TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że nie ma żadnej polskiej alternatywy jeśli chodzi o stronę z info o BARCELONIE. Ja rozumiem info o groźnym rywalu, wyniki ich meczy, wzmocnienie na kluczowej pozycji, kontuzja ważnego gracza. Ale to to już jest kurwa przesada.
7
@Ksztaltek Broń Boże nie czytałem tego. Zobaczyłem jakiś dziwny spam kilku różnych osobowości i się zmartwiłem.
3
@Ksztaltek Ty się dobrze czujesz? Wszystko w porządku?
2
Piłkarsko top (no może nie obecnie. Ale biorąc pod uwagę całą karierę to ewenement). Mentalnie dzban.
1
Rozpierdziela mnie narracja fanów Krystyny. Messi strzela 5 goli Algierii i Austrii? "Pachoły, chłopcy do bicia, takim drużynom każdy by szczelił!!!" Kriszczjanu strzela 2 gole Uzbekistanowi? "GOAT! NAJLEPSZY! MASZYNA RUSZYŁA!" xDDD
4
@korn234 Przecież ferran cojest nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu. On by był odpowiedni do jakiejś Celty czy innego Alaves.
1
@Joopiter "Jeśli gra..." Tutaj można skończyć.
2
Nie jestem w stanie zrozumieć po co przedłużają kontakt z typem, który gra max 4 mecze w sezonie.
2
Jeden z bani. Jeszcze tylko sympatyczny Niemiec.
0
@Roobo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (inaczej się tego skomentować nie da)
2
Będą się tak dziubać jak dzieciaki w piaskownicy a nic z tego nie wyniknie.
21
Weźcie napiszcie info, że Barca interesuje się sprowadzeniem Tobiasza Madeja z LKS Zapora Wapienica... Taki eksperyment społeczny... xD
1
@luka1995 Żebyś się nie zdziwił XD
17
Czyli za 15 minut info, że został piłkarzem realu
2
Australijczyka chyba u nas jeszcze nie było nie?
7
Raphinha jest tak zajebisty, że się rozdwoił i gra dla dwóch reprezentacji. Goat
1
@Hadim "typowy brazol". To nawet nie jest on
6
Jezus Maria trzymajcie mnie... Moim ulubionym klubem obok Barcelony jest Fulham. I widziałem, że chcą sprowadzić do siebie Arbeloe... Za jakie grzechy xD
0
@kaczy1989 Kompletnie nie znam tego Olise. Mentalnie taki sam odklejeniec jak Mpomppe i Winisjusz?
0
Ja to bym go chciał u nas ale niestety to się nie stanie. Nie stać nas.
1
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
0
@Darek_Maruszczak Wiesz, to może być fake info by poddymić. Ale coś na rzeczy jest xD
3
Jeżeli to jest prawda (bo to może być dziennikarski wymysł) to kotlety mają już totalnie najebane we łbie xDDD
10
Mam nadzieję, że kotlety narobią sobie z nim smrodu i gówna i finalnie go zostawią u siebie. Będzie miła i rodzinna atmosfera XD
9
Najbardziej niemiecki niemiec, który 95% swojej kariery grał w Bayernie mówi, że wybrałby Bayern? Szokujące!
1
No spektakularny mecz to to nie jest ale wygląda to, że Arsenal idzie po swoje
0
Brać LKS Zapora Wapienica. Pewnie chętnie przyjadą.
2
Jeszcze z rok/ dwa lata temu nic do ATM nie miałem. Ot taki se troszkę lepszy średniak w LL. Teraz widzę, jaki to jest mały i żałosny klubik xD
0
@kch Przecież on ma dopiero 31 lat. W podobnym wieku przychodzili Paulinho, Vidal czy Gundogan. Silva jeszcze luzem 2, 3, 4 sezony może pograć na solidnym poziomie.
1
Aż dziwne, że nie w USA i że trampek nie wręcza.