Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@olsen dokladnie. To by byly jaja gdyby wygral te wybory, pogrzebanie Barcy c.d
2
@MesQueUnClub96 Henry do Barcy, jeden z moich ulubiencow ktorego bardzo chcialem widziec w koszulce Barcy. Ale to tak bardziej z sentymentu. A stosunek jakosci do ceny to zdecydowanie CR7 do Realu
0
@Tridente2015 3-5-2 z tym ze Bombel bedzir mial role Desta
0
@LeoMessi1994 widze mamy te same gusta xd
1
@ObiektywnyKibic121 bo Sergi "gol na 6-1 z PSG" Roberto ma immunitet, jest wychowankiem i 4 kapitanem. Smieszy mnie to ze zaslugi sa wyznacznikiem grania..
0
@dani35 bylo dzis pierdyliard razy
0
@Manypijany oczywiscie ze Real ma lepsza kadre, samo CKM niszczy nasz srodek. Jedyne co mamy lepsze od Realu to atak i nic po za tym. Courtois w obecnej chwili wciaga ter Stegena, Ramos i Varane raczej lepsi niz nasz Pique i Lenglet procz moze Araujo, Dest tez nie ma podjazdu do Carvahala (niewiem jak sie pisze poprawnie jego nazwisko, z gory przepraszam), Alba lepszy niz Mendy. (Mowimy oczywiscie o zawodnikach ktorzy nie maja kontuzji), w klasyku Nacho z Militao schowali naszych atakujacych wiec w sumie tez zle sobie nie radza
0
@lukbed232 no ale jak mozna liczyc na (dobra wymiane/zawodnika) wymiane w ktorej udzial bierze gosc ktory najlepsze lata ma za soba ?
0
@4Fabregas4 ale w tym sezonie jego gra calkiem inaczej wygladala
0
@max1982 16meczy pokazalo C+ w tym sezonie (liczac dzisiejszy i nie liczac elclasico bo leci tu i tu) 50/50 pokazuja. Jak maja prawa telwizyjne to sie musza dzielic
0
@4Fabregas4 bo to biegajacy chaos po boisku. T. Ćwiąkala bardzo fajnie go opisal
0
@DanielVeB @MesQueUnClub_87 z dzisiejszym meczem macie 16 meczy ktore byly na C+, wiec chyba jest 50/50 :)
P.s. nie licze el clasico bo lecis tu i tu
0
@DanielVeB wejdz w terminarz na tej stronie i zobacz ile lecialo na eleven a ile na C+ to bedziesz widzial ze oprocz el clasico (bo leci tu i tu) to podzial jest 50/50
0
@kamiVeB a wiesz ze czesc tych spotkan Puig zagral za czasoe Valdka jeszcze ? (CHYBA bo szczeholowo nie spraqdzalem)
0
@kamiVeB ale ty wiesz ze on za Setiena wcale ni gral wiecej ? Sezon 19/20 11 wystepow w LL i chyba 1 w LM, w LL 507min w LM 71min, a w sesonie 20/21 łacznie z wszystkimj rozgrywkami ma 497min czyli jakby to podsumowac to rozegral 1 mecz mniej w porownnaniu do zsszlego sesonu w 1 druznie (zrodlo transfermartk)
0
@Adi123456789 a dla mnie w Barcy powinna zaczac sie nowa epoka. Czyli godnie pozegnac 30+ i zaczynac od 0 bo jakos mi sie wierzyc niechce ze Messi zejdzie z pensji tak "o" sobie, a Laporta bedzie wokol emeryta sklad budowal
1
@catalunya77 sarkazm xd
1
@myscooter mamy najlepszego pilkarza w klubie, ale co z tego, on wieku tez nie oszuka.
0
@LeoMessi1994 od 654321, 6 igla
1
@Reiv111 na grype sie nie musisz przeciez szczepic
0
@LeoMessi1994 xd. Posmialem sie haha
0
@LeoMessi1994 no wiadomo :D
0
@lucas/catalan mi sie nie podoba. Nie moj typ
0
@LeoMessi1994 kiedys to widzialem ale stwierdzilem ze to glupie xd
1
@kubix05 WSK, Romet i mozna bylo miec dziecinstwo hehe
0
@Rewolucja123 ale jak to sie gada "czlowiek madry po stracie" czy jakos tak to lecialo
0
@Rewolucja123 w przypadku Busiego bedzie to samo co z Alvesem, wywalic bo cieńki, a dziura zostawiona po nim nadal nie jest załatana.
2
@MarioVeB! Moj ojciec sie tym szczepił. Mozesz zadac pytanie, mieszkam z nim na codzien takze wiem wszystko z 1 reki
2
@DanielVeB on mogl byc mega grajkiem, ale glowa nie dala rady... w Milanie byl kozakiem i moglbyc kims wielkim. A skonczyl jak wielu innych,
3
@Stelios23 ale to podobno tylko Koeman jest takim płaczkiem