Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nowakinho on ma poukladane City i LM wygrac nie potrafi i ty chcesz zeby dolaczyl do rozpiepszonej Barcy ?
0
@LeoMessi1994 wiesz do czego pije ? "Aaaa kupimy sobie tego bo ten odszedl" albo "teraz kupimy sobie tego bo nam wizarunkowo kase zwroci" itd itp
0
@LeoMessi1994 tylko ze u nas bylo "łatanie" dziur. Na chłopski rozum po co w jednej druzynie Messi Griezz i Cou skoro lubia te sama pozycje ? Messi po tym biurofaksie powiedzial ze za Bartka nie bylo projektu tylko kupowanie tego ktory sie spodoba. O ile transfer Dembele mial jakis sens (odejscie Neya + dobrze zapowiadajcy sie Bombel w BVB) o tyle transfer Cou czy Griezza byl bezsensu. Ten transfer Cou mozna tlumaczyc odejsciem Iniesty i ze Cou mial wejsc w jego "buty" (kurfa jak to glupio brzmi ze mial wejsc w jego buty) o tyle transfer Griezza (ktorego jestem fanem) byl bez sensu
2
@MesQueUnClub96 bez klasycznej 9 Pep "idzie" po LM na luzie
0
@Gosciuu przygotwanie fizyczne. Live vs Barca (Anfield) plakalo przygotowanie fizyczne ktorego braklo na cale 90min, Barca vs Bayern to samo. U nas jest problrm bo nasi woleliby stac niz biegac. Gdyby nasi dzis grali z takim przygotowanie fizycznym to Chelsea i City by ich zmietli
0
@LeoMessi1994 wystarczy spojrzec na City... tam niczego nie brakuje, a jakos LM nadal nie ma.. a u nas tylko albo az tylko kasy brakuje wiec byloby jeszcze gorzej (ale to wrozenie z fusow)
0
@Piotr,1985 napisales to tak jakby wogole sie z Pepem nie dalo wygrac i to "nielada wyczyn" xd
0
@martin3131 dokladnie. Di Matteo przychodzil w polowie sezonu i tez wygral LM
1
A ludzie sie tu jarali jak Pep idzie po LM bez klasycznej 9 xd a Chelsea z gowniarzami i z Tuchelem ktory zostal wywalony z PSG pokazali kawal dobrej pilki i przedewszystkim przygotowania fizycznego na 90min meczu. Bardzo dobry mecz dla oka i kibica. Chelsea pokazala ze jednak mieszanaka doswiadczenia z zoltodziobem potrafi cos ugrac. Klub ma wielki potencjal i jezeli nie wyłozy sie na jakims zakreci to tym skladem moga duzo ugrac
0
@LeoMessi1994 nie. Krotko i na temat
0
@Gosciuu przynajmniej LE wygrywali, a ile Barca wygrala w ostatnich 6 latach z tym szastaniem kasa na lewo i prawo Bartka ?
0
@dafik85 bo sie Neymarek obrazil z reszta gwiazdeczek ze Tuchel nimi pomiata xd
0
@FafitFCB wyzywanie czy nie, ale z taka kasa powinni wygrac juz LM wczesniej a co edycja to gdzies sie pokaleczom
0
Chelsea niszczy City xd. Reece James kozak, a Rudiger szef obrony
0
@marcin000019 za chodzonego po boisku malo kiedy jakis tytul wpada
0
@4drian0 Chelsea z nimi wygra
0
@JohnnyBarca licze ze Chelsea to ogarnie i ManCity dolaczy do tego grona przegranych debiutantow
0
@totalcrack a czy napisalem ze tamci sa w duzej mierze winni ? Nie. Napisalem ze tamci dolozyli maja cegielke a Bartek to spieprzyk
0
@betonito pewny naczelny ochroniarz Neymara jest innego zdania
0
@Values tylko wlasnie problem w tym ze ten dlug to nie jest tylko wina tylko i wykacznie od Bartka, bo poprzednicy tez zadluzyli ten klub a Bartek to kontynuowal, tu jest problem, bo kazdy z prezydentow zamiast starac sie dlug zmniejszac to go raczej powiekszali
1
@jeykey1543 aaa czyli mimo sukcesow to klub mozna sukcesywnie zadluzac ? Xd
1
@lucas/catalan w zastanowieniu sie Elsa i Blake dostaly moj glos, ale ciezko bylo wybrac, na kazda pare moglbym oddac glos
1
@masq Pep jak zostal trenerem 1 zespolu Barcy to niegdys tez dzieli szatnie z Puyolem czy Xavim fakt ze gdy Puyol i Xavi startowali w 1 zespole to Pep byl na finishu ale jeszcze ze soba grali i tez jakos sie to wszystko zazebilo i nie bylo problemu. Jezeli Xavi jako trener bedzie traktowal kazdego na rowni i bedzie mial twarda reke to nie bedzie podzialu w szatni na koledzy z boiska i reszta druzyny
1
@blaugrana1980 xd. Chyba nienogladales meczy. Napewno grali ofensywniej niz za Valdka czy Setiena, gdyby mieli lepsza skutecznosc to bys tych dyrdymalow nie napisal bo mogliby LL wygrac, nona pozniej doszlo zmeczenie i sie zawaliło wszystko. Z ławki nie ma kim straszyc i tak tonpozniej jest
0
@Coutinho007 szkoda tylko ze te kontuzje go tak wyniszczyly...
0
@Korek365 Polak pobije Nimeca, dlatego jest taki szum. A chcialbym zeby Lewy wystapil i jeszcze Hattricka zaladowal
1
@itmustbejoke jak sie nauczyla Chelsea grac ? Takbze zaraz moga wyleciec poza top 5 i nie wygrac LM ? Jezeli zakwalifukuja sie do LM i wygraja Puchar LM to pogadamy
0
@andres_xavi Enen no shoboutai, Saga winlandzka (nie ma super mocy, ale to takie wojenne anime), HunterxHunter (niewiem czy ci to podawalem wczesniej), no game no life, fullmetal alchemist. To ci powinno znowu wystarczyc na jakis czas.
0
@LeoMessi1994 z tych tylko Jennifer (1) i Gaga (2) reszta nie moj typ
0
@andres_xavi siema. A juz to zobaczyles wszystko ?