Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB uwierz mi ta telenowela w odcinkach pobije mode na sukces, on jak na emeryturze bedzie to nadal go beda kupowac
3
@LuisSalvano przyjdzie na 3 czy 4 lata wbtym czasie nasz Ansu odejdzie bedzie robic kariere gdzie indziej i zaprzepascimy nasze mlode talenty na rzecz moNeya.. mial swoje 5min wolał pojsc za hajsem do zlotej klatki, oby kandydaci o nim zapomnieli. Mlodsi pilkarze bardzo dobrzy rokujacy beda do wyciagniecia za mniejsze pieniadze i pensje
0
@Jordi10 obstawiam ze oni beda 1 wyborami na mecze PK
0
@Messibestplayerintheworld przed kontuzja gral dosyc dobrze w Evertonie po kontuzji gdzie go Son czy Aurier połamał juz nie gra tego samego
0
@mkord jest jeden bardzo dobry LO w Benfice ktory byl naszym wychowankiem
3
@Aristocrate_7 po co rozwijac Ansu skoro niektorzy idioci na prezydenta maja mokre sny o Neymarku... dla mnie kandydaci powinni zapomniec o tym typie i skupiac swoje siły na mlodych aspirujacych na topowe miejsca pilkarzach.
0
@Shvedu nadal nie ogarniam jak ludzie moga marzyc o tak wielkich transferach zapominawszy o tym ze jeszcze jakis tydzien czy 2btygodnie temu klub byl w gnojowce topiony bo trzeba bylo ciac pensje xd rozwala mnie to. Jak sie sytuacja unormuje to na 1 miejscu pilkarze upomna sie o swoje stracone pieniadze a dopiero pozniej beda myslec o transferach.
4
@LuisSalvano nie rozumiem nadal tego dlaczego ty tak bardzo chcesz go spowrotem.. typ ma prawie 30stke na karku czy tam 29... kontrakt z kosmosu i pogra tu 3-4lata plus blokada do rozwoju mlodych, bo watpie ze taki Ansu czy Bombelek pogra sobie przy Neyu Messim i Griezzmanie.
1
@culesjasiules Firpo to to samo co Semedo u nas... powinni go sprzedac.. szkoda ze za Valdka musieli sprzedac Cucurelle a zatrzynali tego drugiego... a ten drugi gra lipe a Cucurella pewny 1 sklad w Getafe... mielibysmy przynajmniej ofenywnie usposobionego LO ktory umialby odciazyc Albe... najbardziej szkoda ze tak "O" pozbyli sie Grimaldo...
0
@Pablit tylko popatrz na forme Juve.. oni ledwo z Ferncvarosem wygrali i zremisowali z Benevento czy jakos tak takze wiesz.. to nie jest to samo Juve co na tym etapie rozgrywek mieli juz 1 miejsce i spora zaliczke punktowa
0
@betonito no nie do konca. Wczoraj w realu zatwierdzali budzet i tez musza ciąć pensje takze oni tez kolorowo nie maja
0
@culesjasiules nadal niewiadomo co z tym Trincao bedzie.. wczoraj taka patelnie spieprzyl...
0
@DonMatteo901 ze Poche do nas ? Mamy przeciez poki co dobrego trenera
0
@Crema Catalunya czyli Messi do PSG...
0
@Owen1994 nie zgodze sie. Suarezowi niczego nie brakowalo, mial wszystko. Tylko ostatni rok czy dwa to juz nie byl ten Luis. Jezeli Bartek kiedykolwiek na powaznie myslal o rewolucji kadrowej to powinna ona sie wydarzyc po Liverpoolu no ale nie zrobil rewolucji dobrze Bayern nas tak sponiewierał i cos w tym kierunku ruszylo
1
@matka tak. Pobyt Semedo w Barcy to bylo najgorsze PO. 3 asysty przez 3 lata i kilka bramek to dramat jak na PO ktory gra ofensywnie
2
@fafera lepsza wersja Robbena ? Sprintu i zejscia na lewa noge Robbena nikt nie podrobi. Nie oszukujmy sie. Trynkiewicz musi przede wszystkim szybsze decyzje podejmowac i wykorzystywac patelnie
0
@KimarKimarmusi wygrac roznica 3goli
2
@matirix20 bledy bledy i jeszcze raz bledy. 1 mecz dobry reszta meczy z bledami... wiadomo mlody, ogrywa sie i wogole ale gdyby rywal byl z topki to te bledy by mogly nas kosztowac
0
Trincao nie wykorzystuje swojej szansy. Presezon dobry a teraz lipa. Szkoda mlodego...
7
Bombelek kapitanem ? Xd
0
@Davvd nie wymawiaj Bartek bo to sie kojarzy z pewnym prezydentem xd
0
@pt9 przedewszystkim ktos taki jak Trincao Pedri Braitwhite by nic nie grali. NIC.
0
@Gaucho dostal szanse od zycia i poki co ja wykorzystuje
5
Traktowalem transfer Bfaitwhita jako drugiego Boatenga ale ten pokazuje ze jednak naprawde cos potrafi
1
@PuszkinFan no interesowala sie za czaso Valdka xd
4
@yla a kto mialby go kupic ? Jak juz tyle czasu boryka sie z kolanem ? Dodatkowo jego pensja..
0
@Ojciec5tkidzieci jak to wogole dziwnie brzmi xd
1
@FioletoweOczy raczej na 100% tak nie bedzie heheh. Dembele bedzie od 1 minut grac z Griezmannem. Zeby postarac sie zamknac mecz i rotowac tak mi sie wydaje
0
@MesQueUnClub_87 do tego miliona zarazen dodaj jeszcze tych ludzi ktorzy "mieli podejrzenie covida" a na koncu jednak go nie mieli ale statystyka to statystyka