TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mateo46 Ale kebab mały z kulą pasztetulą. Na średniego kraftowego nas nie stać.
0
Czy ta banda parodystów poważnie męczy bułę z MALTĄ? XD
18
Koleś piłkarsko jest światowym i historycznym fenomenem. Jeden z najlepszych piłkarzy, dla wielu najlepszy. Ale w mózgu nigdy mu nie stykało. A im starszy tym głupszy.
0
Szczęsny jest gwarancją 2 lub 3 straconych bramek xD Nie twierdzę, że z jego winy. Po prostu jeszcze nie miał czystego konta. Taki tego sezonowy talizman.
0
Aha. Żadnych kur.. zmian na jeden z najłatwiejszych (oczywiście na papierze) meczów w LM...
4
@turhiay Roony ma spory problem. Gra na pozycji nietykalnego Yamala. Więc dużo nie pogra niestety.
1
@Czarny_ck Bo ten sędzia to jakiś 30 letni debiutant. Nie zdążył jeszcze przesiąknąć.
1
I cyk, Nijaki mecz życia xD
0
@MirusAmisz Kto to? Mezo. Pan Duże Pe.
2
@Darek_Maruszczak To by wymagało od niego przeczytania więcej niż nagłówka :D
1
Będzie regularnie zdobywał te nagrody. Gość ładuje gola za golem.
3
Uuu. Ostatnimi laty Barca lubi bić takie rekordy xD
2
Najmniej głupi pomysł z głupich pomysłów. Przynajmniej nie tak daleko.
3
@judaszowe_srebrniki 6 bramek i 3 asysty w 10 meczach. Nawet tyle Ci się przeczytać nie chciało?
0
Niech se kur... na Antarktydzie zagrają. Albo w Korei Północnej. Też git. Otwarcie na azjatyckich kibiców.
7
Lepiej żeby został. Bo jak odejdzie to za ogromne pieniądze a Real wie co z nimi robić.
1
@Guillegavira No tak. Bo przed meczem gada głupoty, prowokuje, zapowiada nie wiadomo co a w samym meczu jest kompletnie niewidoczny.
9
Dziwne, że wspominacie o błędach Kounde a o 3 lub 4 podaniach Wojtka do napastnika rywali już cisza.
1
To co? Za 40 mln do Chelsea? xD
3
Odleciał jakby mu Pudzian lepe na pysk zapodał xD Żałosna symulka.
1
"Znamy datę możliwego powrotu na Camp Nou..." I tak od ponad roku ze dwa razy w miesiącu xDD
1
@Ronad10 O fuck. Serio są ludzie, którzy myślą, że jest to "wielki spisek" XDDDDD a nie po prostu beztalencie sędziów?
0
@Cobra303 No. I już xD
4
Widzę, że jest 0:0 na stan 67 minuty ale nie wierzę, że Real Madryt B nie rozłoży nóg przed pierwszą drużyną.
5
Kurde no nie wiem. Nie napisali, że w klubie panuje optymizm.
0
Co ten gość pierd... XDD
1
@Rastafarnianin Dokładnie. Jak Rapha z Yamalem wrócą to chętnie bym zobaczył Rasforda na napastniku a Rapha i Yamal skrzydła. Można nawet Rashford, Yamal skrzydła i Raphę na ataku sprawdzić.
0
Oni są zje..ani. Potem jest płacz czemu piłkarze łapią kontuzję i są zajechani. Dowalić jeszcze ze 4 jakieś gówno puchary, gracze wytrzymają.
0
Czemu oni kupili tego gościa... obok Coutinho i Dzbanbele chyba najbardziej wywalony hajs w błoto.
0
@directedbyfcb A gdyby nie on to by z 6/7 było.