Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston xd. Slowny slowny hehe
0
@marcin000019 a czemu wierzysz mu na slowo ? Watpie zeby pilkarz ot tak sobie powiedzial mediom ze ustala kto ma przyjsc a kto nie do klubu xd. Tego nikt niewiem, ani jego teoria nie jest w 100% pewna ani twoja.
3
@sawyer00 to tez. Ale, rozbawilo mnie tez to jak Pique mowil po meczu z Granada ze taki wynik czy mecz juz sie nie powtorzy ze beda "walczyc" xd
2
@udarpawarotam nikt ci nie karze ogladac. Mozesz sobie zrobic przerwe od ogladania
0
@Big Lebowski chodzi o styl ktory niegdys sam prezentowal, wkoncu sie tu wychowal i zna to wszystko od A do Z. Moze dalby rade
4
@Sewren122 przeczytaj artykul jeszcze raz i napisz mi w ktorym miejscu to jest napisane ze Barca rezygnuje z Depaya
0
@AlwaysBlaugrana ale tez nie mozna mowic ze Xavi jest zielony. La Lige Xavi zna, zespol zna, wkoncu tu sie wychowal i ciezko mi w to uwierzyc ze nie dalby rady
0
To ile ten Fati wkoncu mial operacji ? 3 czy 4 ? Ostatnio byla gadka ze 3 operacje mial
6
@JarekS no wlasnie. Tez mnie to boli ze on nic nie gada.. jaki ma plan i wogole.. moglby juz jakas "część" kart na stol wylozyc... a tu sie robi melodramat powoli
2
@pluszek o to to. Chyba ze zmiana otoczenia doda mu mentalu i wiekszego zaangazowania
0
@Ls0811 szczerze ? Kiedys zaebali mi elektornarzedzia i milicja nie dala rady znalezc sprawcy. Mogli spokojnie odciski palcow sprobowac pobrac, wszystko, a nie zeobili nic. Jezdzili tylko i sie pytali ludzi czy ktos sie nie chwalil jakimis narzedziami xd
0
@Wilczeq Polska co ? Policja ? A nie Milicja ?
0
@AlwaysBlaugrana czemu stawiasz Ten Haga kolo Pepa czy Kloppa ? Xd
1
@Progressive S.Spurek lubi to
3
@AmadiRM i od takiego kibica to az milo poczytac komentarz.. a nie jakies komentarze kibicow Barcy na stronie Realu, albo kibicow Realu na stronie Barcy ktore sa przesiakniete jadem
1
@Bogan wykonczeni fizycznie jak praktycznie graja co 3/4 dni.. to sie musialo tak skonczyc, jeszcze doliczajac te biede na ławce bo tak naprawde nie mamy kim straszyc z lawki.. oby tylko Laporta jakas kase wyczarowal i nakupil zawodnikow
0
@cules100pro w Barcy moze pokazac. Styl zna, klub zna, wszystko jezeli chodzi o ten klub zna
1
@LukaszFan czemu nie Xavi ?
9
@daniel32778 niewiem, gadaja ze w wolnych chwilach trenuje Barce B, a na codzien pracuje na produkcji
0
@Skila_nie_kupisz i fure mentalu by sie najpierw przydalo
1
@LeoMessi1994 213456
1
@MesQueUnClub96 chyba tak, niesamowicie graja dzisiaj
1
@Thomas99PL obyy. Chce ich wkoncu regularnie widziec w LM, oby im sie wszystko ulozylo i zrobili konkretna pake do walki
0
@Songo91 jeszcze nie.
0
@matirix20 zachmurzenie jest to gdzie ma patrzec
0
@Skila_nie_kupisz zaplacze napewno. Bo bedzie mi go brakowac na boisku,magi. Zreszta Ronnie jak odchodzil to bylo to samo. Ja poprostu chce zeby Barca zaczela nowa ere, a nie budowala sklad wokol 34latka
1
Jprdl. Milan zlomuje Torino. 5-0
0
@Skila_nie_kupisz a gdzie napisalem o Ronaldo ? Nawiazuje do rzeczywistej gry Leo. Fakt ma udzial przy golach, ale od meczu z Villarealem w drugich polowach poprostu znika
0
Bedzie zalezec od.siebie jak wygra
0
@blodziakk tak. Jak wygra