0

Zajechane składy. Potrzeba zmian! Vidal na PO, może Verma lub Rudy na ŚO, Roberto do pomocy i można by zaryzykować z Munirem w ataku a w drugiej połowie wpuścić kogoś z MSN (nie wiem kogo Munir miałby zastąpić, ale na 99% LE wrzuci całe MSN).

9

Nie uczyli Cię, że odpowiada się pełnym zdaniem? :)

1

Też wam się wydaję, że jak dzisiaj nie zwyciężymy to przegramy ligę? Ja niestety mam takie przeczucie. Obyśmy wygrali i odzyskali formę! :)

0

Jak to się mówi: jest chujowo, ale stabilnie.

0

A ja liczę, że wygra ktoś z Madrytu (nawet niech wygra sobie Real, ale wolałbym ATM) by podtrzymać dominację La Ligii w LM :)

1

Komentarz usunięty

0

Napiszcie jeszcze z 10 razy UEAFlona, bo nie zauważyłiśmy...

4

Czego od niego chcesz? Każdy kibic Barcy przyzna, że Barca się ośmieszyła.

0

Ja jestem z Bielska a patrząc na grę Barcy to średnio wierzę.

0

0

Real vs Real B (Getafe). Ile będzie? 5/6/7:0? :)

0

Przegrany ligę na własne życzenie.

3

Jak Rugby xD

0

A bo dzisiaj Luis pauzuje za kartki tak?

0

Ulubione: Barca, Juve, Zlatan (xD)
Nie lubię: Real, Bayern, Espanyol

0

Ten 2 filmik... skąd ja znam ten opening? xD

3

Myślałeś, że ktoś Ci tu pomoże? Niestety xd Jeden "śmieszek" z drugim będą rywalizować o durniejszą odpowiedź.

0

Trzeba się jakoś pocieszać xd

0

Co im wbił do szatni xD Chyba, ze to jest photoshop :P

0

Niestety. ale babola Suareza nie wybaczę... :P

0

A jednak śmieszne :)

2

Hiszpański sędzia. Więcej wiedzieć nie trzeba.

0

Przegrana na własne życzenie. Po golu Piketa Barca odpuściła mecz jakby było z 5:0. Najbardziej boli, że ten błazen strzelił decydującego gola xd

0

Spokojnie. Tydzień, dwa- przyzwyczaicie się i będzie mówić, że ten lepszy od poprzedniego. Zawsze tak jest.

0

O lachu to weź ty mi mów bo to jest fanboy realu co świata po za nimi nie widzi. Tak samo jak kamyk. Jcob i Damian są spoko.

3

Eleven w TV :)

4

Raz zobaczone, już się nie odzobaczy xd

0

Zgadzam się. Żałoba żałobą, ale aż oczy bolą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?