1

@olsen dokladnie. To by byly jaja gdyby wygral te wybory, pogrzebanie Barcy c.d

2

@MesQueUnClub96 Henry do Barcy, jeden z moich ulubiencow ktorego bardzo chcialem widziec w koszulce Barcy. Ale to tak bardziej z sentymentu. A stosunek jakosci do ceny to zdecydowanie CR7 do Realu

0

@Tridente2015 3-5-2 z tym ze Bombel bedzir mial role Desta

0

@LeoMessi1994 widze mamy te same gusta xd

1

@ObiektywnyKibic121 bo Sergi "gol na 6-1 z PSG" Roberto ma immunitet, jest wychowankiem i 4 kapitanem. Smieszy mnie to ze zaslugi sa wyznacznikiem grania..

0

@dani35 bylo dzis pierdyliard razy

0

@Manypijany oczywiscie ze Real ma lepsza kadre, samo CKM niszczy nasz srodek. Jedyne co mamy lepsze od Realu to atak i nic po za tym. Courtois w obecnej chwili wciaga ter Stegena, Ramos i Varane raczej lepsi niz nasz Pique i Lenglet procz moze Araujo, Dest tez nie ma podjazdu do Carvahala (niewiem jak sie pisze poprawnie jego nazwisko, z gory przepraszam), Alba lepszy niz Mendy. (Mowimy oczywiscie o zawodnikach ktorzy nie maja kontuzji), w klasyku Nacho z Militao schowali naszych atakujacych wiec w sumie tez zle sobie nie radza

0

@lukbed232 no ale jak mozna liczyc na (dobra wymiane/zawodnika) wymiane w ktorej udzial bierze gosc ktory najlepsze lata ma za soba ?

0

@4Fabregas4 ale w tym sezonie jego gra calkiem inaczej wygladala

0

@max1982 16meczy pokazalo C+ w tym sezonie (liczac dzisiejszy i nie liczac elclasico bo leci tu i tu) 50/50 pokazuja. Jak maja prawa telwizyjne to sie musza dzielic

0

@4Fabregas4 bo to biegajacy chaos po boisku. T. Ćwiąkala bardzo fajnie go opisal

0

@DanielVeB @MesQueUnClub_87 z dzisiejszym meczem macie 16 meczy ktore byly na C+, wiec chyba jest 50/50 :)
P.s. nie licze el clasico bo lecis tu i tu

0

@DanielVeB wejdz w terminarz na tej stronie i zobacz ile lecialo na eleven a ile na C+ to bedziesz widzial ze oprocz el clasico (bo leci tu i tu) to podzial jest 50/50

0

@kamiVeB a wiesz ze czesc tych spotkan Puig zagral za czasoe Valdka jeszcze ? (CHYBA bo szczeholowo nie spraqdzalem)

0

@kamiVeB ale ty wiesz ze on za Setiena wcale ni gral wiecej ? Sezon 19/20 11 wystepow w LL i chyba 1 w LM, w LL 507min w LM 71min, a w sesonie 20/21 łacznie z wszystkimj rozgrywkami ma 497min czyli jakby to podsumowac to rozegral 1 mecz mniej w porownnaniu do zsszlego sesonu w 1 druznie (zrodlo transfermartk)

0

@Adi123456789 a dla mnie w Barcy powinna zaczac sie nowa epoka. Czyli godnie pozegnac 30+ i zaczynac od 0 bo jakos mi sie wierzyc niechce ze Messi zejdzie z pensji tak "o" sobie, a Laporta bedzie wokol emeryta sklad budowal

1

@catalunya77 sarkazm xd

1

@myscooter mamy najlepszego pilkarza w klubie, ale co z tego, on wieku tez nie oszuka.

0

@LeoMessi1994 od 654321, 6 igla

1

@Reiv111 na grype sie nie musisz przeciez szczepic

0

@LeoMessi1994 xd. Posmialem sie haha

0

@LeoMessi1994 no wiadomo :D

0

@lucas/catalan mi sie nie podoba. Nie moj typ

0

@LeoMessi1994 kiedys to widzialem ale stwierdzilem ze to glupie xd

1

@kubix05 WSK, Romet i mozna bylo miec dziecinstwo hehe

0

@Rewolucja123 ale jak to sie gada "czlowiek madry po stracie" czy jakos tak to lecialo

0

@Rewolucja123 w przypadku Busiego bedzie to samo co z Alvesem, wywalic bo cieńki, a dziura zostawiona po nim nadal nie jest załatana.

2

@MarioVeB! Moj ojciec sie tym szczepił. Mozesz zadac pytanie, mieszkam z nim na codzien takze wiem wszystko z 1 reki

2

@DanielVeB on mogl byc mega grajkiem, ale glowa nie dala rady... w Milanie byl kozakiem i moglbyc kims wielkim. A skonczyl jak wielu innych,

3

@Stelios23 ale to podobno tylko Koeman jest takim płaczkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?