3

@Antimadridista~ nie znam czasow Maradony czy innych wielkich. Dla mnie bezapelacyjnie oni 2 w top reszta pietro nizej

0

@LeoMessi1994 xd. Dobre

4

@GeraltzKatalonii mysmy ostatnio za duzo prezentow od nich dostali, a nasi i tak dali dupy

2

A sie Milan bawi. Oby wkoncu wrocili tam gdzie ich miejsce bo az przykro

0

@amanter a Ibra ? Aduriz ? W sumie Cavani co gra teraz w UTD a tez juz mlody nie jest

1

@Cwaniak4 ale czemu go nie lubisz ? Ja szanuje i go i Messiego i obu lubie. Irytacja mnie brala tylko wtedy gdy wygrywal z Realem 3LM z rzedu ale juz mi przeszlo. Oni obaj beda na ustach ludzi przez dziesiatki lat.

1

@AmigoBlancos dokladnie. Takiego klubu to troszke żal :(

0

@Skila_nie_kupisz Messi najlepszym zawodnikiem ? Bo padly 3 bramki ? A gdzie sie dąsał przez reszte meczu ?

2

"Najgorszy okres w karierze" i to zdj Roberto cieszacego sie z gola na 6-1 z PSG hehe dobre

3

@TylkoBarca7273 mily chlopak, dzien dobry na klatce mowi,

0

@ACRAB95 i pomyslec ze w LL na wyjezdzie porobili ich 4 do jaja, albo jak ich zmietli w PK..a u siebie gdzie normalnie Barca byla pewniakiem do 3pkt w kazdym meczu to traca pkt xd

1

@Batys sa do zaakceptowania o ile bramkarz druzyny przeciwnej ma dzien konia, a na dodatek wejdzie jakis farfocel. Do zaakceptowania sa starania i walka do konca a nie to co wczoraj czy ostatnicj latach

0

@Ascend aaaaaa faktycznie. Dobra. Niewiem czemu mi to umknelo

1

@Encore on wygral 2 LM to jak to mozliwe ze ma KMŚ 3x ?

0

@Rewolucja123 no co ? Mial racje xd. Ale to z dystansem. Bo jak chodzi o mentalnosc to nasi faktycznie sa czasem jak dziewczynki

1

@Rust_Cohle hahha. Nosa do pewnych spraw tez ma

0

@Kiiciioro MaTS i top 3 ? Nie idzie w parze, Oblak Courtois i Neuer wciagaja go nosem i wypluwaja go dupa

0

@DIPENNN ja bym widzial Roberto Martineza (trenera reprezentacji Belgi)

0

@kuz i Neymar dolicz

4

@barteggg08 jak to koedys powiedzial Balotelli (jeszcze gdy byl w formie). "Do Barcy napewno nie pojde bo nie bede grac z dziewczynkami" xd. Niby zalosne z jego strony a jednak nutka prawdy jest

0

@kamilop podobno Laporta ma podpisac jakiegos sponsora na 500baniek. (Nie bylo jeszcze oficjalki dlatego napisalem ze podobno)

0

@gryfiT. Lampard zrobil podwaliny pod nowa Chelsea tylko metr przed kiblem mu cos nie wyszlo i sie wylało, przyszedl Tuchel i to naprawil. Roznica jest taka ze Chelsea ma spory potencjal kadrowy i przedewszytkim mlody i glodny pucharow. Tuchel mial swoj pomysl ktory poprostu sie zazebil

2

@marcin000019 w tym meczu Messi wylał. Dyskusja tyczy sie tego meczu i kazdemu zawodnikowi nalezy sie nagana bo kazdy wczoraj zawalil nawet Messi

1

@Elosek bo pilkarze mysla tylko o tym "jak dostarczyc pilke Messiemu"

1

@Laza Messi znika od meczu z Villarealem. Juz w drugiej polowie z Villarealem za bardzo niebuderzali na bramke. Z Getafe to samo tylko gol Araujo na 4-2 uspokoil te gre. Messi ostatnimi czasy na 2 polowe nie wychodzi

0

@Sysia11 Arsenal, Milan i Inter tak skonczyly przez złe zarzadzanie, to samo tyczy sie Barcy. Skoro ty uwazasz ze kazdemu przytrafiaja sie gorsze chwile ? Oki, akceptuje to sezon,dwa jest jak najbardziei zrozumiale, ale zeby od 5 lat dostawac bęcki w LM ? Juve nas wyjasnilo po historycznej remontadzie z PSG, niezrozumialy blamaz z Roma i Liverpoolem, majac kilka bramek zaliczki, do tego historyczne zlomowanie od Bayernu i wpierdziel od PSG. Dostalismy w ryja w LM od 4 Topowych lig. Czyli wychodzi na to ze jeszcze zostalo nam dostac od kogos z LL. Od Realu w tym sesonie w LL dostalismy 5-2 w dwumeczu to moze to sie przelozy na LM w przyszlym sezonie, chociaz patrzac na nasza obecna kadre i checi do gry to wielce prawdopodobne jest ze znowu skonczymy na 1/8. Tak jak napisalem w przypadku Barcy w obecnej chwili moge zrozumiec 1 czy 2 sesony gorsze, ale nie bęcki od 5 lat w LM. Wiem ze za Rijkarda (oprocz sezonu 2005/06 gdzie wygralismy LM tez nie bylo rozow, ale wtedy tez nie bylo takich oczekiwan wzgledem druzyny bo nie świecila takich sukcesow wczesniej jak sekstet (08/09) czy tryplet w 2015... Pilkarze Barcy podniesli poziom tego klubu od sezonu 08/09 na taki poziom ze oczekiwania wzgledem nich zawsze beda jak najwieksze i nie ma consie dziwic ze kibice reaguja jak reaguja. Tyle lat bęckow w LM jest poprostu nieakceptowalne

0

@Godz1oPL obrona jak zwykle dala popis "szczelnosci"

0

@sebo939 Roberto zawalil wczoraj 1 golu dla Levante i juz mu sie dostalo

1

@Sysia11 bo kibicuje juz jakies 15-16lat ? I mam prawo krytycznie odniesc sie do gry tego zespolu

0

@FCB_dimiC bedzie lepiej gdy ktos wykurzy tych amigosow, jak niegdys pilkarza z twojego avatara,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?