0

Brakowało mi tego cyklu xD Niby 99% to plotki i ploteczki ale fajnie się to czyta.

11

@JoanGamper1899 W sumie urodził się w Bilbao. Czyli Bask. Tak samo jak np Yamal jest Hiszpanem czy Mbappe Francuzem.

3

Ale ten hiszpański dzień żartów i memów był wczoraj.

0

Hochland to nierealne marzenie niestety :(

1

Czyli Tutti Frutti Rozpiździce Dolne.

0

@europejczyk Teraz nagle będzie im pasować narracja, że Espanyol nie jest przecież w Barcelonie, tylko w El Prat xD

11

A może taki Jaap Stam? Ma dopiero 53 lata, jeszcze trochę pogra. Albo Sami Hyypiä, jeszcze młodszy, tylko 52 lata.

5

Za podpisanie tytułu 1 i 2 powinniście dostać Oscara XD

34

No gość jest Hiszpanem i nie lubi mrozu. A -4 w Hiszpanii to dużo.

0

Na tej podstronie z ocenami macie błąd. Przy golu Yamala jest (k) co sugeruje, że z karnego strzelił.

1

Obrona to kryminał, robią sobie zawody kto bardziej zagrozi własnej bramce. A najśmieszniejsze jest to, że nie ma nikogo na ławce do wymiany.

0

Czy ja dobrze widzę czy my nie mamy żadnego obrońcy na ławce? XD

31

Panie Almeyda proszę siedzieć cicho bo zaraz pana dojedzie RMTV.

0

@xavi890 A kto powiedział, że ma kogoś wygryzać. To już nie nasz problem.

8

Taki to się ma fajnie. Zdrewni jeden mecz, zapłacze dwa razy przed kamerami i cyk dwumiesięczny urlopik.

11

O panie. Dobre tabsy tam biorą XD

0

@dzefrej234 Why not both?

0

@JUNIORcom Oszczędzamy siły na rywala z górnej półki dlatego Yamal gra 90 minut z 3cio ligowcem xD Make sense.

1

@JUNIORcom Rozpierdzielenia jaśków pół amatorów z 4/5 do 0.

4

Czemu Yamal zagrał cały mecz (beznadziejny mecz, z trzecio kur... ligowcem) to tylko Flick wie.

4

Zdecydowanie najgorszy wygrany mecz jaki oglądałem w przecięgu kilku miesięcy

0

@Marek1985 Jak skończysz szkołę podstawową to też będziesz umiał pisać trudne zdania. Nawet bez pomocy mamy. Dobrej nocy.

0

@Marek1985 To nie najlepiej o tobie świadczy kolego, że nawet nie wiesz w co klikasz by coś napisać xD. Może dopiszę, bo widzę żeś średnio kumaty. Wchodząc w tego newsa powinieneś zauważyć wielki tytuł "mecz przełożony o pół godziny". Ale nie zauważyłeś bo nawet się tym nie zainteresowałeś.

0

@Marek1985 Jakbyś przeczytał chociażby tytuł newsa, w który kliknąłeś to byś nie musiał się pytać :) Miłego wieczoru

3

@Marek1985 A przeczytałeś cokolwiek z tego newsa czy wszedłeś tylko komentarz napisać? xD

0

Kibice i socios: NIEEEEEEEE nie ma takiej opcji!!! Lapcio: potrzymaj mi cervezę.

0

@PioteK Dzięki za odpowiedź

0

"Natalia Belloli, żona Raphinhi, to jedna z najbardziej znanych WAGS w środowisku Barcelony" Kto to jest WAGS?

13

Karą będzie -10 punktów dla Evertonu i karny dla Realu

3

@MACIEK 22 Wszyscy dobrze wiemy, że nie będzie na ławce i będzie grał. Szkoda mi Ronnego, który pechowo jest na pozycji Yamala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?