0

@mekston xd. Slowny slowny hehe

0

@marcin000019 a czemu wierzysz mu na slowo ? Watpie zeby pilkarz ot tak sobie powiedzial mediom ze ustala kto ma przyjsc a kto nie do klubu xd. Tego nikt niewiem, ani jego teoria nie jest w 100% pewna ani twoja.

3

@sawyer00 to tez. Ale, rozbawilo mnie tez to jak Pique mowil po meczu z Granada ze taki wynik czy mecz juz sie nie powtorzy ze beda "walczyc" xd

2

@udarpawarotam nikt ci nie karze ogladac. Mozesz sobie zrobic przerwe od ogladania

0

@Big Lebowski chodzi o styl ktory niegdys sam prezentowal, wkoncu sie tu wychowal i zna to wszystko od A do Z. Moze dalby rade

4

@Sewren122 przeczytaj artykul jeszcze raz i napisz mi w ktorym miejscu to jest napisane ze Barca rezygnuje z Depaya

0

@AlwaysBlaugrana ale tez nie mozna mowic ze Xavi jest zielony. La Lige Xavi zna, zespol zna, wkoncu tu sie wychowal i ciezko mi w to uwierzyc ze nie dalby rady

0

To ile ten Fati wkoncu mial operacji ? 3 czy 4 ? Ostatnio byla gadka ze 3 operacje mial

6

@JarekS no wlasnie. Tez mnie to boli ze on nic nie gada.. jaki ma plan i wogole.. moglby juz jakas "część" kart na stol wylozyc... a tu sie robi melodramat powoli

2

@pluszek o to to. Chyba ze zmiana otoczenia doda mu mentalu i wiekszego zaangazowania

0

@Ls0811 szczerze ? Kiedys zaebali mi elektornarzedzia i milicja nie dala rady znalezc sprawcy. Mogli spokojnie odciski palcow sprobowac pobrac, wszystko, a nie zeobili nic. Jezdzili tylko i sie pytali ludzi czy ktos sie nie chwalil jakimis narzedziami xd

0

@Wilczeq Polska co ? Policja ? A nie Milicja ?

0

@AlwaysBlaugrana czemu stawiasz Ten Haga kolo Pepa czy Kloppa ? Xd

1

@Progressive S.Spurek lubi to

3

@AmadiRM i od takiego kibica to az milo poczytac komentarz.. a nie jakies komentarze kibicow Barcy na stronie Realu, albo kibicow Realu na stronie Barcy ktore sa przesiakniete jadem

1

@Bogan wykonczeni fizycznie jak praktycznie graja co 3/4 dni.. to sie musialo tak skonczyc, jeszcze doliczajac te biede na ławce bo tak naprawde nie mamy kim straszyc z lawki.. oby tylko Laporta jakas kase wyczarowal i nakupil zawodnikow

0

@cules100pro w Barcy moze pokazac. Styl zna, klub zna, wszystko jezeli chodzi o ten klub zna

1

@LukaszFan czemu nie Xavi ?

9

@daniel32778 niewiem, gadaja ze w wolnych chwilach trenuje Barce B, a na codzien pracuje na produkcji

0

@Skila_nie_kupisz i fure mentalu by sie najpierw przydalo

1

@LeoMessi1994 213456

1

@MesQueUnClub96 chyba tak, niesamowicie graja dzisiaj

1

@Thomas99PL obyy. Chce ich wkoncu regularnie widziec w LM, oby im sie wszystko ulozylo i zrobili konkretna pake do walki

0

@Songo91 jeszcze nie.

0

@matirix20 zachmurzenie jest to gdzie ma patrzec

0

@Skila_nie_kupisz zaplacze napewno. Bo bedzie mi go brakowac na boisku,magi. Zreszta Ronnie jak odchodzil to bylo to samo. Ja poprostu chce zeby Barca zaczela nowa ere, a nie budowala sklad wokol 34latka

1

Jprdl. Milan zlomuje Torino. 5-0

0

@Skila_nie_kupisz a gdzie napisalem o Ronaldo ? Nawiazuje do rzeczywistej gry Leo. Fakt ma udzial przy golach, ale od meczu z Villarealem w drugich polowach poprostu znika

0

Bedzie zalezec od.siebie jak wygra

0

@blodziakk tak. Jak wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?