6

@ka3fcb Jak już Polak to Bułka a nie Grabara.

1

@Maysterme E tam, sprzeda się jakiegoś Yamala i Pedriego to będzie hajs xD

1

@Dulo23 Masz na myśli Laportę tak? :D

35

Wrzucenie Ansu do najgorszych jest najbardziej na siłę od kilku miesięcy. Co miał gość pokazać jak ostatnio grał 4 stycznia?

1

Piękna kolejka, Barca gładziutko, Arsenal gładziutko xD

3

@Lukasz999 Mało to razy "najlepsza drużyna na świecie" przegrywała z kimś na papierze znacznie gorszym? Wiele jest takich przypadków, wystarczy po weekendzie popatrzyć kto najbardziej popsuł kupony. Jest co najmniej kilka takich przypadków na kolejkę.

17

@Lukasz999 Oczywiście że może, niebezpiecznie jest ich lekceważyć nieważne w jakiej są formie. Derby rządzą się swoimi prawami.

22

Sędzia ewidentnie chciał zabrać to, co oddał wczoraj xD

0

@Elvisek To jest tak spierd.... że nawet Bob Budowniczy tego nie ogarnie.

3

Czekamy na realmadryt tv z weryfikacją kontrowersji XD

9

To myśmy powinni im dopłacić by ten wóz z węglem zagrał xDD

2

@TheKlucha Żeby nie było. Nie twierdzę, że ten Ratiu jest sensownym zmiennikiem bo go nie znam*

2

@KobeFR Ale pomyślałeś, że Kounde nie musi grać wszystkiego jakby miał sensownego zmiennika? Czy ma tyrać każdą możliwą minutę w klubie i reprezentacji?

2

@BKSChemik Rakitić to był dobry kot. Świetny piłkarz, bardzo go lubiłem i świetnie wspominam.

0

Rudiger jest jeszcze szpetniejszy od Wajnaszjusza, a to spory wyczyn.

1

@brd42 Ok. Z tej powtórki faktycznie to widać.

1

@Zieliniak wałek ma polegać na tym, że średnio widać czy był ten drugi kontakt. Ja osobiście nie mogę się go dopatrzeć ale to jest tak trudna sytuacja, że Marciniak by się wytłumaczył z obu decyzji.

3

Szkoda, że ten śmieszny petroklubik przeszedł dalej. Nikogo tak nie lubię do spółki z espanyolem i getafe.

0

@Faro Nikogo nie ma w kadrze. Mecz odwołany.

1

Brać tego Pululu z Jagiellonii xD

21

Świetny pomysł. Wyobraźcie sobie, grupa T: Botswana, Kiribati, Belize i Sri Lanka.

1

Nie no błagam... oni chyba nie rozważają tego na serio? Prawda??

0

@xavi890 Raczej wietnamskich dongów.

0

@AnalizaTV Na ch.....j nam obrońca na skrzydło? (Kłania się interpunkcja)

0

Tymczasem u prześcieradeł https://zapodaj.net/images/7daef010304ce.png XDD

0

@tervas Czyli trzeba było grać 90 minut + bez zmian? Świetny pomysł.

44

W ty meczu to gracz Las Palmas by musiał komuś łeb siekierą upier...ić by był odgwizdany faul.

6

"Wysokie zwycięstwo" 3:0... poważnie? xD

11

To jakiś wał transferowy pokroju Keirrisona czy Douglasa, na 100%.

0

@axegrinder Nijaki Penja jest wychowankiem... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?