0

A kiedy Real gra zaległą kolejkę z Sevillą?

4

Suarez nie. Ale Pedro za Alexisa i skacze ze szczęścia :D

0

Ter Stegen
Alves-Mathieu-Pique-Adriano
Iniesta-Masche-Rakitić
Messi-Suarez-Neymar
Tak bym to widział :)

1

Za tydzień się dowiemy, że Messi pobił jakiś tam rekord Ubusaffe Mgwubebwge z ligi Zimbabwe :) Cieszę się, że Argentyńczyk wraca do formy.

0

Kurde ja bym dawał Pedro więcej minut ale gdzie go tu upchnąć jak jest trio NMS??
Kiedyś gdzieś tam czytałem, że chcieli zrobić z Pedritto PO- chciałbym to zobaczyć :D

2

Sporo osób szuka w nim przyszłości środka pola Barcy. Ja jakoś nie jestem do niego przekonany.

1

Bravo
Montoya-Pique-Bartra-Adriano
Roberto-Masche-Rafinha
Neymar-Messi-Pedro

0

Bravo
Montoya-Pique-Bartra-Adriano
Roberto-Masche-Rafinha
Neymar-Messi-Pedro/Suarez

0

Bravo
Montoya-Bartra-Pique-Alba
Rakitić-Madche-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar

0

Oby Halilović i Adama zagrali :)

1

Waham się pomiędzy Ivanem, Alexisem (vs ATM) i Neymarem (vs Rayo). Ale chyba mimo wszystko oddam głos na Alexisa :)

0

Puyol- takiego obrońcy nam teraz właśnie brakuje xd

0

Jeszcze bym gdzieś się postarał wcisnąć Sandro, Bagnacka, Adama Traore, Dongou, Grimaldo :)

0

Trochę dystansu. Ibra jest mocno kontrowersyjny. I w przeciwieństwie do innych mówi to co myśli a nie owija w bawełnę.

0

Tak jak Mou. Mou nienawidzę, a Ibrę kocham :P

0

Z tego co pamiętam to jego ojciec jest Jugosłowianinem (albo Bośniakiem) a matka Chorwatką.

2

Di Maria wygląda jakby próbował nawiązać kontakt ze swoją planetą xD

0

A ja chce kucyka. I co teraz? :(

0

Cieszę się, że to Zlatan strzelił bramkę :)

0

Albo Munir. Jeden ch*j :P Wiemy, że na pewno nie Martin :

0

Tak serio. Ale teraz już wiem, że Montoya i Barta po za składem. Więc za nich Pique i Alves.

2

Ja bym to widział tak:
Bravo
Adriano-Bartra-Mathieu-Montoya
Xavi-Masche-Rakitić
Pedro-Suarez-Messi

0

Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej :) Wiecie może czy jest jakaś jego biografia? (typu np: Ja, Ibra). Poprosiłbym linka jak ktoś znajdzie :)
Chciałbym by zakończył karierę w Barcelonie.

2

Ufff... już myślałem, że Real znowu odskoczy :)

0

Powinien być to piłkarz, który obecnie nie ma podpisanego kontraktu. Hummels ma kontrakt.

1

Czas przerwy 4-5 miesięcy. Plus 15 miesięcy na kontuzję, którą złapie wsiadając do samolotu po operacji. I jeszcze biedaczek zwichnie sobie żuchwę podczas szczotkowania zębów- kolejne 3 miesiące.

0

Chociaż z Sevilla też miało być ciężko.. ;)

0

Jeszcze nie teraz. W 3 będą Messi, CR7 i liczę, że Ibra :)

3

Z Valencia wątpię. Jedną strzeli, w porywach dwie :)

5

Dlaczego Alexis a nie Pedro... xd Chyba nigdy tego nie przeboleje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?