TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajechane składy. Potrzeba zmian! Vidal na PO, może Verma lub Rudy na ŚO, Roberto do pomocy i można by zaryzykować z Munirem w ataku a w drugiej połowie wpuścić kogoś z MSN (nie wiem kogo Munir miałby zastąpić, ale na 99% LE wrzuci całe MSN).
9
Nie uczyli Cię, że odpowiada się pełnym zdaniem? :)
1
Też wam się wydaję, że jak dzisiaj nie zwyciężymy to przegramy ligę? Ja niestety mam takie przeczucie. Obyśmy wygrali i odzyskali formę! :)
0
Jak to się mówi: jest chujowo, ale stabilnie.
3
http://aszdziennik.pl/116967,pilne-pilkarze-barcelony-nie-zaakceptowali-porazki-nadal-rozgrywaja-pilke-na-polu-karnym-atletico
Haha xD
0
A ja liczę, że wygra ktoś z Madrytu (nawet niech wygra sobie Real, ale wolałbym ATM) by podtrzymać dominację La Ligii w LM :)
1
Komentarz usunięty
0
Napiszcie jeszcze z 10 razy UEAFlona, bo nie zauważyłiśmy...
4
Czego od niego chcesz? Każdy kibic Barcy przyzna, że Barca się ośmieszyła.
0
Ja jestem z Bielska a patrząc na grę Barcy to średnio wierzę.
0
http://www.sport365.live/en/main
0
Real vs Real B (Getafe). Ile będzie? 5/6/7:0? :)
0
Przegrany ligę na własne życzenie.
3
Jak Rugby xD
0
A bo dzisiaj Luis pauzuje za kartki tak?
0
Ulubione: Barca, Juve, Zlatan (xD)
Nie lubię: Real, Bayern, Espanyol
0
Ten 2 filmik... skąd ja znam ten opening? xD
3
Myślałeś, że ktoś Ci tu pomoże? Niestety xd Jeden "śmieszek" z drugim będą rywalizować o durniejszą odpowiedź.
0
Trzeba się jakoś pocieszać xd
0
Co im wbił do szatni xD Chyba, ze to jest photoshop :P
0
Niestety. ale babola Suareza nie wybaczę... :P
0
A jednak śmieszne :)
2
Hiszpański sędzia. Więcej wiedzieć nie trzeba.
0
Przegrana na własne życzenie. Po golu Piketa Barca odpuściła mecz jakby było z 5:0. Najbardziej boli, że ten błazen strzelił decydującego gola xd
0
Spokojnie. Tydzień, dwa- przyzwyczaicie się i będzie mówić, że ten lepszy od poprzedniego. Zawsze tak jest.
0
O lachu to weź ty mi mów bo to jest fanboy realu co świata po za nimi nie widzi. Tak samo jak kamyk. Jcob i Damian są spoko.
3
Eleven w TV :)
10
https://www.facebook.com/dreamteamfc/videos/1148013325217590/
Hahaha :D
4
Raz zobaczone, już się nie odzobaczy xd
0
Zgadzam się. Żałoba żałobą, ale aż oczy bolą.