TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Nie musimy się martwić w sprawie rejestracji Olmo". Mam flashbacki
4
@RumbleDelivery 80 mln ale wietnamskich dongów xD
1
Nie kopcie leżącego.
2
@Coutinho007 Chodziło mi o lata wstecz. Po tym co napisał to raczej Bravo niż Valdes
7
@Coutinho007 Bardziej Bravo.
0
@KondiCules Ktoś tu czytać nie umie xD
1
@Kubsoleon A jakby baba miała wąsy to by sołtysem była. Jesteśmy w tym miejscu tylko dzięki "genialnemu" zarządzaniu klubem i nie możemy mieć o to pretensji do innych.
0
36 letni Perisić... starszych już nie znaleźli? XD
0
@Transu96 Zrobiłeś mi tym dzień xDD
0
@malypuzon Wtedy to by mieli pożywkę typu "patrzcie jaki niewdzięcznik!!! Tyle tu grał i śmie odmawiać?!?!" xD
0
To sprzedać Yamala za te 400 mln... żartuję oczywiście xD
0
Będzie z niego taki espanyolski Figo.
2
@Criell Bo to wychowanek i dobry chłopak jest. Zawsze dzień dobry mówi w szatni.
11
Ja bym w sumie wolał by rozwijał swoją markę pod 19.
6
@rydz_bdg "Młody, kopsnij się no po szlugi. Tylko nie podpalaj jak wczoraj!" xD
0
@wolnyninho A Wojtek ogłosił (no prawie), że przedłuża kontrakt o dwa lata. I co teraz?
0
@gohan77 To, że ma puchar nie znaczy, że on był najlepszy.
6
@gohan77 Średnio zasłużył. Rapha najlepszy sezon w LM, wyrównał osiągnięcie CR7. On powinien być graczem LM. Dembe najlepszy w sezonie ogólnie, licząc LM i ligi/puchary. Ale w samym LM Rapha górą.
0
@marcin62 Ale jak piszą Bombele czy Mapet to już jest spoko...
0
Czemu mój komentarz o treści "Ciekawe jak Dzbandele by się sprawdził pod Flickiem" został usunięty?
4
@MaFCB Ja Interowi. Gra tam dwóch Polaków. P$G nigdy nie lubiłem i nie chcę by Dzbanbele dostał ZP (a jak P$G wygra to na 95% dostanie)
5
@wolnyninho Nie no, może uda się Marka wcisnąć jakimś Arabom
0
@Borneo Jeśli ten Garcia przyjdzie to są dwa możliwe scenariusze. 1 Marek out i Garcia rywalizuję ze Szczeną. 2 Marek zostaję i rywalizuję ze Szczeną a Garcia na wypożyczenie.
0
@Ramon_Villaverde Oni mają taką mentalność, że woleli by sprzedać np za 10 mln do PL niż za 25 do Barcelony xD
4
Jezu każdy tylko nie błazen Martinez
0
@partymaker Dlatego napisałem, że nie na teraz. Zobaczymy co będzie z nich za 2/3 lata
0
@partymaker LS i BR to chyba jedyne pozycje na które musi pójść zakup. Na inne mamy kotów z La Masii (na bramkę też ale nie na teraz, za młodzi)
0
@BarcaFanSince2006 W razie porażki potrzymaj im piwo... xD
0
Wyobraźcie sobie taki scenariusz. W ostatnim meczu La Ligii Barca przegrywa, Real wygrywa. Różnica pkt to 2. I wtedy sąd pozytywnie rozpatruje pozew Osasuny i daje jej walkowera w meczu z Barcą. Barca dostaje - 3 pkt i Real wygrywa ligę jednym pkt. Jezu, co by się w internecie działo xD
0
Niestety musieli by przegrać a grają z Las Palmas, które i tak spada i nie gra o nic.