzobaczymy czy z "milosci" do roboty powiecie "szefie w tym miesiacu wystarczy mi 25% wyplaty bo fima ma kryzys" xd. Jak to brzmi jprdl

1

@Elosek i ten strzal ktory jakims cudem bramkarz wyjal z okna.

0

@Patrykl145 ja bym sie zloscil za nieskutecznosc.

0

@kamilop Nie mow hop. Jak dobrze pamietam to jeszcze meczu od deski do deski nie zagral, ale optymizm jest bo narazie trenuje i wychodzi w 1 skladzie albo z lawki

3

@norbi77 z tego co pamietam to ten filmik sie juz tu przewijal i ta akcja ktora jest ukazana na tym filmie miala miesce gdy do koncowego gwizdka dzielily sekundy.

0

@ChampionLW ale w sumie 2 asysty mogl miec szkoda ze nienwykorzystali zwlaszcza Pedri co huknal w poprzeczke..

1

@Myky do dzis mam zal do naszych wladz ze nie postarali sie o Kevina. To byla jak dla mnie jedyna opcja na czas post Xavi i Iniesta. Szkoda...

0

@MaTt_BarcaFan ja bym nie byl gdyby Pedriemu siadla bramka (wtedy od poprzeczki) i Griezzmana na pusta. Gdyby im to siadlo to Dynamo by sie tak nie rozegralo tylko nadal by bronili. Szkoda ze pilkarze oddali inicjatywe w pewnym momencie i tylko nizawodny MaTS uratowal ten klub przed porazka. Bo o paradach bramkarza Dynama nawet nie mowie. Gosc byl na maks skoncentorwany

16

@yla kogo ma dac za Pique ? Umtiti Araujo Kontuzja. Za Alby kogo ? Tego placka Firpo ?xd . Jedyne za Messeigo mogl kogos dac

4

@kudkudak chude czasy sa odkad Xavi i Iniesta odeszli

0

@Cobra303 no tak racja lepiej sie niczym nie zaslaniac. Szkoda gadac z takimi "kibicami". Nie ogarniam tego. Zyjecie czasami Pepa gdzie mial samych wirtuozow w srodku pola teraz juz malo takich wirtuozow jest. Do tego mamy sklad w przebudowie, gra duzo mlodych ktorzy condolaczyli do klubu i ucza sie gry. Nie rozumiem tego no kur. Ludzie oczekuja tylko wyniku a nie patrza na to ze jest nowy trener z nowym ustawieniem a nie tylko oklepane 433 jest mlodszy sklad (ktorego wielu kibicow oczekiwalo) ale nadal zle. Na nastepny raz zdecydujcie sie czego chcecie a jak wam co nie pasuje to idzicie kibicowac na jakis czas komus innnemu az klub wroci na wlasciwe tory

1

Ten bramkarz jestvtaki dobry czy ma poprostu swoj dzien ? Jprdl co on broni

1

@Cobra303 jaka prawda ? Co ty pitolisz ? Gdyby z tych 7 celnych 3 albo 4 wyladowaly w siatce to bys piał z zachwytu

0

@horang Alenia ? Lepiej sprzedac, wiecej pozytku

0

@kamilo0066 no racja barca 13 strzalow 6 czy 7 celnych i 66% posiadania pilki do 2 strzalow z tego 2 celnych dynama. Faktycznie gra jak rowny z rownym. Tylko i wylacznie skutecznosc kuleje

0

@iniesta44 graja do dupy bo rywal na to pozwala. Taka moja opinia. Oni zamiast skonczyc mecz w 1 polowie to sobie graja na pol gwizdka

0

@Rewolucja123 oki. Dzieki

0

@socha odpoczac xd. Co mecz biega po 6km czy 7km, "biega" bo polowa jeszcze przechodzi tylko jak sa zrywy i kontry to biegnie a ten tu o odpoczywaniu.. to co maja powiedziec FdJ czy Pjanic ktorzy po ponad 10km biegaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?