1

@chavez poki co Neuer lepszy, to co sie dziwisz ze jest zmiennikiem ? O ile na Mundialu Niemcy zrobili blad i postawili na Neuera bez formy kosztem MatSA ktory mial koński sezon to tu mozna miec pretensje, ale obecnie Neuer >MAtS

0

@Kamiloza91 a tu pyk, Xavi wbija frontowymi drzwiami i zegna amigosow.

0

@DonMatteo901 Niemcow boli ze Polak pobije Niemca

0

@LS czy on jest wielki jako kapitan ? Śmiem watpic. Oczywiscie jako kapitan a nie jako pilkarz

1

@Colin94 ulubione chipsy hydraulika ? CrunChips

0

@hasan 7 bo ludzie widzieli Pepa w 1 sesonie ktory ogarnal sekstet i widzieli LE ktory w 1 swoim sezonie ogarnal tryplet i tylko przez Bilbao nie mielismy sekstetu. Dlatego kazdy nowy trener ktory przyjdzie to ludzie beda wymagac przybajmniej trypletu, bo Pepowi i LE sie udalo

1

@TheCaptainVeB ale to graja po jednym meczu ? Czy jak ?

3

@kamiVeB to jak to jest ? Wygrany (7 vs 8) ma bilet na PO ? A przegrany (7 vs 8) gra mecz z wygranym ( 9vs 10) o PO ?

3

@Vintee i tak sie kazdy spuszcza nad coraz starszym Messim. Laporta robi wszystko zeby go za wszelka cene zatrzymac

0

@Roni/VEB no wlasnie wala babole ale obrona zlozona z Minguezy Araujo i Lengleta (Pique gdy mial kontuzje) l, przegrala mniej meczy niz z Pique po kontuzji. Wczoraj nawet ktos tu dal porownanie i jak dobrze pamietam to ta obrona bez Pique przegrala chyba 2 mecze i jeden czy zremisowala, a z Pique bylo o wiele gorzej.

0

@jeyx77x jaki byl sens w meczu z Levante gdzie Koeman wpuscil Puiga na ostatnie 5 minut gdy ten byl pomijany 2 czy 3 miesiace, do tego Pjanic wcziraj po co wchodzil skoro mial te sama sytuacje co Puig ? Gdyby Koeman czesciej rotowal (mowa tutaj o wpuszczaniu z ławki troche wczesniej i czesciej) to ci pilkarze byliby w jakiks rytmie meczowym, zajechal 1 sklad i gdy ten zaczal sie topic to nagle sobie przypomnial ze sa jeszcze inni na lawce co chca grac i potrzebuja minut.

2

@michelos Puig po dobrych 15minutach gdy troche poszarpał do przodu dostoswal sie do kolegow z druzyny i na stojaka

0

@dafik85 serio niewiesz ? Xd

2

A Ryszard cos pogral ? Oprocz tych kliku zrywow na poczatku jak wszedl ? Bo jakos nie bylo go widac

1

@whoocash19841 ta 2 bramka to byl przypadek. I kazdy to moze powiedziec spokojnie. Wrzutka z dupy ktory poleciala na slupek i pilka spada pod nogi zawodnika Celty, a 1 gol na konto MaTSa. Nie ma co gadac, znowu mecz przegramy przez bledy i przez przypadek

0

Piekny mecz. Cios za cios. Takie cos jest fajne. Szkoda ze to tylko Celta, a nie ktos z topu ehh

0

Pjanic xd. Czemu on xd

3

@Pogba Atletico frajeren

0

@endriuuu2 xd. A ty idz do jaskini i nie wychodz

1

@damiano996 i Zidane ktory mial pierdylion kontuzji i Covidow xd. A my mamy przeciez "okres przejsciowy"

0

Jak te Atletico zremisuje i Real wygra Mistrzostwo to to beda wieksze frajery niz my xd

0

@zwyklykibic93 tak jak Dembele, co chwile strzal w trybuny, drybling sam ze soba (czasem mu wyjdzie okiwanie przeciwnika) , ae co z tego jak dryblingi pkt nie dawaja, czy jakies robienie "wiatru"

0

@DonMatteo901 no i poki co nie jest. Leicester lub Chelsea musi sie zgubic pkt

0

@Encore niewiadomo. Ja tam jednak na ta Chelsea licze i na dzien konia w ich wykonaniu. City teraz na luzaku gra bo Mistrzostwo maja takze moze sie pogubia w finale

0

@Coutinho007 nooo nie watpie. Ja mam to samo xd

0

@Witekk10 nie ma karnego.. reka przy ciele plus maly dystans

0

@myscooter a kogo mial wystawic ? Umtitego ? Albo Mingueze ktory gra obecnie w Barcy B

1

@hihotohuj spokojnie, w 2025 juz napewno wroci

0

@amanter ryczerz na bialym koniu Dembele kontra @marcin000019 rycerz na bialym koniu Messiego. Bijcie sie xd

0

@El Plutoninho jak chce to niech odejdzie, nic go tu nie bedzie trzymac za miesiac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?