1

Ter Rorysta stabilnie. 3 strzały w bramkę i 3 gole. Niech idzie gdzieś do Arabii. Już nawet Penja nie jest tak daremny.

5

Na notatniku kopalnia złota xD. Mój faworyt to ProfesorBianco: Pamiętajmy że po wpadkach Inakiego Peni, sędziowie zaczęli w kilku meczach wypaczać wyniki meczów innych drużyn żeby Barcę podciągnąć w tabeli, potem Flick wprowadził Szczęsnego na stałe. Nie wiadomo gdzie byłaby dziś Barca gdyby nie ta pomoc w środku sezonu po wpadkach Peni.
Nasza gra oczywiście była słaba w tym sezonie ale nie oszukujmy się że Barca wywalczyła La Ligę całkiem sama. Te przekręty sędziów w środku sezonu w meczach innych klubów też pomogły ustawić La Ligę na korzyść Barcelony.
Medina Cantajelo nic nie zostawia przypadkowi. Razem z Tebasem chcą kontrolować przebieg meczów żeby zapewnić atrakcje na swoich zasadach do prawie ostatniej kolejki. Dlatego tak ciężko się gra 19 pozostałym klubom w La Lidze a tak łatwo Barcy. Miejmy nadzieję że w następnym sezonie to się zmieni i Cantajelo ze swoimi kolegami wyleci.

6

Szczerze to nie wydaje mi się.

6

@gaq Espanyol dla zasady trzeba rozsmarować. Ale na Villareal i Bilbao można młodzików wystawić.

0

@krzysiekVeB Wojtek by był lepszy jako dwójka. Za Ter Stegena można coś wyciągnąć. Potrzebna tylko klasowa jedynka.

3

Kurevsko nedobre nowinky.

25

Obie ręki do odgwizdania. Różnica tylko w kolorze koszulek...

0

@Merton Nie no ręka Fermina była ewidentna i słusznie odgwizdał. Skandal jest, że Czułameniego nie gwizdnął.

5

Na szczęście jawna i ewidentna kradzież nie wypaczyła wyniku.

1

@rodineusz Dokładnie. Nie ma w tym błędu, że tego nie odgwizdał a zawaliła w 100% nasza obrona.

6

Jezu ludzie skończcie z tym lamentem, że przez Szymona nie jesteśmy w finale. Zagraliśmy gorzej, nie wykorzystaliśmy sytuacji, sprowokowaliśmy sytuacje Interowi. Marciniak miał dobry mecz, bez większych kontrowersji. Wiadomo, stykowe, ale jakby zagwizdał w drugą stronę to byłby ból w drugą stronę. Imo nie ma co wracać do tych "kontrowersji" tylko wyciągnąć lekcję na następny sezon.

0

Kibicuję z całych sił by ten sztuczny twór p$g nie wygrali potrójnej korony. Arsenal bądź Inter... Musicie!

2

Myślę (ale mogę się mylić bo nie jestem ekspertem), że musi wygrywać mecze.

20

Nie Ronaldzie. To Ty wpłynąłeś na wynik meczu.

5

Ta oferta United za Araujo w wysokości 100 dalej aktualna? Nie musi być nawet w mln euro...

0

@azysko Nie, bo wszyscy zamieszani są pełnoletni.

0

Zamknąć dla zwierząt z El Prat i fajrant

5

Ciekawe kiedy doczekamy się debiutu Żuka. Myślę, że do 3 lat (ma obecnie 16 lat).

8

4 mecze z rzędu Barca wygrywa swoje mecze tylko jednym golem przewagi. 4 mecze z rzędu Real grając po Barcelonie wygrywa swoje mecze tylko jednym golem przewagi xD

0

@kaamil1910 Bo odziwo zagrał dobry mecz. Przy golu nie miał nic do powiedzenia i kilka interwencji miał.

1

Tu każdy z wyjściowego składu (po za Ter Stegenem) powinien być w "najgorsze"

1

Wymęczony win 1:2 z najgorszą drużyną z lig top5. Wyjściowym składem z Barcy C. Takimi meczami wygrywa się ligę.

0

Ale jak to szło? "Kounde może grać wszystko. On nie potrzebuje zmiennika"

0

Człowiekowi się stream zwiesił o 40 sekund i już przegapił gola xD

2

@krystus48 Będzie. Dostał zawieszenie na PK. Nie na ligę. "Hiszpan swoją karę odbędzie w przyszłej edycji Pucharu Króla."

1

Ze strony realu " uderzył kogoś? bo dopiero za agresywne zachowania i naruszenie nietykalności sędziego jest najwyższa kara...

a to, że rzucił, nie trafił w sędziego i go przetrzymali w kilku to trochę siara ale nie żadne zagrożenie bezpośrednie to nie było..." Czyli można rzucać jak się nie trafi, można wygrażać i skakać jak małpa to zagrożenia nie ma. 200 IQ

1

@rodineusz bliźniaczą sytuację masz obecnie z Guardiolą. Też o nim powiesz, że to śmieszny i przeciętny trener? Ma gorszy sezon i przecież zawsze "przychodził na gotowe".

4

@rodineusz To w żaden sposób mu nie umniejsza. Trzeba umieć ogarnąć te "zajebistości"

9

@rodineusz Mówienie o Carlo, że jest śmieszny i umniejszanie mu to kpina. Ten gość wygrał praktycznie wszystko. I to po kilka razy.

1

Godny następca (TFU!!!) pepe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?